Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Kilitli Konu Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Genel İlanlar

Wordpress Sitenizi %70-%90 Hızlandırma-Ücretli

Okunmamış 05 Ocak 2015, 01:52
WPdestek Adlı Üyenin Avatarı
WordPress

Meslek: Girişimci
Ad, Soyad: Me... Ka...
Ticaret: 19, 100%
Dün konuyu açmıştım yanlış yere açtığımdan silme işlemi yollamıştım 2 konuyuda silmişler yanlışlıkla dün de hizmet verdiğim kişiler oldu şuanda yazılan bazı yorumlar düne ait olan işlerdir. Wordpress siteleriniz çok yavaş mı açılıyor hızlandırma çalışmaları veritabanı onarımı çalışmalara yapıyoruz. Bizimle "kardess5" skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ücretlendirme Sitenizdeki duruma bağlıdır.

Güncellenecektir.

!!!!!!wp total cache, cache eklentileri kesinlikle kullanılmamaktadır. eklenti yüklemeden yapıyoruz. Önbellek işlemi yapmıyoruz.

Eksik bir yerler aramaya çalışıyorlar. Arkadaşlarımıza biraz kanıt lazım sanırım. Kendi sitemden örnek vereceğim. Kodlamalar google anilizinde hata olarak gözüksede hata payından hız puanını düşük tutuyor. hız testlerinde 0,28 sn açılıyor.

SİTEDE 22 EKLENTİ KULLANILIYOR

WM ARACI HIZ GÖRÜRÜNTÜSÜ-0,28 sn
ibo71 bunu beğendi.
Konu WPdestek tarafından (05 Ocak 2015, 03:59 ) değiştirilmiştir.
Sunucu sizde yönetim bizde olduğunda daha hızlı internet siteleriniz olur. Cpanel, Plesk vb lisans parası ödemeye son verin.
Okunmamış 05 Ocak 2015, 01:54
WM Aracı

Meslek: kendi halinde
Ad, Soyad: Mu... Da...
Ticaret: 14, 100%
Kendisi gayet ilgili birisidir 5 saniye civarında açılan site hızımı 1 saniye altına düşürmüştür Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Okunmamış 05 Ocak 2015, 01:56
WordPress

Alıntı:
ibo71 Adlı Üyeden Alıntı
Kendisi gayet ilgili birisidir 5 saniye civarında açılan site hızımı 1 saniye altına düşürmüştür Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Rica ederiz. Çalışmamız devam edecektir daha
ibo71 bunu beğendi.
Sunucu sizde yönetim bizde olduğunda daha hızlı internet siteleriniz olur. Cpanel, Plesk vb lisans parası ödemeye son verin.
Okunmamış 05 Ocak 2015, 02:05
TheLacivert Adlı Üyenin Avatarı
Invictus Maneo

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Meslek: Psikolog
Ad, Soyad: Be... Ka...
Ticaret: 0, 0%
Prosedür nedir, ne gibi işlemler yapılıyor?
BenLacivert.com
Okunmamış 05 Ocak 2015, 02:08
WordPress

Alıntı:
TheLacivert Adlı Üyeden Alıntı
Prosedür nedir, ne gibi işlemler yapılıyor?
İşleri belli kodlamalara bakıyoruz, veritabınına bakıyoruz, sunucu hızınıza bakıyoruz. Diğer yaptığımız işlemler bize özel. Söylersek yaptığımız çalışmanın bir anlamı kalmaz.
TheLacivert bunu beğendi.
Okunmamış 05 Ocak 2015, 02:11
DragonMakina Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 31 / Erkek
Meslek: Seo
Ad, Soyad: Se... Er...
Ticaret: -1, 50%
Referans olarak imzanızdaki siteyi yaparsanız daha iyi olur site 5 saniye üstü açılıyor.
darkknightt bunu beğendi.
Okunmamış 05 Ocak 2015, 02:11
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 31 / Erkek
Meslek: Otelcilik
Ad, Soyad: Vo... Co...
Ticaret: 6, 100%
Dün işe başlamıştık, işini profesyonel yapan bir arkadaş, herkese tavsiye ederim.
Konu chimera tarafından (05 Ocak 2015, 02:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla
Okunmamış 05 Ocak 2015, 02:14
Mağara_Adamı Adlı Üyenin Avatarı
PM atabilirsiniz

Yaş / Cinsiyet: 30 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ad... Öz...
Ticaret: 2, 100%
Alıntı:
ibo71 Adlı Üyeden Alıntı
Hocam yanlış anlama ama, 00:52'de konu açılmış. 00:54'te siz yorum yazmışsınız. 2 dk nasıl anlaştınız ? Hadi onu geçtim. Arkadaş 2dk Probleminizi nasıl Çözdü ?

Daha önce bu çalışmayı yaptırmış olabilirsiniz o'na eyvallah ama, yeni açılan bi konunun altına bu şekilde Post atmanız sadece Güvensizlik yaratır.

Bu güvensizlik sadece size karşı değil, aynı zamanda Konuyu açan arkadaş açısından da güvensizlik yaratır. Bu yüzden Postunuzu editlemeniz daha doğru olacaktır.
cinmistik78 bunu beğendi.
Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
Okunmamış 05 Ocak 2015, 02:16
WordPress

Alıntı:
Mağara Adamı Adlı Üyeden Alıntı
Hocam yanlış anlama ama, 00:52'de konu açılmış. 00:54'te siz yorum yazmışsınız. 2 dk nasıl anlaştınız ? Hadi onu geçtim. Arkadaş 2dk Probleminizi nasıl Çözdü ?

Daha önce bu çalışmayı yaptırmış olabilirsiniz o'na eyvallah ama, yeni açılan bi konunun altına bu şekilde Post atmanız sadece Güvensizlik yaratır.

Bu güvensizlik sadece size karşı değil, aynı zamanda Konuyu açan arkadaş açısından da güvensizlik yaratır. Bu yüzden Postunuzu editlemeniz daha doğru olacaktır.
dün açmıştım 2 konu yanlış yere açtığımdan birisini silmelerini söyledim ama iki konuyuda silmişler wm aracına sorabilirsiniz
Okunmamış 05 Ocak 2015, 02:17
WM Aracı

Meslek: kendi halinde
Ad, Soyad: Mu... Da...
Ticaret: 14, 100%
Alıntı:
Mağara Adamı Adlı Üyeden Alıntı

Merhaba kendisi dün gece böyle bir konu açmıştı konu silinmiş yanlış başlık yada yanlış yere açıldığı için bende referans olarak kabul ederseniz benim siteyi inceleyebilirsiniz demiştim kendisini tanımam ama yaptığı işi söyledim ben kimseyi yanıltmam bu tür hareketlerde de bulunmam o dünkü konuyu mod arkadaşlardan rica edeceğim göstermek için.
Kilitli Konu Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Genel İlanlar