Merhabalar yeni bir projeyle yeni bir satış konusunu sizlere tanıtmak istiyorum direkt konuya gireceğim

Oyun Sadece Android Platformda mı Çalışıyor ?
- Hayır IPA(iOS) Sistemde mevcut fakat farklı fiyattadır.

[CENTER]

Çevrimiçi RPG çok oyunculu savaş alanı oyunudur, Arkadaşlarınızla birlikte sürekleyici ve aksiyon dolu savaşlara girip eğlenebilir ya da kriterleri zorlayıp tek başınıza bossları devirebilirsiniz :)
Oyunun bir diğer örneği olarak : Heroes Charge adlı oyunu söyleyebilirim sistem ve mantık aynı şekilde yürümektedir.

Oyun Özellikleri ;[/CENTER]

• VIP Sistemi

• Market Sistemi

• Simya Sistemi

• Arkadaşlar Ekle/Çıkar

• Turnuva Modu

• Elmas Sistemi

• Derece & Sıralama Sistemi

• Çevrimiçi Çok Oyunculu Oynama

• 3 Farklı Meslek

• Koruma Sistemi

• Online Ödüller

• Ve Daha Fazlası

Oyun ile birlikte şurada ki >" BURAYA TIKLA " Kurumsal Oyun Firma Portalı Hediyemizdir. Oyun Cocos2d ile yazılıp derlenmiştir. Server side kısmı(Back-End) C# sistemi ile tasarlanmıştır. Her hangi bir bilinen hata yoktur. AdMob Ekleme. Ürün Satışı vs. Gerçekleştirilebilir. Normalde Satmayacağım bir projeydi kendim yayınlayacaktım lakin bir takım ihtiyaçlardan dolayı satma kararı aldım. Oyun tarafımızca kodlanmamıştır lakin tamamen açık kaynak dosya şeklinde elimizdedir ve lisanslı ürün olarak alınmıştır. JSON dosyalarının bir kısmında çeviri işlemi devam etmektedir. Orjnal Dili Çince'dir %82'lik bir kısım Türkçedir.

Satışı sadece 1 hafta sürdürmeyi planlıyorum ihtiyacım olan tutarın lazım olduğu süreç bu çünkü ardından satış devam edersede normal fiyatından devam edecektir aşağıda bulabilirsiniz.

FİYAT: [S]1000 TL[/S] yerine 1 hafta boyunca sadece 500 TL
İletişim Arama ve Whatsapp : 0535 284 14 83 - YA DA TIKLAYIN DOĞRUDAN MESAJ GÖNDERİN

Oyunumuzun ismi : Satın Alan Kişi Belirler
APK/IPA Boyutu : 105 MB
Mevcut Sürüm : 1.3.0.0
Server Çalıştırılabilir OS : Win2008R264Bit

İyi Forumlar Diliyorum Herkese, Kalın Sağlıcakla