wmaraci reklam

Semantik MAKALE - Twitter REKLAM - Tanıtım YAZISI - ORGANİK HİT GÖNDERİMİ

2 Mesajlar 510 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)
Selamlar.

Sizlere sağlayabileceğim tüm hizmetleri bu konuda belirteceğim, istediğiniz şekilde eğer zamanım ve yoğunluğum yeterli ise en iyi hizmeti vermeye çalışacağım.

İlk hizmetim Twitter Reklam

Twitter %100 Organik 5 Günde 90,000 Görüntülenme Almış Hesapta Reklam

Hesabın 4,000 Takipçisi bulunmakta, 1 adet bot bile yoktur. (Audit SS'i atılır.)
5 Günde 90,000 görüntülenme aldı ve her tweeti minimum 40 fav almaktadır.
İsterseniz günlük paylaşım yapabilirim, isterseniz internet sitesi kısmında reklamınızı yapabilirim.

İsterseniz RT başına ücret de almaktayım, tekli alım yapabilirsiniz aylık haftalık paket yerine.

Not: hesabı ultra aktif şekilde kullanmaktayım.

Fiyat ve detay için PM.

İkinci hizmetim;
Semantik Makale yazarlığı.

Sizler için 600 kelimelik semantik makalenin 3 anahtar kelimesini en iyi şekilde analiz ediyor ve eğer sıralamada güzel bir yere yerleşirse mutlaka yüksek hit alabileceğiniz yazılar yazıyorum. Fiyat ve detay için PM.

Üçüncü hizmetim;

Siteniz için organik hit gönderimi sağlayabilirim.

Dilediğiniz makalede (ilk 10 sayfada olması şart) organik hit gönderimi sağlayabilirim ve gelen kişiler istediğiniz süre kadar durabilirler, bu sayede sitede durulan zaman istatistiğiniz artabilir ve sıralamada yükselebilirsiniz.

Not: gönderilen kişiler bizzat google veya yandexte arama yapıp tıklayan kişilerdir, analyticde göreceksiniz.

Dördüncü hizmetim;

Anahtar kelime analizi yapabilirim.

Sitenizi belirtmeniz durumunda detaylı anahtar kelime analizi çıkarabilir ve size kelimeler üretebilir, bu kelimelerden organik olarak yüksek hit alabilmeniz için elimden geleni yaparım.

Beşinci hizmetim;

Siteniz için tanıtım yazısı yazar ve tanıtım alan sitelerin hepsine yazıyı paylaşıp backlink almanızı sağlayabilirim. (Blog yorumları, forum sitelerine tanıtım yazısı, bulabildiğim .edu backlinkler)

Hizmetlerim arttkça konuya eklenecektir.

Lütfen alışveriş dışında alışveriş konumu baltalayacak yorumlar yazmamanızı rica ediyorum..

İletişim: PM
Forum Dışı İletişim: 531 525 25 02 - emre.mosyo@gmail.com

wmaraci
reklam

ozlemege ozlemege WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 73 / 67
  • Ticaret 45, (%98)
Aylar öncesinden çalışma gösterdiğim alanında uzman, ilgili bir arkadaş. Kaliteli iş istiyorsanız mutlaka tercih etmeniz gereken biri. Eline emeğine sağlık. İyi forumlar...
jorphy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al