wmaraci reklam

Adsense ban elimi kolumu bağladı

23 Mesajlar 2.591 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kaan1949 kaan1949 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 22.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Geçersiz trafik nedeniyle domain kolay kolay ban yemez. Çünkü geçersiz trafik başkalarının sitenize saldırmasıyla da olabiliyor. Adsensenin katı kuralları gereği banlanan hesabın daha açıldığına şahit olmadım. Site içeriği kaliteliyse çerezlerinizi temizledikten sonra farklı isim ve telefon numarası kullanarak aynı sitenizle adsense alabilirsiniz.

wmaraci
reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

kaan1949 adlı üyeden alıntı

Geçersiz trafik nedeniyle domain kolay kolay ban yemez. Çünkü geçersiz trafik başkalarının sitenize saldırmasıyla da olabiliyor. Adsensenin katı kuralları gereği banlanan hesabın daha açıldığına şahit olmadım. Site içeriği kaliteliyse çerezlerinizi temizledikten sonra farklı isim ve telefon numarası kullanarak aynı sitenizle adsense alabilirsiniz.

bloggerdan başvuru yapamıyorum hocam şurası hep böyle. adsense başvuru yap gibi bi seçenek yok ilk blog açtığımızda çıkan

Selamunaleyküm.

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

DeLi1SeY ya ben de onu merak ediyorum aslında. Kendi banlı mailimden çıkıp başka maile yöneticilik versem de ondan başvursam olur mu acaba arkadaşlar?

denemekten ne kaybedersin ki,
önce bi yedek blogger ac

aliveli.blogspot.com
tutup bunu aliayse.blogspot.com yap, tekrar aliveli.blogspot.com yapabiliyormusun onu bi kontrol et, ama zaten geri dönemesende google da direk değişiyor linkler hiç bi kaybın olmaz. belki bandan kurtulursun
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al