wmaraci reklam

Sitenizi Hitlendirin-Gelirinizi Arttırın-Alexa Sıralamanızı Düşürün-Google'da Üst Sırada Olun!!

20 Mesajlar 2.760 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

otry otry oguzkocak.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafik ve Video Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 41 / 21
  • Ticaret 12, (%100)
5-6 kere okudum bişey kaçırmiyim diye, diğer konunda kendi reklamlarımıza tıklayarak para kazanmamızdan bahsetmişsin ve buna bu konudaki programıda dahil edip 200 tl demişsin. Peki senin programlarını kullanarak günde kaç tl kazanmamızı garenti ediyosun. Sonradan bi sorun yaşayabilir miyiz. Bu bahsettiğin programlar yazılım olarak sana mı ait ?

wmaraci
reklam

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Bende bu isleri bi turlu anlamaiyorum gunluk 50 100 zaten kazaniyosun programi yaymanin bi kârı yok aksine zarari var senin paylastigin bu program sayesinde yoneticilere bi sekilde ulasiyor ve sisteem acigini kapatiyolar burda siz demissiniz kendiniz farkli ip lerle tikliyorsunuz baska forumda birisi programi kulkanan kullanicilar otomatik olarak birbirlerini ziyaret ediyolar cok buyuk bi çelişki var bence

BerkGun BerkGun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

TecnoLobi adlı üyeden alıntı

Bende bu isleri bi turlu anlamaiyorum gunluk 50 100 zaten kazaniyosun programi yaymanin bi kârı yok aksine zarari var senin paylastigin bu program sayesinde yoneticilere bi sekilde ulasiyor ve sisteem acigini kapatiyolar burda siz demissiniz kendiniz farkli ip lerle tikliyorsunuz baska forumda birisi programi kulkanan kullanicilar otomatik olarak birbirlerini ziyaret ediyolar cok buyuk bi çelişki var bence

Google mail satıcılarına göz yumuyor hocam acaba neden? Çünkü onlar sayesinde kendi gelirledi de artıyor. Ama tek bişey diyor abartmayin. Biz burdan aylık 5 haneli rakamlar kazandıralım diye uğraşmıyorum. Asgari ücret burdan da çıkıyor güzel kardeşim diyip bişeyler yapmaya çalışıyoruz

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Tamam iyilik yapmaya calisiyosunuz belki ama emek verenlerin hali nolacak ? Ben kullanmiyorum tavsiye etmiyorum da size bisi dedidigim yok ancak beden yaparlar sahsen ben bulsaydim o sistemi sadece kendim kullanirdim degil 50 lira 50 bin verseler söylemezdim bunu demek istiyorum yani

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

Tamam iyilik yapmaya calisiyosunuz belki ama emek verenlerin hali nolacak ? Ben kullanmiyorum tavsiye etmiyorum da size bisi dedidigim yok ancak beden yaparlar sahsen ben bulsaydim o sistemi sadece kendim kullanirdim degil 50 lira 50 bin verseler söylemezdim bunu demek istiyorum yani

Bunu satarak bişey kaybetmeyecem, aksine kullanan kişiler sayesinde daha çok kategori ve tbm fiyatlarını òğrenebileceğim. Yapılan şeyin bana iki dönüşü var ikisi de işime yarayacak beni zarara uğratmayacak şeyler

Ek Olarak: Konu günceldir

Ek Olarak: Konu günceldir.

unalhso unalhso WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** H**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 43 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaştan programı (indirimli) satın aldım.Ancak satın aldığıma pişman oldum.Çünkü bir nevi Traffic Spirit programının Türkçe versiyonu. + Ekstra özellikler bekledim.Ancak öyle bir şey yok.

Kendisinden ücret iadesi istedim.Ancak iade yapmadı.Çünkü Traffic Spirit'ten bir farkı olmadığı için bu programı kullansamda bir işime yaramaz.

Tabi belki yolladığım ücret çok değil ancak lazım olduğu için iade istedim.Programıda bir daha kullanmayacağıma dair yemin ederim' dedim.Yazdığım gibi iade yapılmadı.

- Belkide programı yine kullanacağım diye düşündü.Ancak dediğim gibi kullansam T.S'i kullanırım.Neyse kendisine olumsuz yorum yapacağımı söyledim.Yazışmaları atacağını söyledi.Atsın problem değil.Yazdıklarım ortada zaten.

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

BerkGün adlı üyeden alıntı

Bunu satarak bişey kaybetmeyecem, aksine kullanan kişiler sayesinde daha çok kategori ve tbm fiyatlarını òğrenebileceğim. Yapılan şeyin bana iki dönüşü var ikisi de işime yarayacak beni zarara uğratmayacak şeyler

Ek Olarak: Konu günceldir

Ek Olarak: Konu günceldir.

Bakıyorumda yorumlarda pek olumlu sonuclar alinmamis trafic sipirit i turkcelestirmek 25 dakikalik is ve bu fiyata satip ayri bisi satiyomussunuz gibi ticaret yapiyorsunuz

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

unalhso adlı üyeden alıntı

Arkadaştan programı (indirimli) satın aldım.Ancak satın aldığıma pişman oldum.Çünkü bir nevi Traffic Spirit programının Türkçe versiyonu. + Ekstra özellikler bekledim.Ancak öyle bir şey yok.

Kendisinden ücret iadesi istedim.Ancak iade yapmadı.Çünkü Traffic Spirit'ten bir farkı olmadığı için bu programı kullansamda bir işime yaramaz.

Tabi belki yolladığım ücret çok değil ancak lazım olduğu için iade istedim.Programıda bir daha kullanmayacağıma dair yemin ederim' dedim.Yazdığım gibi iade yapılmadı.

- Belkide programı yine kullanacağım diye düşündü.Ancak dediğim gibi kullansam T.S'i kullanırım.Neyse kendisine olumsuz yorum yapacağımı söyledim.Yazışmaları atacağını söyledi.Atsın problem değil.Yazdıklarım ortada zaten.

Bakıyorumda yorumlarda pek olumlu sonuclar alinmamis trafic sipirit i turkcelestirmek 25 dakikalik is ve bu fiyata satip ayri bisi satiyomussunuz gibi ticaret yapiyorsunuz

10 gün boyunca görüşmeler yaptık her gün programın her şeyini defalarca sormasına rağmen tek tek anlattım. Programın farkını anlayamamasını normal buluyorum çünkü arayüzü aynı. Ekstralarını söyledim. Buradan da yazayım; spam engellendi ve çoğul hit gönderimi kesinlikle yapmıyor. Dakikada 1k hit gönderme şansı var bunu ipts ile yapmanız mümkün değildir. Ama bu kişi sadece görüntüsüne bakarak böyle bir yargılama yapıyor. Konumun içeriğinde de ipts nin sunucunu kullandığımızı anlattım. Satışını yaptığım tıklama sistemini vermemi ve bu sayese ödeşmemizi istedi. Programda indirim yaptığım halde bunu söyledi. Ayrıca paranın sıkıntı olmadığını 50 değil 500 bile gönderebileceğini söyledi ki satışını yaptığım şeyin ederinin kafi olduğunu dile getirdim. Ben bir hizmet sunuyorum ve her gün bana bu tarz mesajlar geliyor. Madem ipts yetiyordu böyle bir programa neden ihtiyaç duydunuz? Ekstralarını söylediğim içindi tabiki. O yüzden iadesini yapamadım çünkü bu bir programdır. 50 tane iyi yorum yeterli olmazdı ama 1 tane kötü yorum insanlara yetiyor. Diyebilecek çok bir şey bırakmadı ne yazık ki. Alacak olan kişilerin konuyu iyice okuyup bana ulaşmaları daha iyi olur.

unalhso unalhso WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** H**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 43 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
10 gün boyunca görüşmeler yaptık her gün programın her şeyini defalarca sormasına rağmen tek tek anlattım. Programın farkını anlayamamasını normal buluyorum çünkü arayüzü aynı. Ekstralarını söyledim. Buradan da yazayım; spam engellendi ve çoğul hit gönderimi kesinlikle yapmıyor. Dakikada 1k hit gönderme şansı var bunu ipts ile yapmanız mümkün değildir. Ama bu kişi sadece görüntüsüne bakarak böyle bir yargılama yapıyor. Konumun içeriğinde de ipts nin sunucunu kullandığımızı anlattım. Satışını yaptığım tıklama sistemini vermemi ve bu sayese ödeşmemizi istedi. Programda indirim yaptığım halde bunu söyledi. Ayrıca paranın sıkıntı olmadığını 50 değil 500 bile gönderebileceğini söyledi ki satışını yaptığım şeyin ederinin kafi olduğunu dile getirdim. Ben bir hizmet sunuyorum ve her gün bana bu tarz mesajlar geliyor. Madem ipts yetiyordu böyle bir programa neden ihtiyaç duydunuz? Ekstralarını söylediğim içindi tabiki. O yüzden iadesini yapamadım çünkü bu bir programdır. 50 tane iyi yorum yeterli olmazdı ama 1 tane kötü yorum insanlara yetiyor. Diyebilecek çok bir şey bırakmadı ne yazık ki. Alacak olan kişilerin konuyu iyice okuyup bana ulaşmaları daha iyi olur.

ipts konusuna gelince 1000 dk sınırı olduğu için senin programını aldım.Çünkü 10 bin dakika olduğunu söyledin.Ancak sonradan jeton düştü.ipts'de de 10 bin dk süre varmış.Yani kullandığım vds'den dolayı ben 1000 dakika görüyormuşum. + Ücret konusunada gelince belki benden 30 lira gitti ama senden daha fazlası gidecektir.Emin ol.

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

unalhso adlı üyeden alıntı

ipts konusuna gelince 1000 dk sınırı olduğu için senin programını aldım.Çünkü 10 bin dakika olduğunu söyledin.Ancak sonradan jeton düştü.ipts'de de 10 bin dk süre varmış.Yani kullandığım vds'den dolayı ben 1000 dakika görüyormuşum. + Ücret konusunada gelince belki benden 30 lira gitti ama senden daha fazlası gidecektir.Emin ol.

Programda ip eklemesi vardır. Spam yapması da engellenmiştir. Bence ipts yerine onu kullanın demek istediklerimi anlayacaksınızdır.

Ek Olarak: Satış aktiftir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al