wmaraci reklam

Wordpress Sitenizi %70-%90 Hızlandırma-Ücretli

24 Mesajlar 3.397 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WPdestek WPdestek WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 170 / 140
  • Ticaret 19, (%100)
Dün konuyu açmıştım yanlış yere açtığımdan silme işlemi yollamıştım 2 konuyuda silmişler yanlışlıkla dün de hizmet verdiğim kişiler oldu şuanda yazılan bazı yorumlar düne ait olan işlerdir. Wordpress siteleriniz çok yavaş mı açılıyor hızlandırma çalışmaları veritabanı onarımı çalışmalara yapıyoruz. Bizimle "kardess5" skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ücretlendirme Sitenizdeki duruma bağlıdır.

Güncellenecektir.

!!!!!!wp total cache, cache eklentileri kesinlikle kullanılmamaktadır. eklenti yüklemeden yapıyoruz. Önbellek işlemi yapmıyoruz.

Eksik bir yerler aramaya çalışıyorlar. Arkadaşlarımıza biraz kanıt lazım sanırım. Kendi sitemden örnek vereceğim. Kodlamalar google anilizinde hata olarak gözüksede hata payından hız puanını düşük tutuyor. hız testlerinde 0,28 sn açılıyor.

SİTEDE 22 EKLENTİ KULLANILIYOR

WM ARACI HIZ GÖRÜRÜNTÜSÜ-0,28 sn

ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Kendisi gayet ilgili birisidir 5 saniye civarında açılan site hızımı 1 saniye altına düşürmüştür Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

• Üyelik 27.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 170 / 140
  • Ticaret 19, (%100)

ibo71 adlı üyeden alıntı

Kendisi gayet ilgili birisidir 5 saniye civarında açılan site hızımı 1 saniye altına düşürmüştür Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Rica ederiz. Çalışmamız devam edecektir daha :)
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Prosedür nedir, ne gibi işlemler yapılıyor?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 170 / 140
  • Ticaret 19, (%100)

TheLacivert adlı üyeden alıntı

Prosedür nedir, ne gibi işlemler yapılıyor?

İşleri belli kodlamalara bakıyoruz, veritabınına bakıyoruz, sunucu hızınıza bakıyoruz. Diğer yaptığımız işlemler bize özel. Söylersek yaptığımız çalışmanın bir anlamı kalmaz.
TheLacivert

kişi bu mesajı beğendi.

DragonMakina DragonMakina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 2, (%0)
Referans olarak imzanızdaki siteyi yaparsanız daha iyi olur site 5 saniye üstü açılıyor.
darkknightt

kişi bu mesajı beğendi.

www.dragonmakina.com

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otelcilik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 69 / 50
  • Ticaret 6, (%100)
Dün işe başlamıştık, işini profesyonel yapan bir arkadaş, herkese tavsiye ederim.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

ibo71 adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlama ama, 00:52'de konu açılmış. 00:54'te siz yorum yazmışsınız. 2 dk nasıl anlaştınız ? Hadi onu geçtim. Arkadaş 2dk Probleminizi nasıl Çözdü ?

Daha önce bu çalışmayı yaptırmış olabilirsiniz o'na eyvallah ama, yeni açılan bi konunun altına bu şekilde Post atmanız sadece Güvensizlik yaratır.

Bu güvensizlik sadece size karşı değil, aynı zamanda Konuyu açan arkadaş açısından da güvensizlik yaratır. Bu yüzden Postunuzu editlemeniz daha doğru olacaktır.
cinmistik78

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 27.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 170 / 140
  • Ticaret 19, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlama ama, 00:52'de konu açılmış. 00:54'te siz yorum yazmışsınız. 2 dk nasıl anlaştınız ? Hadi onu geçtim. Arkadaş 2dk Probleminizi nasıl Çözdü ?

Daha önce bu çalışmayı yaptırmış olabilirsiniz o'na eyvallah ama, yeni açılan bi konunun altına bu şekilde Post atmanız sadece Güvensizlik yaratır.

Bu güvensizlik sadece size karşı değil, aynı zamanda Konuyu açan arkadaş açısından da güvensizlik yaratır. Bu yüzden Postunuzu editlemeniz daha doğru olacaktır.

dün açmıştım 2 konu yanlış yere açtığımdan birisini silmelerini söyledim ama iki konuyuda silmişler wm aracına sorabilirsiniz

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Merhaba kendisi dün gece böyle bir konu açmıştı konu silinmiş yanlış başlık yada yanlış yere açıldığı için bende referans olarak kabul ederseniz benim siteyi inceleyebilirsiniz demiştim kendisini tanımam ama yaptığı işi söyledim ben kimseyi yanıltmam bu tür hareketlerde de bulunmam o dünkü konuyu mod arkadaşlardan rica edeceğim göstermek için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al