wmaraci reklam

Satılık YURTDIŞI iPhone 6S & Samsung S6

5 Mesajlar 891 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Tüm cihazlar satılmıştır.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.
wmaraci
reklam

watcheR watcheR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 68 / 93
  • Ticaret 7, (%100)
Elden alma durumumuz nedir? GET ile satış mevcut mu.
Being

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
watcheR Elden teslim Tekirdağ ve İstanbul için mümkün. Havale/EFT ile ödemenin ulaştırılması halinde PTT kargo haricinde istenilen kargo firmasıyla kargolayabilirim.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

watcheR watcheR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 68 / 93
  • Ticaret 7, (%100)
GET sistemi, kargolama sistemi değil.

Ben ödemeyi sahibinden.com'a yaparım, siz ürünü bana gönderirsiniz sonra onay veririm. ve ödeme sizin hesabınıza aktarılır GET sistemi budur hocam.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
watcheR siz beni yanlış anladınız sanırım :) GET sisteminden fazlasıyla haberdarım ancak durum şu ki; gönderilen cihaz hem sıfır bir ürün hem de IMEI kopyalama riski bulunan bir üründür. Bu şartları göz önüne alıp, biraz araştırırsanız Türkiye'deki hiçbir teknoloji firmasının veya satış yapan telefoncuların GET ile değeri 2000 lira olan sıfır mobil cihaz satışı yapmadığını görebilirsiniz.

Bahsettiğiniz şekilde satışı ancak GittiGidiyor gibi siteler üzerinden yapılan satışlarda görebilirsiniz. Çünkü oradan yapılan sıfır satışlı cihazlar fatura kesilerek gönderilir, cihazda olası bir sorun çıkması halinde oradaki satıcı değil cihazın garanti sağlayan firması muhattabınız olur. Dolayısıyla satıcı ve alıcı tamamen güvendedir.

GET ile gönderilen sıfır veya ikinci el, şahıslar tarafından satılan mobil ürünler kolaylıkla iyi niyet kurbanı olabilir. Bizzat yaşamış olduğum bir durumdur, GET ile ürünü gönderdim alan arkadaş 2. günün sonunda saçma sapan bir bahaneyle bana sıfır olarak gönderdiğim ürünü kutusu açılmış, aktive edilmiş ve ikinci el bir ürün olarak geri gönderdi. Bu durumda takdir edersiniz ki doğrudan tüm zarar benim olmuş oldu.
cthax gazozman TurkBeyi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al