wmaraci reklam

Sitenizi Hitlendirin-Gelirinizi Arttırın-Alexa Sıralamanızı Düşürün-Google'da Üst Sırada Olun!!

20 Mesajlar 2.759 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BerkGun BerkGun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Daha önceden satışını yaptığımız programımızın v2'si çıkmış bulunmaktadır.

→Eklenen sunucular ile ip havuzumuz genişletilmiştir ve bu sayede günlük bir üst limit olmaksızın sınırsız hit gönderilebilirsiniz.(Yollanacak olan hit internet ve işlemci hızınızla doğru orantılıdır)

→Link kısaltma servislerinden faydalanarak hem sitenize hit yollayabilir, hem de para kazanabilirsiniz.

→Sitenize kelime/kelimeler ile hit çekebilir ve o kelime/kelimeler 'deki Google sıralamanızı yukarıya taşıyabilirsiniz.

→Adsense reklamlarınızın olduğu sitelerinize rahatlıkla gönderebilirsiniz ve alexa sıralamanızda iyileştirmeye giderken, gelirinizi de bu oranda arttırabilirsiniz.

→Sayfada gezme süresi maksimum 750 saniyedir. Sitenize girecek her tekil hit için ortalama süreyi 750 saniye olarak ayarlayabilirsiniz.

→Program ile tıklama işlemi yaptırabilirsiniz ve bu oran her 100 kullanıcı için rastgele 5 kullanıcı olarak sabitlenmiştir(%5 tıklama).

→v1'deki gibi 5 kıta ve 94 ülkeden sınırsız hit yollayabilirsiniz.

→Sitenize her ip'den sadece 1 kullanıcı girer ve verdiğiniz komutlar tamamlandıktan sonra 2 hafta içinde tekrar giriş yapmaz.

→Sitenize [B]HİÇ BİR ZARARI
yoktur programın, aksine sitenizi yükselttiği gibi size Adsense veya alternatif reklam şirketlerinden daha fazla kazanmanıza olanak sağlar.[/B]

ÜCRETLENDİRME

1 Lisans Ücreti : 50 :tl
2 Lisans Ücreti : 90 :tl
3 Lisans Ücreti : 120 :tl

Ekleme: Aynı kullanıcı farklı 2 bilgisayarda programı çalıştırmak için ekstra ücret ödeyecektir.

*** Dışı Ulaşım için Skype: NumaraSistemi(Resimsiz Olan)

evrenaydn adlı üyeden alıntı

Güvenilebilecek değerli kardeşlerimizden biri , yaptığı işlerin de sonuna kadar arkasında olan bir arkadaş. Daha önce V1 alan biri olarak şimdi buna bakacağız.

Bol kazançlar diyorum , hayırlı işler.

ondercemal adlı üyeden alıntı

Güzel bir program bugün kullandım oldukça başarılı ve sorunsuz. Kendisine teşekkür ediyorum .
masteryodax

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ademaydogan ademaydogan www.seoajani.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo-Tanıtım Yazısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 110 / 109
  • Ticaret 37, (%97)
Referans olmak isterim kabul ederseniz.

otry otry oguzkocak.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafik ve Video Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 41 / 21
  • Ticaret 12, (%100)
programla ilgili pm alabilir miyim

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

otry adlı üyeden alıntı

programla ilgili pm alabilir miyim

Detaylı bir şekilde konuya yazdım hocam programla ilgili özellikleri. Merak ettiğiniz şeyler var ise burdan sorarsanız sevinirim, hem almayı düşünen kişilere de bilgi vermiş oluruz :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 41 / 21
  • Ticaret 12, (%100)
Tabiki de, şimdi programı kullanarak belirlediğimiz sayıda tekil ziyaretçi alıyoruz sitemize ve istediğimiz ülkeden. Sonra bunlara dilediğimiz koşullarda reklamlarımıza tıklata biliyoruz. Anladığım kadarıyla bu. Peki bu sınırsız gelir demek burda bir sınırlama bişey yok mu ? Program altta hep açık mı kalıyor ? Birkaç bilgisayardan aynı anda aynı siteler için kullanılabiliyor mu ?

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

otry adlı üyeden alıntı

Tabiki de, şimdi programı kullanarak belirlediğimiz sayıda tekil ziyaretçi alıyoruz sitemize ve istediğimiz ülkeden. Sonra bunlara dilediğimiz koşullarda reklamlarımıza tıklata biliyoruz. Anladığım kadarıyla bu. Peki bu sınırsız gelir demek burda bir sınırlama bişey yok mu ? Program altta hep açık mı kalıyor ? Birkaç bilgisayardan aynı anda aynı siteler için kullanılabiliyor mu ?

dilediğiniz koşullarda değil sitenize giren kullanıcının en fazla %5'i kadarı tıklama yapıyor rastgele kullanıcılardan. Tıklama işlemi için reklam linki vs belirtmeniz gerekiyor. Programın hitlemesi için açık kalması gerekir. Farklı bilgisayarlardan aynı siteye hit gönderebilirsiniz. Tek lisans ile en fazla 3 program kullanabilirsiniz. Bu da günlük max 30k tekil hit demek.

• Üyelik 30.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 41 / 21
  • Ticaret 12, (%100)
Anladım, eklediğiniz ilk fotoğrafta 57 gösterim 35 tıklama var, %5 hesabı yaptığımızda 35 tıka karşılık ortalama 700 gösterim olması gerekir adsense için ama sizde sadece 57 gösterim var. Ne kadar güvenilir bir programdan bahsediyoruz.

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

otry adlı üyeden alıntı

Anladım, eklediğiniz ilk fotoğrafta 57 gösterim 35 tıklama var, %5 hesabı yaptığımızda 35 tıka karşılık ortalama 700 gösterim olması gerekir adsense için ama sizde sadece 57 gösterim var. Ne kadar güvenilir bir programdan bahsediyoruz.

o görseldeki adsense görüntüsünün aynısı başka bir satış konumda var, oraya linkini bıraktığım konu. O linki incelerseniz sebebini anlayacaksınızdır. O tıklamalar programdan değil :) Sadece kendi adsense'imin reklamlarının gösterildiği bir sitede de kullandığımı göstermek için yaptım. Programın herhangi bir zarar vermediğini kanıtlamak için yani

• Üyelik 30.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 41 / 21
  • Ticaret 12, (%100)
Okudum ordaki yazınızıda, şimdi orda 200 liraya sattığınız şey ne onu çözemedim. İkincisi zaten bu bahsettiğiniz sistemi oturtmuşsanız burdan 50 ye 100 bişeyler satmaya ihtiyacınız olmaması lazım. Bu bahsettiğiniz programla 30k günlük hit birde diğer sistemle reklam tıklamaları ile baya sağlam gelir elde etmeniz lazım. Mevzu biz güzel kardeşlerine yardım etmekse anlarım.

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

otry adlı üyeden alıntı

Okudum ordaki yazınızıda, şimdi orda 200 liraya sattığınız şey ne onu çözemedim. İkincisi zaten bu bahsettiğiniz sistemi oturtmuşsanız burdan 50 ye 100 bişeyler satmaya ihtiyacınız olmaması lazım. Bu bahsettiğiniz programla 30k günlük hit birde diğer sistemle reklam tıklamaları ile baya sağlam gelir elde etmeniz lazım. Mevzu biz güzel kardeşlerine yardım etmekse anlarım.

Yazdığım yazıları tam okumadığınızı varsayıyorum lütfen yorumlarla beraber tekrar okuyun. Bu soruları soran ilk kişi olmadığınız için uzun uzun açıklama ve ek açıklamalar yaptım konumda. Ayriyetten en alta not düştüm. Onu bir kez daha okumanızı rica ediyorum. Neyi, neden yaptığımı daha net anlamış olursunuz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al