wmaraci reklam

Adsense alma kesin ve garanti!

161 Mesajlar 19.072 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ponpey ponpey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar adsense den kesin onay almak için konu ve bu konuyla alakalı müthiş bir tema var elimde. Bu tema ve bu konu ile adsense almak bence %90.

Adsense almak için aklımdaki projeyi uygulayacagim. Yaklaşık 20 gün sonra onay alırsam tema ve fikri burda paylaşarak adsense almakta zorlananlar için vereceğim.

Projemin konusundan çok en fazla temaya güveniyorum. Eğer bu tema ile de adsense alamazsam ben bu site mite işini bırakırım.

#1. Gün
Adsense almak için projemi yürürlüğe koymaya ilk adımı attım. Godaddy den alan adı ve hosting alındı. Wordpress ve aklımdaki proje için gerekli tema da kuruldu. Şimdi temanın Türkçeleştirme işlemine başladım. Bu iş biraz uzun olabilir. Yaklaşık 2 gün falan. Çünkü tema çok kapsamlı adeta bir script gibi.

#2. Gün
18/06/2017
Temanın türkçeleştirme işlemi %60 tamamlandı. 3 adet içerik girildi. Daha search console ye eklemedim siteyi. Türkçeleştirme işlemi bittikten sonra eklenecek.

#3. Gün
19/06/2017
Siteye 2 içerik daha girildi. Search console ye site eklendi. Google yavaş yavaş index almaya başladı. Gizlilik, kullanım koşulları ve iletişim sayfaları aynı zamanda hakkında sayfası oluşturuldu. Bundan sonra günlük en az 3 içerik girilme kararı alındı. Hadi hayırlısı...

#4. Gün
20/06/2017
Siteye 3 içerik daha girildi. Ve google ın siteyi indexlemesini bekliyorum. Google gibi getir işlemini yapmayacağım. Ne zaman indexlenirse o zaman indexlenmesini bekleyeceğim. Tahminin 3-4 güne google artık siteyi indexler.

5. Gün
21/06/2017
İki içerik daha eklendi index beklenmekte hala
7. Gün
23/06/2017
Dün misafirlikten dolayı bir şey paylaşmadım. Bugün 3 içerik daha girildi. Google siteyi indexledi ve indexlemeye devam ediyor.

26/06/2017
10. Gün
Bayram nedeniyle doğru düzgün seriyi yazamadım ama site ile ilgilendim. Yaklaşık her gün en az 2 içerik paylaştım. Şimdiye kadar 20 içeriği geçti. Adsense bugün ön bir başvuru yaptım şimdilik onaylanmayacagini biliyorum. Çünkü site daha 2. Haftalık olmadı. Öylesine bir başvurayım dedim. Adsense bakalım ne diyecek. Ama durmak yok her gün en az 2 içerik hedefi konuldu. Tahminince 1 aya alırım gibi ama bilmiyorumda. Az öncede bir arkadaşım 1 Haftalık site ile ve sadece 10 içerikle adsense aldı. Bu da açıkçası beni umutlandırdı.

17. Gün
02/07/2017
Google index gayet iyi gidiyor diyebilirim. 200 indexden 80'i indexlendi. Her gün 1 içerik düzenli giriyorum. içerik sayısı 25'i geçti.
Deneme amaçlı bir adsense başvurusu gerçekleştirmiştim. 1 hafta oldu hala ses seda yok. Bekliyoruz. Ama kabul edeceğini sanmıyorum site 20 günlük bakalım adsense hiç de belli olmuyor işi...
Ha geçen gün farumda bir arkadaş türkiye üzerinden kullanmadığı bir web sitesinden onay almıştı. Hemde 5 içerikle :)
Bu adsense i bir türlü anlayamıyorum.

18. Gün
03/07/2017
Sonunda adsense den mesaj geldi. Dediğim gibi onay vermediler. Site daha 13 günlük ve 250 gönderilen dizinden yalnızca 95 i indexlenmis. Toplam 20 içerik var ve hit şu an için 0 (sıfır) pes etmek yok günlük içerik girmeye devam.
Adsense den gelen mesaj
AdSense başvurunuzun durumu

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

06/07/2017
21. Gün
Adsense iyice sacmaladi. Hatırlarsanız deneme amaçlı öylesine adsense ilk basvurumu göndermiştim ve red yemistim. Az once mail geldi hesabınız onaylandı diye. Adsense girdim onaylanmamaisti :)

https://i.hizliresim.com/XX0XOk.png

17/07/2017
31. Gün

Evet başta benim 17 yaşında olmam dolayısıyla benle dalga geçenler adsense 2. başvuruda onaylandı. Hemde 21 içerik ile. Başta bu konuyu açtığımda benden büyükler kendilerine yakışmayacak bir tavırla dalga geçer gibi konuşup atıp tuttular. Tam 31'inci günde Türk adsense almayı başardım. Tema ve siteyi görmek incelemek isteyenler pm atsınlar yeterli. Herkese bol kazançlar.
Sorularınız var ise sorabilirsiniz. İyi geceler şimdiden.

ismail AdSenseisi EgeBey

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

DarkJoueur DarkJoueur ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
Takipteyim temayı da merak ettim link gönderir misiniz. :)
ponpey

kişi bu mesajı beğendi.

İçim dışım bir olsaydı, bana bakan seni görürdü.

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Kardeş daha yaşın 16 ben bu işleri bırakırım diyorsun ne zaman başladın da site mite işlerine :) Bu işler içerikle, ziyaretçiyle olur tema adsense almaz içerik adsense alır. Temanın çok karmaşık olmaması ve mobil uyumlu olması yeterli
hduman webmaestro3 summer

kişi bu mesajı beğendi.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Yaz geldi :) ....

Neyse yolun açık olsun güzel kardeşim
Yaman mustafa9859 SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeş 17 yaşındayım. 2 yıldır web işleriyle falan uğraşıyorum. Daha önce teknoloji sitem de adsense almıştım. 1 hafta gibi adsenseyi kullandıktan sonra sebepsizce hesabımı iptal ettiler.
Ama bu sefer bu projemden çok eminim.
Bu tema tamamen konum ile alakalı ve tam bir kullanıcı kolaylığı sağlayan bir tema. Yaklaşık 20 içerik girdikten sonra onay alacağımdan eminim.

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
Okullar tatil oldu, normaldir :)
ferzileyto editorum Nakkase

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

ferzileyto adlı üyeden alıntı

Kardeş daha yaşın 16 ben bu işleri bırakırım diyorsun ne zaman başladın da site mite işlerine :) Bu işler içerikle, ziyaretçiyle olur tema adsense almaz içerik adsense alır. Temanın çok karmaşık olmaması ve mobil uyumlu olması yeterli

Bu arada fikrine katılmıyorum. Sadece teması ile adsense alanlar biliyorum. Içerik falan adamın toplam 150 kelime değil sırt temadan adsense alan var.

Beyler adsense alınca sonra konuşuruz :)

DarkJoueur adlı üyeden alıntı

Takipteyim temayı da merak ettim link gönderir misiniz. :)

Kardeş adsensen almayı basardiktan sonra konu ve temayı paylaşacağım.
ferzileyto

kişi bu mesajı beğendi.

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Hadi bakalım şampiyon, senin başarın bizim başarımızdır , gençlere destek olmak lazım :)
w4nted EgeBey

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Sağol abi :)

DKZBilisim DKZBilisim İnternet Bilişim Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hiz.
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)
ponpey keşke sadece adsense tema ile verilse o zaman forumda adsense alamıyorum diye konu açılmazdı ilk başlarda bende adsense almıyordum ama sonra fark ettim ki yanlış bir şey var neydi o yanlış olan şey söyleyeyim.
Ben yaptığım sitelerime kendi gözümden bakınca on numara beş yıldız oldu kesin adsense alır ziyaretçi gelir para basarım diyordum o dönemler cahillik dönemlerimizdi hepimizin olduğu gibi. sonra fark ettim ki ben sitelerime google amcanın gözünden bakmıyorum
+tema lisanslı ama optimize değil
+içerik özgün ama tam bir fiyasko (kendim yazdığım için öyleydi sonra satın almaya başladım okudukça kendi yazılarım da gelişti artık sorunum yok :) )
+gizlilik politikası var ama kendi yazıdığım bir şey değil almışım bir yerden değişmesi gereken yerleri değiştirmişim
+hakkımızda kısmı var ama basit açıklamalar var
+yazar var yazar hakkında bilgi yok
+siteye girilen içerikler özgün ama görseller değil

KISACASI BEN ÖZGÜNÜM DEDİĞİM SİTEMDE GOOGLE AMCANIN HOŞUNA GİDEN HİÇ BİRŞEY YOKTU.

Sonra Adsense politikalarını zahmet edip okudum o kadar anlaşılır yazılmış ki okudukça hatalarımı gördüm okudukça bilgilendim şuanda +500 üzerinde web sitesi projesi gerçekleştirmiş biri olarak diyorum ki sen sen ol yeter :) politikalara uy çalıntı içerik kullanma google amcadanın görsel servisine yaklaşma ozmn 1 ay olmasa 3 ay oda olmasa 6 ayda kesin adsense sonuçlanır canını sıkmaya değmez.

Dipnot: Okullar kapanmış olabilir kardeşimizin yaşı küçük olabilir hiç kimsenin rencide edici aşağılayıcı sözler söylemek haddine değil gençlerimize biz yol göstereceğiz onlar bizden daha iyilerini yapacaklar kırıcı yorum yapan arkadaşları kınıyorum.
Nimlot polatcoskun Yaman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al