Merhaba film ve dizi siteleriniz için her türlü codec işlemlerinizi kendi server'ımda uygun ücret karşılığında yapıyorum.

Site adınızı altyazı olarak videolara kalıcı gömüyorum.

Upload için ücret almıyorum(üç servis için geçerli).Sadece render yaptığım video'lar için ödeme vardır.

İstediğiniz taktirde ek ücret karşılığı sitenize embed kodlar ile ekleyebilirim.

Yine ek ücret karşılığı makalenizide yazabilirim.Anahtar teslim işiniz hazır olabilir.

İş tanımı :

Video render : Videolarınız render edilip site adınız altyazı olarak kalıcı gömülür, video paylaşım platformunuza (ok.ru,smango,moly vb) eklenir.işim burada biter ücret sabittir

Vİdeo + Embed kodları :Videolarınız render edilip site adınız altyazı olarak kalıcı gömülür , yüklediğim hesaplardan (ok.ru,smango,moly vb) embed kodlar alınır sitenize eklenir . oyuncular , yapım yılı , yönetmen gibi film açıklamaları kısmı doldurulur.

Video render + Embed kod + Makale : yaptığım işlere ek olarak makalesinide organik yazarım kelime bazlı çalışmam makalede uygun gördüğüm yere kadar gayet akıcı bir şekilde yazım sağlarım. örnek 50 kelimede olabilir 150 kelimede.Bu işinde ücreti sabittir

İşleri en kısa sürede teslim etmeye çalışırım.Filmler minimum 720p dir.Genel iş alımım 20 film ve üzeridir

Video paylaşım sitelerinde film ve dizilere telif gelmiş ise benim bu noktada yapabileceğim hiç bir şey yoktur