wmaraci reklam

Boşuna okul okuyoruz :)

34 Mesajlar 5.356 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gun611 gun611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 289
  • Beğeniler 92 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar görüşümü altta belirttim katılmayanlar boş yapmazsa sevinirim.

Bence boşuna okuyoruz :) Neden mi? Hemen örnek veriyorum. Okudun mimar oldun süper mükemmel bravo gerçekten. Fakat şöyle bir durum var para kazanmak için iş bulman lazım? Doğrumu? İlkokul mezunu çarpma işlemi yapamayan bir “FENOMEN” YouTube olsun İnstagram olsun kısacası “SOSYAL MEDYA” dan aylık minimum kazancı 10.000 TL :) “ Yav nerden biliyorsun kardeşim ya “ “ Yok daha neler “ vs. yazanlara tenezzül edip cevap vermeyeceğim. Biliyorum çünkü gördüm izledim takip ettim. Örneğimize devam edelim, bir ev yaptıracak taslak lazım dizayn lazım ve bunlar için sana ödeme yapacak. E madem ilkokul mezunu bana ödeme yapacak ben neden hayatımı eğitime adadım? ( Torpilleri saymıyorum) Neden? Enes Batur 21 yaşında benden 2 yaş büyük adam benim yaşımdayken 100.000$ 200.000$ araba kullanıyordu şimdikinin fiyatı 5 10 katı. E biz niye okuyoruz? Diğer örneğim Reynmen.. Sözde bi şarkısı vardı kuruş para almamış :D Onun ile çalışan bir gazeteci var e bu adam niye okudu? Niye 20 yıl eziyet çekti hocalarının ağız kokusuna katlandı? Cahil bir insanın işleri içinmi? Neyse uzatmayayım. Bu dünyada hakkımı yiyen herkesi, haksız yere önüme geçen herkesi, Kurnazlık yapıp beni geriye atan herkesi, Torpil yapıp beni geride bırakıp sallamayan herkesi, Eğitim sistemini düzeltmeyen devleti Allah affetse bile yemin ederim ki ben affetmeyeceğim. Çöpçüye sabahtan akşama kadar 2500 TL için milletin pisliğini temizleten, Salak sapan video çekerken 10 binler 100 binler kazanan cahilleri ellemeyen devleti Allah affetse bile ben affetmem.
MehmetOLGUN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)

ebagcuvan anilcagliyan vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Okumak iş sahibi yapmaz meslek sahibi yapar.

Kafası çalışan okusa da okumasa da iş sahibi olabilir para kazanabilir. Kafası çalışmayan 10 üniversite bitirse prof. Olsa bile aç kalabilir.
ebagcuvan FurkanCanoz Pasha37

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Torpiller konusundaki siteminde haklısın ama youtube'da bir şeyler yapan insanları çekememezlik yapman boşa kardeşim. Sen de video çekebilirsin özel bir yeteneğinin olmasına gerek yok. :)
Okeskin ASametYildirim vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 289
  • Beğeniler 92 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Okumak iş sahibi yapmaz meslek sahibi yapar.

Kafası çalışan okusa da okumasa da iş sahibi olabilir para kazanabilir. Kafası çalışmayan 10 üniversite bitirse prof. Olsa bile aç kalabilir.

O zaman bende okumayayım video çekeyim? Kafa ile ilgili değil bu sömürmek insanları :) 3 üniversite bitiren kolejde öğretmen bir kişiyi kimse tanımaz ama sesini robota çevirerek şarkı söyleyen bir insanı milyonlar tanır
kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Şu var ki ticarette böyledir. Cesaret edip girişim yapamayan insanlar ve garantici insanlar okul okur ve az olsun ama sürekli olsun düşüncesinde olur. Yani bana her zaman gelsin az olmasi önemli değil der. Diğer taraftan cesaret edip risk alan bu cesaret maddi ve manevi olabilir. (Bir şarkıyla fenomen de olabilirsin rezil de.) Maddi olarak ise kar da yapabilirsin zarar da. Yani örnek verecek olursak 100 ton meyve aldığını düşün. Eğer bu meyve o yıl değerinden fazlaya satılırsa gerçekten iyi para kazanırsın. Ama ya hiç satılmazsa elinde çürürse komple zarar. Piyasadan bile silinme tehliken var.

Yani demem oku fazla para kazananlar aslında risk alanlardır. İnanın bir o kadar da batan var. Ama piyasa da olmadıkları için bilinmiyor.
weekiee

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 289
  • Beğeniler 92 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

FurkanCanöz adlı üyeden alıntı

Torpiller konusundaki siteminde haklısın ama youtube'da bir şeyler yapan insanları çekememezlik yapman boşa kardeşim. Sen de video çekebilirsin özel bir yeteneğinin olmasına gerek yok. :)

Video çekmenin bana sadece maddi durumda yardımı olur. Manevi yarar nerede? Sen bu duruma kabullenmişsin yazık

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Kafayı çalıştır hem oku, hem para kazan, sömürüyorsa birileri sömürülme izleme videoları.
Derdin adam olmak değil de zengin olmaksa sen de yap.

Derdin adam olmak ve zengin olmak ise hem oku hem sömür

gun611

• Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 289
  • Beğeniler 92 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

carasar adlı üyeden alıntı

Şu var ki ticarette böyledir. Cesaret edip girişim yapamayan insanlar ve garantici insanlar okul okur ve az olsun ama sürekli olsun düşüncesinde olur. Yani bana her zaman gelsin az olmasi önemli değil der. Diğer taraftan cesaret edip risk alan bu cesaret maddi ve manevi olabilir. (Bir şarkıyla fenomen de olabilirsin rezil de.) Maddi olarak ise kar da yapabilirsin zarar da. Yani örnek verecek olursak 100 ton meyve aldığını düşün. Eğer bu meyve o yıl değerinden fazlaya satılırsa gerçekten iyi para kazanırsın. Ama ya hiç satılmazsa elinde çürürse komple zarar. Piyasadan bile silinme tehliken var.

Yani demem oku fazla para kazananlar aslında risk alanlardır. İnanın bir o kadar da batan var. Ama piyasa da olmadıkları için bilinmiyor.

Hocam başta herkes okumak zorunda değilmi? Üniversite kazanamayınca devlet sana daha bakmaz, Ama fenomen olursan senle arkadaş olur hele bide dudak uçuklatan fiyatlar kazanırsan hem arkadaşın olur hem vergiye bağlar üstünden geçinir. Okuyanları zaten söylemiyorum bile :D boş

• Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 289
  • Beğeniler 92 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Kafayı çalıştır hem oku, hem para kazan, sömürüyorsa birileri sömürülme izleme videoları.
Derdin adam olmak değil de zengin olmaksa sen de yap.

Derdin adam olmak ve zengin olmak ise hem oku hem sömür

gun611

Hocam ben ikisinide yapmak istiyorum para kazanıp cahil olmak mı yoksa bilgili olup fakir olmakmı diye soruyorsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al