wmaraci reklam

BTK Akademi İşlem Önceliğini Bilmeyen Hoca

7 Mesajlar 1.260 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Sertifika almak ve phpyi tam anlamıyla öğrenmek için ders dinliyorum. Zaten bildiğim konular beni geriyor. Çok uzun ve gereksiz anlatım var. Bir de üstüne anlatan kişinin işlem önceliğini bilmemesi tüm isteğimi bitirdi. Bir de kaldırıp işlem önceliğinin önce yanlışını gösteriyor sonra doğrusunu(Kendine göre). Ben de şaşırdım dedim php işlem önceliğini bilmiyor mu diye. Sonra işlemi yaptırdım beklediğim sonuç çıktı. Videosunu çektim. :D

wmaraci
reklam

DMBYazilim DMBYazilim DMBYazılım & Adsizy Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi & SEO Dan
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 4 / 44
  • Ticaret 5, (%100)
btkakademi içerik anlamında bunun gibi pek çok hatayı barındırıyor. Bir denetleme mekanizmasının olması gerekiyor. Sadece eğitim yap yayınla bitti demek yeterli olmaz.
batukay

kişi bu mesajı beğendi.

MimarKaan MimarKaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
O anlık dalgınlığına gelmiş olabilir bazen insanlar söylemek istemediğini aklında tutar yanlışlıkla söyler psikolojik durumdur anlatmak istediğini anladıktan sonra küçük hatalar önemsizdir kod çalışmasa tamam derim ama o kadarda abartmamak gerekiyor
melankolia turion

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

MimarKaan adlı üyeden alıntı

O anlık dalgınlığına gelmiş olabilir bazen insanlar söylemek istemediğini aklında tutar yanlışlıkla söyler psikolojik durumdur anlatmak istediğini anladıktan sonra küçük hatalar önemsizdir kod çalışmasa tamam derim ama o kadarda abartmamak gerekiyor

Benim eleştirim bu videonun oraya yüklenmesi. Hata yapabilir. Buna kimse bir şey diyemez. Ama çektiğimiz basit bir video çekerken bile videoyu tekrardan izliyoruz. Hadi diyelim izleyip fark edemedi. Peki onu oraya yükleyende mi edemedi ? Ya da hiç etmediler bu da ayrı bir sorun.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

burakbabursah burakbabursah Semrush Guru Bronz Üye
  • Üyelik 22.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Kanka yanlış işlem önceliğinde tekrar yanlış işlem yapmış 18/4 4,5 çok kolay bi işlem. BTK Akademinin eksikleri var. En azından ilk girişte bir test yapıp o seviyelere uygun eğitim verilebilir. Giriş seviyesi eğitimler sıkıyor.
batukay

kişi bu mesajı beğendi.

SEMRUSH GURU 150₺ ✅ - WPForms 200₺ ✅ | ENVATO ELEMENTS HEDİYELİ! 📣 EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ ✅

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
Bunu bulduğunuza şükredin. Birileri yetişmiş beyinler üretip ülkeye kazandırmaya çalışıyor... Bir şeyi de beğenmeseniz de karalamayın.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

turion adlı üyeden alıntı

Bunu bulduğunuza şükredin. Birileri yetişmiş beyinler üretip ülkeye kazandırmaya çalışıyor... Bir şeyi de beğenmeseniz de karalamayın.

Neyi kazandırmaya çalışıyor acaba ? Udemy denen bir şey var. Orada bu adamdan bin kat daha iyileri var. Neden bu adam hiç sordun mu ? Kalitesiz olan kalitesizdir. Kalitesize kaliteli diyerek bunu iyi bir hale getiremezsiniz. Yerlerinde sayarlar sadece. Zaten de öyle oluyor. Neden sorgulamak ve eleştiri rahatsız ediyor sizi ? Gerçekleri duymak neden bu kadar acı. Ortada yanlış bir şey varsa bunun düzeltilmesi lazım. Yanlışa doğru deyip gizlemek değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al