Türkiye’nin ilk ve tek uygulamalı SEO öğreten SEO kitabı ile tanışmaya hazır mısın?

SEO101 Kitabını neden almalısın? Bu kitap sana ne kazandıracak?

Sektöre yeni giren, kendisini bir noktaya kadar geliştirmiş veya kendi web sitesini yönetmek isteyen herkesin zorlandığı konu, SEO‘ya nereden başlayacağını ya da SEO projesinin ne şekilde oluşturulup, nasıl yönetilerek geliştirileceğini bilmemektir. Türkiye’nin ilk ve tek SEO proje yönetim kitabı olarak hazırlanan bu kitabın içerisinde 10 adımdan oluşan bir rehber bulacaksın.

SEO101- Adım Adım SEO Uygulama içerisinde;

• Google Algoritmaları

• Domain & Hosting Seçimi

• SEO Uyumlu Tema Seçimi

• WordPress ile SEO Uyumlu Site Kurulumu

• Anahtar Kelime Belirleme

• Site İçi SEO ( Onpage SEO )

• Webmaster Tools Rehberleri ( Yandex & Google )

• Google Analitik & Yandex Metrica

• Rakip Site İncelemeleri

• Site Dışı SEO ( Offpage SEO )

• SEO Toolları ( Onpage & Offpage )

ve çok daha fazlası seni bekliyor…

Özetle, bu kitap terimsel anlatımdan ziyade uygulamaya dayanan içeriği ve görsel anlatımları sayesinde projeni yönetirken takıldığın her noktada ihtiyacınızı karşılayacak bir başucu kitabı olarak sana özel hazırlanmıştır.

SEO101 Kitabını Neden Satın Almalısın?

SEO’nun ne olduğunu bilmiyor ve öğrenmek istiyorsan, SEO uzmanı olmak istiyorsan, üzerinde çalışacağın proje için hangi adımları takip etmen gerektiğini veya nereden başlayacağını bilmiyorsan, kendi işletmenin veya kendi projenin SEO çalışmalarını kendin yürütmek istiyorsan, partner olarak çalıştığın SEO ajansı veya danışmanlarının yaptığı çalışmaları daha yakından takip etmek istiyorsan, SEO bilgilerini pekiştirmek istiyorsan bu kitap tam sana göre diyebilirim. Özetle Bu kitap sana SEO’nun ne olduğunu ve nasıl çalıştığını daha iyi anlamana yardımcı olacağı gibi üzerinde çalıştığın veya çalışacağın projeyi daha detaylı yönetme becerisini de sana kazandırmayı amaçlıyor. Pratik yapabilmen için ise sana özel 1 aylık 75 € değerinde SEOMonitor aracı hediye.

SEO101 kitabı WM Aracı üyelerine özel fiyatla 59,90 ₺ yerine 25 ₺!!!

Satın almak için -> http://bit.ly/wmkitap

Kitap Detayları ve yorumları incelemek istersen -> http://bit.ly/2Mf6yvO