wmaraci reklam

Site Dışı SEO Rehberi (E-book) - Sadece 10 TL - %100 Memnuniyet Garantili

4 Mesajlar 650 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RobinHood RobinHood Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 5, (%100)
KONU MULTİDİR ***.NET LİNKİ: http://www.***.net/alisveris-bolumu/1636137-site-disi-seo-rehberi-e-book-973397339733-sadece-10-tl-973397339733-100-memnuniyet-garantili.html

Site Dışı SEO(Backlink) Rehberi

Merhaba değerli arkadaşlar. Site dışı SEO çalışmaları hakkında 3.000 kelimelik ayrıntılı bir e-book hazırladım. Kitapta en güncel algoritmalara göre tüm site dışı SEO çalışmaları hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Sitelerinize çalışma yapmadan önce tüm çalışmalar hakkında bilgi sahibi olarak yatırımlarınızın verimli bir şekilde değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Kitabın içeriğinde zararlı-faydası olmayan çalışmalar, en çok fayda sağlayan çalışmalar, en çok yapılan yanlışlar gibi daha bir çok konuda ayrıntılı bilgi verilmektedir. Sektörünüze göre nasıl ve nerelerden backlink alacağınız, kelimelerinizde yükselmeniz için nasıl hareket edeceğiniz, neler yapmanız gerektiği detaylıca anlatılmıştır.

Yazımda sade ve herkesin anlayabileceği şekilde bir üslup kullanılmıştır. Anlatım gayet akıcıdır; anlatım bozuklukları, noktalama ve yazım yanlışları yoktur. Önem sırası yüksek cümlelere vurgu yapılmıştır.

KİTABIN TANITIM NİTELİĞİNDE OLAN İLK SAYFASI ÜCRETSİZDİR. LÜTFEN KONU ALTINDAN PM İSTEYİNİZ.

Herkes bilinçlensin diye, herkesin yararlanabilmesi için fiyatı sadece [SIZE="4"]10 TL’dir. [/SIZE]
(Bir çoğunuz yüzlerce hatta binlerce lira ödeyip seo paketleri satın alıyor, 1 tanıtım yazısı ücreti bile olmayan cüzi bir miktar ödeyerek çalışma yapmadan önce tüm site dışı SEO çalışmaları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu şekilde hareket ettiğinizde yaptığınız yatırımların karşılığını en verimli şekilde alabilirsiniz.)

Mail: ***foxtr@gmail.com

Saygılarımla.

Kitabı Alan Bazı Müşterilerimin Yorumları

RapStyle adlı üyeden alıntı

Ben E-book u okudum.

Bilinmesi gerekenleri arkadaş yazmış, forumda okadar gereksiz backlinkler satılıyorki sonra sitem spam yedi yok o bu şu oldu diye konular açılıyor.. Bu E-book, u alarak kendi işinizi kendiniz yapabilirsiniz 1 paket sigara parası zaten..

Emeğin için teşekkürler hayırlı, satışlar diliyorum.

deco2323 adlı üyeden alıntı

Mehmet kardeşim her türlü konuda yardımcı oldu. Satıp arkasına bakmayan satıcılardan değil kendisi. Telefonda uzun uzun anlattı neyi nasıl yapmam gerektiğini. Zaten verdiği bilgiler altın değerinde. SEO konusunda eksiği olan arkadaşların muhakkak alması gerekli diye düşünüyorum.

orcuntuna adlı üyeden alıntı

e-kitap başlangıç seviyesi için çok faydalı ve dolu bilgi içeren bir kitap olmuş.

sayfa sayısı az olmasına aldanmayın, 200-300 sayfalık kitapları okuyacağınızı bunu okuyun başlangıç için.

Mesut78 adlı üyeden alıntı

Başlangıç seviyesi için yani seo ile pek alakanız yok ise gerçekten faydalı bir e-kitap bunu okuyup ne yönde ilerlemenizi kesinlikle karar verebilirsiniz bütün detaylara inilmiş çok teşekkür ederim arkadaşın ilgisi için anlatış şeklide çok güzel :)

Hussein adlı üyeden alıntı

Kitap alındı oldukça başarılı bir kitap ayrıca akıcı bir dille yazılmış gereksiz hiçbir anlatım bulunmuyor bir çok güzel ve yararlı bilgi var okumanızı tavsiye ederim.

s0kuLLu adlı üyeden alıntı

Ebook u inceledim. Arkadaş gayet güzel ve doğru noktalara değinmiş.

wmaraci
reklam

AF9009 AF9009 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 7, (%100)
pm alabilirmiyim ?

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
Sektörde uzman değilseniz kesinlikle size faydası olacak içeriğe sahip bir doküman olmuş. Hayırlı satışlar.
RobinHood

kişi bu mesajı beğendi.

Yavuz Yavuz VENI. VIDI. VICI. Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Digital Currency & Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 18 / 23
  • Ticaret 19, (%100)
Ödeme yapılmış ve e-book teslim alınmıştır. Herkese öneririm

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al