wmaraci reklam

Dongelmehmedim.com ile ayda 2 bin tl üzeri gelir elde edin

8 Mesajlar 1.056 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz?

Kim kazanmak istemez ki di mi? Şimdi size oturduğunuz yerden para kazanmanın yollarını açıklayacağım.

DONGELMEHMEDIM.COM HIZMETİNİZDE

Öncelikle oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız nereye oturduğunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Oturarak para kazanıyorsunuz sonuçta. Popişin rahat etmesi çok önemli

2. Olarak döngelmehmedim.com adresine üye olmanız gerekiyor. Siteye üye olduktan sonra bir harita çikacak. Harita da çeşitli ülkelerde mehmet aydın isimli tombalak bir girişimci(giriş-imci) yi arayacaksınız.
--------
Chat kısmından sizinle beraber Tombalağı arayan bir ton kişi olacak onlarla çeşitli irtibatlar kurabilirsiniz. Yalnız irtibat kuracağınız numaralar yurtdışına ait olacak aramaktan çekinmeyin, kontürleriniz biraz fazla gidebilir lakin karşılığında cok daha fazla ücret alacaksınız, biz sizin bulduğunuz izleri özel ajanlarımıza takip ettireceğiz.

DONGELMEHMEDIM.COM olarak 7/24 365gün ve 6 saat hizmetinizdeyiz.

PEKİ SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

1-Üyelerimiz sitemize üye olduktan sonra çikan haritadan çeşitli ülkelere yolculuk yapacak ülkenin Türkiyeye olan konumuna göre ücretlendirme olacaktır. Misal Uruguay a gitmek istiyorsanız gidiş dönüş bilet ücreti sadece 30 Tombalak(Tombalak sitemizin sanal para birimidir.) 1 tombalak 5TLye tekabül eder. Özel veritabanımız ile ülkeye giriş çıkış yapan kişilerin isim soyisim ve nereye gittiklerini öğrenebileceksiniz.

FBI, CIA, MOSSAD ile bağlantılarımız mevcuttur.

Bonus günlerinde alacağınız her 10 TOMBALAK money x2 ile çarpılacaktır. Peki bu tombalak paralar ile ne yapabilirsiniz?

Sanal olarak çeşitli ülkelere gidip iz sürebilir.
Kendinize özel bir tombalak avcısı ajan tutabilir. Ve bu ajana çesitli ekipmanlar satın alabilirsiniz.

PEKİ SİZ NASIL PARA KAZANACAKSINIZ?

Sizden gelecek ücretler ve bağışlar ile en çok oy alan ülkeye bir ajan yollayacağız bu ajan özel eğitimli bir TOMBALAK AVCISI olacaktır. Ve Mehmet aydının izini sürecektir. TOMBALAĞIN konumunu doğru bulan kişiye tombalağı yakaladıktan sonra 572 milyon TLDEN
BÜYÜK İKRAMİYE 1 milyon TL ikramiye vereceğiz.(EVET EVET YANLIŞ DUYMADINIZ 1 MİLYON TL)

Bunun harici harita üzerinde sahte binlerce tombalak olacaktır bu tombalakları bulanlara ise çesitli hediyeler ve bonuslar gönderilecektir.

Sitede 12 saat ve üzeri aktif kalan tüm üyelere günlük 50 60 tombalağa aylık 2000TL ye kadar bonus ikramiye vereceğiz. Tek yapmanız gereken bitcoin mining sekmesine tıklamak 10 12 adet sekme açmak ve 10 12 saat arası pcnizi açık tutmanız. Burdan elde edilecek para ile ajanlarımız tombalağın izini sürüyor olacaktır.

NOT: Kaliteli pcler ile daha fazla bonus kazanabilirsiniz.

GERÇEK TOMBALAK MEHMEDİ NASIL ANLAYACAKSINIZ?

Gerçek mehmet aydın nam-ı diğer Tombalağın gerçek olduğunu anlamak sanıldıgı kadar kolay değil. Gerçek tombalakın ensesinde bir doğum lekesi vardır ve bu lekenin üzerinde BU TOSUN SİZE.. diye bir cümle yazar.

OYUNUMUZUN ANA KARAKTERİ TOMBALAK KİMDİR?

Bir rivayete göre mehmet aydın NAMI-I diğer tombalak çiftlik bank isminde bir site ile milyonlarca insan ve milyonlarca lira dolandırmıştır. Bu kadar insanı basit bir düzenbazlık ile dolandıran Tombalak **************lara umut kapısı olmuştur..

NOT: SİTEMİZ LEGALDİR. BEYAZ SHOW DAHİL BİRCOK KANALDA REKLAMLARIMIZ VARDIR. DEVLET BÜYÜKLERİ BİLE DESTEKLEMİŞTİR. BİRÇOK ÜNLÜ İSİM REKLAM YÜZÜMÜZ OLMUŞTUR.
SİZİ DOLANDIRMAK İSTEYEN SAHTEKARLARA MÜSADE ETMEYİN!!!

DONGELMEHMEDIM.COM A GİRİN.

SAYGILAR...

DİPNOT: HELAL SERFİTİKAMIZ MEVCUTTUR.

ÜYE SAYIMIZ 10.000 İ BULDU. BU KADAR İNSAN YANILIYOR OLAMAYAZ. SİZ DE ÜYE OLUN AYLIK 2000TLYE VARAN PARA KAZANIN!
mimarcan smuldur HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Konu yeri yanlış. Konuyu ticarete taşıyın aksi halde konunuz kaldırılabilir. :D

Dipnot: konu geyiktedir :)

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
12 senedir bu sektördeyim. İnternet bizim işimiz.

Nakliye fiyatlarından haberiniz var mı hocam? Bizim gücümüz bu kadar ticaret bölümü zengin mekanı lütfen konuyu baltalamayınız.

Saygılar/Dongelmehmedim.com Ceosu Mehmet götürüven
smuldur

kişi bu mesajı beğendi.

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam üşenmeden yazmışsınız helal olsun :) Allahtan yattığımız yerden kazanmıyoruz yoksa sıkıntı :D
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

12 senedir bu sektördeyim. İnternet bizim işimiz.

Nakliye fiyatlarından haberiniz var mı hocam? Bizim gücümüz bu kadar ticaret bölümü zengin mekanı lütfen konuyu baltalamayınız.

Saygılar/Dongelmehmedim.com Ceosu Mehmet götürüven

12 senelik tecrübeniz olduğunu bilmiyordum. Konunuzu baltaladığım için "Dongelmehmedim.com Ceosu Mehmet GÖTÜRÜVEREN" beyfendiden özür dilerim. :D :D :D
(Beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün :D )
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Victoryksk adlı üyeden alıntı

Hocam üşenmeden yazmışsınız helal olsun :) Allahtan yattığımız yerden kazanmıyoruz yoksa sıkıntı :D

Popişi rahat ettirecez derken popişten olmayalım hocam. Aman aman düşman popişine Ahahah aman yarebbi konu nerelere gidiyor.
Victoryksk

kişi bu mesajı beğendi.

Vedatpolat Vedatpolat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad V** P**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 144 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Dongelmehmet 😂 her türlü Çiftlik işlerini Yapılır 😉
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Bu konuyu açana kadar, bana bir tane makale yazabilirdin. Şaka bir yana, bende katılmak isterim :D
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al