wmaraci reklam

Pin to Pin Site Yedeği ile 15 Dakikada CANLI Pinterest Site Kurulumu Yoksa Sen Hala? Kredi Kartıyla Ödeme!

11 Mesajlar 3.736 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)

Video Kurulum Hizmeti;
- Şehit aileleri,
- Gaziler ve 1.derece yakınları,
- Herhangi fiziksel bir engeli bulunan
kardeşlerime/abilerime/ablalarıma ÜCRETSİZDİR!
[SIZE=5]Shopier Güvencesi ile [COLOR=#2C82C9]12 Aya Varan Taksit İmkanı[/COLOR][/SIZE]

https://join.skype.com/invite/dJPeh2uNF2cS

Ticaret yapacağınız üyeleri seçerken "Doğrulanmış Profil" olmasına dikkat ediniz!

Bu Sektörden Para Kazanmak İçin İhtiyacınız Olanlar;
1- Domain (Adsense onaylı olması gerek)
2- Hosting veya Sunucu
3- Temel seviyede domain, hosting ve wordpress bilgisi

[COLOR=#F37934]ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME[/COLOR]
Kendime ait olan; 1x.xxx TL'lere ulaşan kazanç görsellerini konudan kaldırmış bulunmaktayım. Bazı arkadaşlar bu görselleri kendilerine referans olarak belirlemişler ve umutlanarak ellerindeki son paraları eğitim için harcamışlar. Durum böyle olunca bir müşterim; "Ben senin kazançlarına baktım ve maddi durumum olmamasına rağmen kendimi zorlayarak, borçla eğitimi satın aldım 1 ay dolmasına rağmen hala aylık 5 haneli gelire ulaşamadım" diyerek bana sitemde bulundu. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki; benim gibi günde ortalama 20-22 saat o gelirlere ulaşabilmek için çalıştınız mı? Araştırma yaptınız mı? Günlerce uyumadan sayfalarca yabancı kaynağı araştırdınız mı? sorularını kendilerine sormak isterim. Bununla birlikte ben ilk müşterime de, son müşterime de kazanç garantisinin bulunmadığını, yapılan işlemin spam olduğunu ve süreklilik garantisinin bulunmadığını ancak siz yeterli emeği gösterirseniz ve site sayınızı belirttiğim kriterlere göre ilerleyerek arttırdığınızda günlük 3 haneli kazançların hayal olmadığını defalarca belirttim ve bir aydan kısa bir sürede günlük 250 lira gibi rakamlara ulaşan müşterilerim mevcut. Buna rağmen kendimi anlatamamışım ki, insanlara umut tacirliği yapmamak adına; yüksek hacimli kazanç sağlayan adsense hesabımın kazanç görsellerini konu içeriğinden kaldırmaya karar verdim.

Bu karar hoşuna gidecek ve beni karalamak için açığımı arayan sırtlan kardeşlerim size gün yüzü doğdu. (dermişim) Bu görsellerin kalktığını gören arkadaşlar tahmin ediyorum ki yakın zamanda konuya dahil olup; "Pinterest bitti, sen artık sistemden para kazanamayınca kazanç görsellerini sildin" demek niyetiyle konuma üşüşeceklerdir. Ancak fazla ümitlenmeyin ben sizin o kıskandığınız, bir türlü ulaşamadığınız ve kazananları görünce de çamur atmaya çalıştığınız miktarları hala kazanıyorum Laf ile olmaz; kanıt sun diyecekler; şuan 09.09.2019 18: 36 tarih ve saatinde GÜNCEL (bakın bold olarak yazdım) 3 aktif kazanç sağlayan adsense hesaplarından bir tanesinin görselini ve son aldığım iki ödemenin dekontunu da aşağıya bırakıyorum ki; çenelerini açtırmadan kapatmış olayım. Onlar beni anladı

Umut olmaması ve yeni müşterilerim için referans olarak algılanmaması sebebiyle, yüksek hacimli-bana ait olan kazançları paylaşmayacağım, sadece müşterilerimin iletmiş olduğu görselleri konuya ekleyeceğim.
Unutmadan da belirtmeliyim ki; tek bir müşterimden dahi bugüne kadar "Kazanç görselinizi gönderir misiniz?" gibi bir istekte bulunmadım, bulunmamda. Kendi istek ve iradeleri ile mutluluğunu paylaşmak adına benimle kazanç görseli paylaşan arkadaşlardan izin alarak bazılarını konu içeriğinde paylaştım. Sizin kazanmanız ve verdiğim hizmetin faydalı olması düşüncesi beni sadece mutlu edecektir.

Sonuçlar tipik değildir. Daha çok, daha az kazanabilir ya da hiç kazanamayabilirsiniz.

[COLOR=#F37934]Güncelleme Notları Ver.13.11[/COLOR]
❌Sunucu kiralama, işletim sistemi kurulumu, hosting panel (Plesk v.b) kurulumu (eklenecek)
❌Pinterest sitelerde proxy kullanımı (eklenecek)
✅Yeni site yedeği (v4) eklendi (güncellemeler ve geliştirmeler yapıldı)
✅İçerik çekme hatası giderildi.
✅Yeni tema alternatifi eklendi. (3 adet seçilebilir tema oldu)
✅Wordpress güvenliği için çalışmalar yapıldı.
✅Gizlilik politikası ve iletişim sayfaları eklendi.
✅Yeni kategori(Keyword) bulma taktiği eklendi.
✅Yıllık paylaşım planı (hangi ay hangi kategoriler popüler) eklendi.
✅Paylaşımlı hostinglerde cron-job problemi çözme yöntemi eklendi.

Bilgilendirme: Papara, BTC ve Payoneer ile ödeme aktif!

Pin to Pin Yedek Nedir?
Pin to Pin Yedek yaklaşık 50 MB boyutunda, FTP, phpmyadmin v.b uğraşmadan dakikalar içerisinde kurulabilen pinterest site yedeğidir.

Pin to Pin Yedek İçerisinde Neler Barındırır?

• Kısaca Pinterest’te pin to pin yapabilmeniz için gerekli eklentilerin tüm ayarları yapılmış halidir diyebiliriz. Tüm eklentilerin ve temanın ayarları yapılmış yayına hazır haldedir.

• Sınırsız olarak Pin to Pin site kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Kendi sitelerimde kullandığım birebir ayarlardır.

• Adsense reklamlarınızı yerleştirebilmeniz için eklenti kurulumu ve ayarları yapılmıştır. Sadece reklam kodlarını eklemeniz yeterli.

• Tek yapmanız gereken yedeği Wordpress'e yüklemek ve pinterest hesabı açıp kategorileri belirleyerek Pinterest hesabı Wordpress'e bağlamaktır.

• Kendimin de kullandığı bu yöntem ile Pin to Pin site kurulum süresini minimuma indirebilirsiniz. Ortalama 15-20 dakikada sitenizi hazırlayabilir ve pinlemeye başlatabilirsiniz. Kurulum süresinin kısa olması sebebiyle sadece bir günde onlarca Pin to Pin site kurabilirsiniz.

[SIZE=5]

[COLOR=#F37934]Hizmet Detayları
(Öğrenme ve %100 Memnuniyet Garantili)[/COLOR]

[/SIZE]

[COLOR=#61BD6D]➡️Yedek Hizmeti⬅️[/COLOR]
Site yedek ücreti 100 TL'dir. (yedek dosyası teslim edilir, destek verilmeyecektir)
Kredi Kartıyla Satın Al: shopier.com/611492

[COLOR=#61BD6D]➡️Pinterest Niche Expert Keyword Hizmeti⬅️[/COLOR]
[COLOR=#FBA026]Anahtar Kelime Aramaya SON! (5800 Adet Niche Kelime)[/COLOR]
Excel dosyası halinde;

23 Ana Kategori

299 Alt Kategori

5796 Kelime veya Kelime Öbeği

Kelimelerin Pinterest Takipçi Sayıları
olarak gruplandırılmıştır.
Fiyat: 100TL'dir.
Kredi Kartıyla Satın Al: shopier.com/611492

[COLOR=#2ECC71]➡️Video Kurulum Hizmeti + Hediyeler⬅️[/COLOR]
Video anlatım(A'dan Z'ye Tam Kurulum)
[COLOR=#FBA026]Hediyeler;[/COLOR]

• Hazır site yedeği

• Pinterest anahtar kelime bulma taktiği (2 farklı)

• Adsense Reklam yerleşimi

• Dikkat etmeniz gerekenler ve püf noktalar

• Yıllık paylaşım planı (hangi ay hangi kategoriler popüler)

• Güncellemelere ücretsiz sahip olacaksınız

• Satış sonrası destek (1 ay geçerli)

Fiyat: 200 TL (kısa süreli, sonrasında 350 TL)

Kredi Kartıyla Satın Al
shopier.com/1631119

[COLOR=#2ECC71]➡️Canlı Kurulum Hizmeti (Her şey dahil!)⬅️[/COLOR]
[COLOR=#F37934]Aklınıza takılan her sorunun cevabı ve hediyeler;[/COLOR]

• İlk sitenizi uzaktan bağlantı yöntemi ile ben kuruyorum.

• 15 - 25 Anahtar kelime

• Görsel özgünleştirme eklentisi

• Hazır site yedeği

• Pinterest anahtar kelime bulma taktiği (2 farklı)

• Adsense Reklam yerleşimi

• Dikkat etmeniz gerekenler ve püf noktalar

• Video Kurulum Hizmeti (Ücretsiz)

• Güncellemelere ücretsiz sahip olacaksınız

• Satış sonrası destek (1 ay geçerli)

Fiyat: 400 TL (kısa süreli, sonrasında 750 TL)

Kredi Kartıyla Satın Al
shopier.com/610943

[COLOR=#2ECC71]⚡⚡➡️Pinterest 3 Site Kurulum Hizmeti⬅️⚡⚡[/COLOR]
3 adet tam otomatik hazır kurulu pinterest site.
(3x8 adet keyword ve görsel özgünleştirme eklentisi hediye)
Fiyat: 450 TL
(Sunucu veya hosting dahil site kurulumu için iletişime geçiniz)
Kredi Kartıyla Satın Al
shopier.com/1694769

Uzaktan bağlantı yöntemi ile pin to pin sistemi çalışır halde teslim ediyorum.
Canlu Kurulum hizmeti; wordpress kurulum ve ayarları, pinterest hesap açılımı - boardların oluşturulması pinleme ayarları tam otomatik sistem kurulumunu içermektedir.

Eğer daha önce pinterest hakkında tecrübe sahibi değilseniz, kurulum esnasında ekranı kaydı alabilir yada size göndereceğim videolu anlatımı izleyerek işleyişi öğrenebilir ve yüzlerce site kurabilirsiniz. Kurulum Anydesk ile yapılacak ve eşzamanlı olarak Skype veya Whatsapp ile görüşme sağlanarak sonraki sitelerinizi kolaylıkla kurabilmeniz için CANLI anlatılarak ilerlenecektir. Hediye site yedeği sayesinde bir kez ödeme yaparak sınırsız site kurabiliyorsunuz!

[SIZE=5]
[COLOR=#2969B0]Müşteri Kazanç (günlük 3 haneye az kalmış) :)[/COLOR]

[COLOR=#2969B0]Niche Değil Pinterest;) TMB 8 TL:muscle:[/COLOR]

[COLOR=#2969B0]Bana huzur veren, beni mutlu eden nadir şeylerden![/COLOR]

[CENTER][COLOR=#2C82C9]15-20 Günlük Yeni Site (TBM 10 TL :muscle: )
[/COLOR]

[COLOR=#2969B0]"Abi benim pinler neden silinmiyor?" diyen müşterimden[/COLOR]

[COLOR=#2969B0]Yeni Başlayanlarda Bugün(sizden gelenler)[/COLOR]

[COLOR=#2969B0]Sizden Gelenler(Müşteri Kazanç)[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Kategori Analizi Diye Diye Dilimde Tüy Bitti[/COLOR][COLOR=#2C82C9]
(TMB 3TL)[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Sizden Gelenler (Müşteri Kazanç)[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Sizden Gelenler (Müşteri Kazanç)[/COLOR]

[COLOR=#2969B0]1 Aylık Site Günlük Geliri (az hit, öz hit)[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Referanslar yavaş yavaş gelmeye başladı[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Yaklaşık 1 aylık bir süreçte günlük 80+ TL'yi geçen arkadaşı tebrik ediyorum![/COLOR]

[SIZE=5][COLOR=#2C82C9]20-25 Gün Önce Eğitim Alan Arkadaşımızın Son Durumu
(Daha fazlası nasip olur inşAllah)[/COLOR]
[/SIZE]

[COLOR=#2C82C9]Pinterest Hesapları - Domainleri Banlanıyormuş[/COLOR]

Eski tarihli referanslarla karıştırmayın!

[COLOR=#2C82C9]Yoksa Hala Türkçe 0.05 TL TBM'lere Devam Mı?[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]5 Site 205 TL Kazanç![/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Müşteri Kazanç[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Henüz 1 aylık site geliri[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Yeni Site TBM 7 TL !!![/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Yeni Site 43 Sayfa Görüntülenme 9.5 TL Kazanç (TBM 4.76TL)[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]12 temmuzda kurulan 11 günlük site kazancı [/COLOR]

[SIZE=5][COLOR=#2C82C9]14 günlük yeni sitenin GÜNLÜK kazancı TBM 3.5 TL!
(Kategori analizinin önemi)[/COLOR]
[/SIZE]

[COLOR=#2C82C9]Yeni Site TBM 9.57TL ![/COLOR]

[/SIZE][/CENTER]
[SIZE=5]
[/SIZE]

Ücretsiz Destek: Whatsapp üzerinden satış sonrası sorun yaşadığınız konular hakkında dilimin döndüğünce (sınırlı) destek sağlayacağım.

Ödeme Yöntemleri: Havale-EFT/Papara/BTC/Payoneer/Kredi Kartı

Whatsapp : 0537 064 9578 --> http://wa.me/905370649578
Mail: info[at]mustafakurt.net.tr
Skype: mustafakurt45 ->> https://join.skype.com/invite/dJPeh2uNF2cS

Hizmet Şartları
1- Benden eğitim alıp; kullandığım yöntemleri kendine aitmiş gibi gösterip; forum üzerinde veya farklı platformlarda pinterest eğitimi(site kurulumu v.b) satmaya çalışan üyeleri şikayet etme, negatif trade verme, eğitim içeriğine erişimini sonlandırma hakkım saklıdır. Tespiti halinde bildirim yapılmadan eğitim paneline erişimi kesilecek, eğitime dair hiçbir içeriğe ve güncellemelere erişemeyecektir.
2- Bilgilerin 3. şahışlarla paylaşılması kesinlikle yasaktır. Tespiti halinde; şikayet edeceğimi, eğitim içeriğinden erişiminizin kesileceğini ve güncelleme ve destek hizmetinin sona ereceğini bilmenizi isterim. Bu konuda kesinlikle tavizim yoktur. 1. ve 2. madde sebebiyle eğitime olan erişiminizin sonlandırılması durumunda kesinlikle iade söz konusu değildir.
3- Vermiş olduğum hizmetlerin hiçbirisi kazanç garantisi sunmamakla birlikte pinterest hesap kapanması, pinlerin silinmesi, domainin banlanması, shadow ban veya Adsense hesabınızda oluşabilecek politika ihlalleri ya da Adsense hesabınızın kapanması v.b gibi durumlardan sorumlu değilim. Yapılan işlem spam olduğu için bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşma ihtimaliniz mevcuttur.
4- 3 site kurulum hizmetinde pinterest hesapları shadow bansız olarak teslim edilir. Teslimat anında kontrol edilmesi ve olmaz ama (shadow ban) var ise bildirmeniz gerekmektedir. Shadow ban kontrolu tarafımca yapılarak teslim edilecektir. Teslimat sonrası hesapların shadow bana yakalanma durumunda sorumlu olmadığımı belirtmek isterim.
5- Canlı kurulum hizmeti esnasında herhangi hoşuma gitmeyen (saygısızlık v.b) bir davranışınız sebebiyle, eğitimi sonlandırma hakkım saklıdır. Sizden beklentim; eğitmen-öğrenci edasında işlemleri izlemeniz, aklınıza bir şey takılır ya da anladığınız yer olursa sormanızdır. Muhabbet edecek, gırgır şamata yapacak vaktim ne yazık ki yok. Canlı eğitimi sonlandırma durumunda, ücretin kısmi iadesi sağlanacaktır.
6- Hizmet şartları maddelerinde bildirim yapılmaksızın değişiklik yapma hakkım saklıdır. Hizmet satın herkes (eski müşteriler dahil) bu değişikliklerden etkilenecek ve ilerleyen zamanlarda yapılabilecek hizmet şartları maddelerindeki değişiklikleri kabul etmiş sayılacaktır. Tüm hizmet alanlar hizmet şartları maddelerini (bu satış konusundan) takip etme ve bu şartlara uymak ile hükümlüdür.
7- Satış sonrası destek 7/24 ulaşabileceğiniz bir danışmanlık hizmeti değildir. Sadece eğitim içeriğinde anlatılan konular-sorunlar hakkında destek sağlanacak, bunun dışında kalan (domain, hosting, sunucu, adsense v.b) anlattıklarım haricindeki kişisel konularda destek sağlanmayacaktır. Kişisel problemleri kendiniz çözmekle yükümlüsünüz.
8- Hizmet detaylarında belirtilen satış sonrası destek süresi bitiminde destek sağlanmayacaktır. Hizmet satın aldığınız tarih itibariyle, bahsedilen süre başlayacaktır. Destek süresi tarafımca takip edilecek, süre dolumu durumunda benimle ilk iletişime geçtiğinizde destek hizmetinin sona ermiş olduğu tarafınıza bildirilecektir.
9- Pinterest'in ilerleyen zamanlarda spam konusunda yapacağı köklü değişikliklerle pintopin sistemi çok zorlu bir hal alabilir veya son bulabilir. Böyle bir durumda çözüm yöntemi bulamazsam eğitim, güncelleme ve destek hizmetlerim son bulabilir. Benzer şekilde herhangi bir sebeple; pintopin (pinterest(Hizmet satın alırken bu durumu da göz önünde bulundurunuz.
10- Hizmetlerin (sebebi ne olursa olsun) iadesi söz konusu değildir.
11- Hizmet satın alan herkes bu şartları okumuş, kabul etmiş sayılacaktır.

Ozcan_SARICA
Eğitim seti ile pinterestte baya yol aldım ve iyiki almışım dediğim setlerden biriydi. Verdiğim paranın 1000 kat fazlasını kazandım.
Şimdi bu kazancı 10.000 kat yapmak için kelimeleri aldım (Arkadaşlar ref olarak verdi.). Yine mükemmel bir çalışma olmuş.
Hem kelimeleri hem eğitim setini herkese tavsiye ediyorum.
Bol kazançlar.
sensivity
Daha önce hocamdan eğitim satın almıştım.Eğitim paketi o kadar doluydu ve etkiliydi ki hiç bilmeyen biri bile olsanız sıfırdan sistemi öğrenmiş oluyorsunuz.
Üstelik hocam stabil kalmayarak sürekli güncellemelerle destekliyor.(7/24 sunucu sorunlarımda bile yanımda sağolsun :D )
Sağolsun hocam Ref. olarak benimle anahtar kelimeleride paylaştı.
Anahtar kelimeleri aranma hacimleri ile birlikte güzel ,anlaşılır, sade ve profesyonellikle hazırlayarak bizlere sunmuş sağolsun...
Anahtar kelime sorunu yaşayanlar özellikle almanızı şiddetle tavsiye ederim.
Eğitim paketini zaten ayrıca öneririm!!!
serhat_sonmez
Canlı Kurulum Hizmeti (Her şey dahil!) paketi alınmıştır detayları ilerleyen günlerde yazarım
Furkaneses
Mustafa hocamla çalışmalara başladık gerçekten detaylı bir eğitim seti ve kendisi acayip ilgili ve kibar bir insan adsense görüntülerini ilerleyen zamanlarda paylaşacağım
shafack
konuyu görünce yazayım dedim, bende verdiğim parayı çıkardım sayılır hem de tek site ile üşengeçliğin gözü kör olsun
Crocodile
Video paketi satın alındı. En ince detaya kadar anlatmış klavyeye yeni basan yapabilir o kadar kolay teşekkür ederim.
SYSVERI
Eğitim satın alındı, akıcı ve öğretici bir anlatım tarzı var arkadaşımın. Daha önce 2 pinterest eğitimi daha satın aldım, fakat bu kadar özenli bir çalışma göremedim. Kazanmanız için yapılacak her ince detay anlatılmış, kazanmak kazanmamak şans olduğunun bilincine varıp, bu sektöre merakı olan arkadaşlarımın mutlaka bu eğitimdeki ince detaylarıda bilmesi gerektiğini öneririm. Herkese bol şans.
Omuk
Selamlar, yaklaşık 2 hafta öncesinde pinterest eğitimi aldım hocamızdan. İlgi olarak çok iyi her konuda sorulara mantıklı çözümleri var. Benim işi bilmememden kaynaklanan bir iki ufak pürüzde bile gayet soğuk kanlı bir şekilde açıklamaları ve gereken ilgiyi göstermiştir. Yoğun olarak çalışıyor bu durumu size muhakkak bildiriyor. Uygun anı yakaladığınızda hiç kaçırmadan faydalanın derim bilgilerinden Teşekkürler.
Mustafa TOPRAK
hamza24
Canlı kurulum hizmeti alındı. Mükemmel bir kişilik gerçekten her soruma cevap verdi ve sorunlarıma çözüm buldu. Sadece pinterest değil wordpres ve sunucu konusunda birçok yeni şeyler öğrendim. Çok teşekkür ederim. Sizden öğreneceğim daha çok şey var Mustafa hocam.
VolkanOzen
Dün site yedeği aldım, sağolsun hocam çok ilgili. yardımcı olmaya çalışıyor. gayet güzel sistem yapmış, dün birkaç denemeye başladım. yakında analytics raporlarını gireceğim buraya. bakalım neler olacak
altanbyz
Video Kurulum Hizmeti + Hediyeler paketi alındı.
msa_eyes
Canlı Kurulum Hizmeti satın alındı, her soruma sabırla cvp verdiği için kendisine tşk ediyorum
Caprivan
1 ay sonra güncelleyeceğimi belirtmiştim. Şu an sadece 3 adet pin to pin sitem var gelirler bu şekilde. Eğitim için kendisine tekrar tekrar teşekkürler.
Satın alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim Mustafa hocamın eğitimini.

Bol kazançlar, iyi çalışmalar....

techtasarim
egitim gercekten cok akici ve büyük bir titizlikle hazirlanmis gercekten cok begendim Mustafa hocama tesekkür eder bol kazanclar dilerim
kaymakam
Ödeme yapıldı, paket alındı. Umarım faydalı olur. İlk izlenim detaylı anlatım yapılmış.
ekiziltoprak
Hem canlı eğitim alındı, hem de fikir alışverişinde bulunduk. Hem bildiklerini aktardı, hem de sorularımı sabırla yanıtladı.
marda
video eğitim alındı teşekkürler
MiKR0P
Yaklaşık 1,5 saatlik telefonla birebir açıklayıcı bir eğitim yaptık. Aycıca videolar ve tüm gerekli bilgileride ayrıca iletiyor.
Sitelerin gelişimini ilerleyen zamanlarda atarak güncelleyeceğim.
Tavsiye ederim, arkadaşın vermiş olduğu bilgilerden dolayıda teşekkür ederim
RitEmrE
Arkadaştan video eğitim alıntı, güzel konulara parmak basmış keyword bulma taktiği gayet mantıklı geldi.
sndesign
arkadaştan video paket + site kurulum hizmeti satın alındı. Gayet ilgili ve sabırlı bir şekilde yardımcı oldu. Gelişmeleri bildireceğim. Teşekkürler
lmtjns
Arkadastan Canlı Kurulum Hizmeti alindi. Kurulumda ve sonrasinda tum sorularima tatmin edici yanitlar aldim. Arkadasinda belirttigi gibi bilinmeyen seyler olmasada bazi ufak detaylar sayesinde daha uzun sureli gelir elde etmek ve banlanma riskini minimuma dusurmek mumkun. guzel ve detayli bir egitimdi , kesinlikle faydali bir egitim. Bahsedilenleri uygulayarak gelir elde etmek mumkun olacaktir. Tekrardan tesekkurler.
f_desak
Videolu kurulum hizmeti alındı. Faydalı bir eğitim oldu benim için. Bilmediklerimi öğrenerek kendimi geliştirme fırsatı buldum. Kendisi de 10 numara insan. Teşekkürler
ONEAL
Hizmet alındı, sağolsun çok ilgili bir arkadaş. yeni başlayanlar mutlaka Mustafa kardeşimle tanışmalı.
sensivity
Mustafa hocamdan eğitimi bugün aldım.Her soruma cevap verdi sağolsun.Detaylı ve faydalı bir eğitim programı hazırlamış.Güzel sonuçları yakında paylaşırız inşaallah.
Nerissa
Kendisinden pinterest eğitimi alındı çok teşekkür ediyorum. Canlı anlatımda detaylı bir şekilde herşey gösterildi. Çok soru sormama rağmen sıkılmadan herşeyi cevapladı. Hocamdan eğitim alırken hiçbirşey düşünmeden direkt alın pişman olmayacaksınız tekrardan çok teşekkürler hocam ��
Sekeno
Bu eğitimi çekilişle kazandım. Mustafa hocam sağolsun eğitimin içine ihtiyacınız olacak herşeyi koymuş. Kısa sürede 2 site oluşturdum. Skype'den de sorularımıza her zaman cevap veriyor. Tavsiye ederim
KaoS
Bir adet eğitim alınmıştır yardımlarınız için teşekkür ederim
Bakiunlu38
Yedek Alınmıştır Kendisi ilgili birisi her soruma cevap alabiliyorum. Hayırlı satışlar diliyorum.
CanKarabulut
Mustafa hocama sonsuz teşekkür ederim, eğitimi aldığım ilk dakikadan itibaren her soruma ve sorunuma yanıt verdi. Hatta çok sıkmama rağmen tekrar tekrar kendisi de yazdı.
İlk ticaretimiz oldu fakat son olmayacak orası kesin.
Gelir görselini de inşallah kısa süre sonra paylaşırız.
SABOCES
Hizmeti isteyerek bilerek aldım.
Sektördeki tecrübemi eskiler bilir ama bu arkadaşın anlatımında ki ufak ince püf noktalar aydınlatma yaşattı bana. Anlatımı gayet yalın ve düzgün alacaklara tavsiye ederim faydalı olacağı kesin.
Araştırmaya üşenenler için 200 lira hiçte yüksek bir rakam değil öğrenip uygulacaklarınızın yanında az bile.
Sadece şu iki şey var bu işlerde.
Çok kazanınca VERGİ SORUNU çözmeniz ve vergi vermeniz gerek. (sene başında son 5 yılın geriye dönük vergisini çatır çatır MALİYE aldı bilginize.)
Siteler aşırı cpu tükettiğinde o sorunları nasıl halledeceğinizide bilmeniz gerek.
Onun harici detayları arkadaş eğitimde vermiş eline yüreğine sağlık.
Hayırlı işler.
ByKara
Hizmet satin alindi, güzel anlatim icin tesekkürler, bol kazanclar
ertunc23
Video kurulum paketini aldım.Süper anlatımı var.Bu akşamdan itibaren kolları sıvıyorum bende.Teşekkür ederim.
seostatik
-Video Kurulum Hizmeti + Hediyeler paket alındı teşekkürler
Aloneriser
Eğitimi satın aldım, anlatılmak istenen herşey kısa ve öz bir şekilde açıklanmış.Kesinlikle tavsiye ederim
Caprivan
Pinterest eğitimlerin neredeyse hepsini inceledim ve hepsinde kafama takılan birkaç şey vardı. Bu eğitimi okudum, Mustafa hocama yazdım ve ödemesini yapıp direkt aldım. Bugün eğitimi tamamladım ve çok memnun kaldım. Ayrıca kendisi çok ilgili ve yardımsever, her zaman ulaşabilirsiniz. Umarım yakında zamanda kazançların başlaması dileğiyle... 1. ay sonunda buradan tekrar gelişmeleri paylaşacağım.
PBacklink
Gayet faydalı içerikler hazırlamış arkadaş sağolsun. En kısa zamanda deneyip sonuçları paylaşacağım. Hayırlı satışlar.
Nurullahtr
Çekilişle kazandım ve inceleme fırsatı buldum.Gerçekten baştan sona kadar anlatım var.Hangi dil olmalı , nasıl Pinterest hesabı açılmalı , ilgi çekilmesi için ne yapılmalı , hosting seçilmesi gibi vs. herşey açıklanmış.Henüz denemedim fakat verilen yedekle kolay bir şekilde kurulum yapabiliyoruz.Kazanç odaklı değil hobi odaklı baktığım için işi öğrenmiş olacağımıda düşünüyorum

Henüz pinteresti bilmeyen ve merakla başlamak isteyenlerin almasını tavsiye ederim.
Image
sipariş verildi
Stoke97
Yedek Hizmeti Sipariş Verildi.
Ozcan_SARICA
paket alındı. hayırlı olsun herkese
sinanksk
Çalışma yaptırıldı, gelişmeleri yazacağım.

wmaraci
reklam

zeynelboyan zeynelboyan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** B**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 11 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Takipteyim,
Adsense banlanıyor diyolar bu yöntemlerle doğrumu bilmiyorum ?

• Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
zeynelboyan selamlar yaklaşık 4 aydır yapıyorum bu işi çok şükür şuana kadar bir banlanma durumu söz konusu olmadı

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hocam örnek bir site pm atarmısınız

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
dargman69 selamlar maalesef gizlilik sebebiyle örnek hesap-site paylaşımı yapamiyorum.

• Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
Bayrama Özel Video Eğitim Seti 150TL!
(5 adet sipariş ile sınırlıdır)

kemalunlu70 kemalunlu70 kıyıdan kopa kopa derine indik Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 774
  • Beğeniler 294 / 295
  • Ticaret 3, (%100)
Ben Adsense faturasından sonrasını okumadım :laugh:
MKURT

kişi bu mesajı beğendi.

yalnız kalırım sanma, mutsuz olurum sanma

• Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
[COLOR=#E25041]Güncelleme Notları 16.08 [/COLOR]
Yeni yedek dosyası eklendi (güncellemeler ve geliştirmeler yapıldı)
Yeni tema alternatifi eklendi. (toplamda 3 adet tema oldu)
Wordpress güvenliği için çalışmalar yapıldı.
Gizlilik politikası ve iletişim sayfaları eklendi.

[COLOR=#2C82C9][SIZE=4] Alttaki Paket İlk Siparişe Özel Hediyeli
[/SIZE][/COLOR]
(1 adet ile sınırlıdır)
⚡⚡[COLOR=#1ABC9C]Pinterest 3 Site Kurulum Hizmeti⚡⚡[/COLOR][COLOR=#1ABC9C]
[/COLOR]Tam otomatik hazır kurulu pinterest site. (3 Adet)
Size özel 3 Aylık VDS Sunucu (4GB Ram, 2 vCPU, 40GB NVMe SSD, 20TB Trafik)
Ücretsiz Panel Kurulumu (Openlitespeed Cyberpanel)
(3x10 adet keyword ve görsel özgünleştirme eklentisi hediye)
Fiyat: 800 TL

• Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
Video kurulum hizmetini 29 Ekim 23:59'a kadar 150 TL'den alabilirsiniz.

1- Bu mesajı gördüğünü belirtip satın almak isteyen kullanıcılara indirimli fiyattan verilecektir.
2- Kampanya havale ve EFT ödemelerinde geçerlidir.
3- 5 adet ile sınırlıdır.

officialseo officialseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 13 / 88
  • Ticaret 6, (%100)
Shadow garanti var mı? Artık kazanmak eski siteler için geçerli repin yaptıkları için. Şuanda pinterest ana yönetimi, spamı hızlıca algılıyor garanti verirseniz almak isterim!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al