wmaraci reklam

Tencere & Kapak 1. Bölüm Yayında

6 Mesajlar 943 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ramazankonur ramazankonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, 2 sevgilinin arasında geçebilecek komik diyalogları konu alan dizimizin ilk bölümü yayında.Elbette eksiklerimiz hatalarımız vardır ama zamanla daha güzel videolar olacağını garanti ederiz :D

Amacımız Youtube'da klasikleşen herşeyin abartıldığı videolar yerine farklı bir kategoriden giriş yapmak istedik.Umarım sizlerde beğenirsiniz.

İyi seyirler :D

mbcshop

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam izledim öncelikle yeni giriş için gayet başarılı ama videoda ki aşkım kelimesini biraz azaltırsak daha doğal durması daha hoş olabilir.Her eylem başına aşkım eklemek yerine biraz daha doğal davranılırsa bana göre daha hoş olabilir.
ramazankonur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)

mbcshop adlı üyeden alıntı

Hocam izledim öncelikle yeni giriş için gayet başarılı ama videoda ki aşkım kelimesini biraz azaltırsak daha doğal durması daha hoş olabilir.Her eylem başına aşkım eklemek yerine biraz daha doğal davranılırsa bana göre daha hoş olabilir.

evet çektikten sonra farkına vardık o durumun :) bir sonraki bölümde özellikle ona dikkat edeceğiz. 4 yıllık bir ilişkiden sonra bazı kelimeler ağza yapışıyor malesef :) dikkatiniz ve öneriniz için teşekkürler

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
ev içinde doğal olarak siz o şekilde konuşabilirsiniz ama genel bir kitle hitap ederken mecbur biraz daha klasik Türk ailesi oynamak daha mantıklı gibi daha çok dikkat çekiyor doğal davranışların izlenmeye olumlu etki ettiğini düşünüyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Videoyu izledim, bende aşkım kelimesine takıldım. Bir süre sonra kulak tırmalamaya başlıyor malesef. Aklıma bir kadın bir erkek geldi, aynı konsepti uyguluyorsunuz ama sizde ki tek eksik espri. Yapıldıysa da çok üstü kapalı yapıldı ben anlamadım sanırım. Daha anlaşılır espriler kullanırsanız izleyici izlerken arada tebessüm edebilir. Örnek olarak bir kadın bir erkek mesela.

Diğer bir nokta ise video çekilen ortamın devamlı aynı olması. Evinizde müsait farklı alanlar varsa oralarda da video çekmeniz izleyiciyi sabit bi görüntüye bakmaktan ziyade devamlı dinç tutar.

Elinize sağlık, Başarılar 🤚🏻

• Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)

AliTasc1 adlı üyeden alıntı

Videoyu izledim, bende aşkım kelimesine takıldım. Bir süre sonra kulak tırmalamaya başlıyor malesef. Aklıma bir kadın bir erkek geldi, aynı konsepti uyguluyorsunuz ama sizde ki tek eksik espri. Yapıldıysa da çok üstü kapalı yapıldı ben anlamadım sanırım. Daha anlaşılır espriler kullanırsanız izleyici izlerken arada tebessüm edebilir. Örnek olarak bir kadın bir erkek mesela.

Diğer bir nokta ise video çekilen ortamın devamlı aynı olması. Evinizde müsait farklı alanlar varsa oralarda da video çekmeniz izleyiciyi sabit bi görüntüye bakmaktan ziyade devamlı dinç tutar.

Elinize sağlık, Başarılar 🤚🏻

düşüncelerin için teşekkürler.mutfak çalışma odası gibi mekanlarda yer yer dışarda çekimler yapmayı düşünüyoruz tabi bunlar ilerledikçe bölüm çektikçe daha çok yoluna girecektir.

Espri konusunda özellikle 1 kadın 1 erkek dizisini baştan sona bitirmiş biri olarak aslında o dizidede espriden ziyade genel olarak bir çiftin yaşamını izleme duygusu daha ağır basıyor.Evet güzel esprilerin vs lerin oldugu yerlerde tabikide mevcut ama onlarda birde senarist var işin bu boyutu farkettiriyor :)

daha amatörüz işin başındayız kameraya daha çok alışıp daha güzel senaryo çıkaracağımız günler gelir sanırım :)
AliTasc1

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al