wmaraci reklam

Ücretsiz Tema Takası

3 Mesajlar 756 Okunma
wmaraci reklam

baykatarsis baykatarsis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 20 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Değerli arkadaşlarım selamlar.

Elimde Archi adında 59 $ değerinde orjinal themeforest dan almış olduğum bir tema var. Web sitemin genel havasını magazine temalarına cevirmek istediğim için değiştirmek istiyorum. Almış olduğum tema yapımcıları neredeyse her ay temayı geliştirmekte ancak ana sayfayımı magazin temalarının sayfası gibi yapamadığımdan değiştirmek istedim.

NOT: Ayrıca az önce başka bir forumda da buna benzer bir konu açtım ve elinde sahifa teması olan bir başka arkadaşımız bana yazdı. Arkadaşımız konuyla ilgili bana mesaj atarak 59$ değerindeki SAHİFA temasını da benim gibi takasa sokmak istediğini söyledi. Yani bir News Paper 9 Teması olana 2 tema birden gelecek.

Elimdeki tema ile yapabileceğiniz web sitelerinin sıralı listesi ve temanın orjinal sayfasını aşağıda paylaştım.

Hastane
Diş Hekimliği Ofisi
Spor Salonu
Otel
Emlak
Kuyumcu
Avukatlık Ofisi
Rent a Car
Hediyelik Eşya
İnşaat Sektörü
Reklam Ajansı Vs. Şeklinde 100 farklı sektöre hitap edecek şekilde temayı düzenleyebiliyorsunuz.

Daha fazla detay için Tıklayınız.

İstediğim tema ise : News Paper 9 temasıdır. Eğer elinde olan varsa themeforest ın verdiği seri numarası ile değişelim isterim. Kişi isterse ekran paylaşımı yaparak onun gözünün önünde indirim yapabilirim. Rica ederim nulled bir temayı " abi orjinal bu " diye yollamamanız. Nulled tema kullanmak istemiyorum.

Önemli : Ayrıca daha sonra güncelleme gelirse bu güncellemeleri nasıl alabilirim diye merak ediyorsanız, envatonun bir word press eklentisi var siz temanın seri kodunu oraya yazdığınızda her güncellemeyi otomatik alıyorsunuz. Bana ihtiyacınız kalmıyor.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

baykatarsis baykatarsis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 20 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Konu güncel arkadaşlar.

bayvonali bayvonali Teknolugat Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 23 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Yıl içinde themeforest ücretsiz temalarını takip ettiysen eğer işini görecek temalar yayınlandı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al