wmaraci reklam

Adsence Reklamlarima Tiklayip Duruyorlar

12 Mesajlar 1.823 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

loveforgs loveforgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Geçen bende aynı olayı yaşadım tek seferde 30 tıklama aldım ve hesaba 10 tl gibi bir ödeme geldi. 1 saat geçmeden google parayı geri çekti. Diyeceğim şudur ki ip no seninle alakalı değilse hiçbir sorun olmuyor. Aksi bir durum olursa da google çözüyor diye biliyorum.

wmaraci
reklam

LinkPicture LinkPicture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam konu hakkında engin tecruben yok ama eğer öyle bişey olsaydı herkes birbirinin sitesini banlatirdi. Google bunu ayırt edecek kadar akıllı algoritmalara sahip diye düşünüyorum. Belki eskiden böyle bişey oluyor olabilir ama günümüzde sanmıyorum.

O forumda ,orda burda sitenizi paylaşmayın diyenler, sitenizi çekemeyenler saldırı düzenler diyenler de yanılıyor bence . Site açmışım , reklam çıkmışım , forumlarda tanıtım yapmışım ama insanlar sitemi bilmesin saldırır diye çekinmek saçma geliyor . İnsanlar imzalarinda bile sitelerini koyuyor.

Öyle ip engellemekle olmaz zaten, fake organik hit gönderen panellerden saldırı yapılır ki onlar da ip değişir sürekli

Reklam yerleşimi kurallara uygun olsun. Reklama tıklatmaya zorlama kullanıcıları ve kendi reklamına tıklama ne şekilde olursa olsun . Hiçbir sıkıntı olmaz gibi geliyor bana . (mail adresinle giriş yaptığın herhangi bir cihazın MAC adresi kayıt ediliyordur , öyle VPN felan işe yaramaz )
loveforgs

kişi bu mesajı beğendi.

Resim Linki Almanın En Kullanışlı Yolu LinkPicture.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al