wmaraci reklam

Adsense 'den Mail geldi Onaylanmış mı ?

9 Mesajlar 1.011 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Reistr34 Reistr34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar . 3-4 gün önce Başvuru yaptım Verdikleri kodu Temamın Header bölümüne ekledim. Bekledim. Gece saatlerinde mail gelmiş şimdi gördüm. Mailde şu ifade ediliyor. "Siteniz artık AdSense'te reklam yayınlamaya hazır" Hemen Altında

Otomatik reklamları etkinleştirdiyseniz, birkaç saat içinde alakalı reklamlar göstermeye ve "xxxxx" sitesinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Aksi durumda, göstermek istediğiniz reklamları açmak için AdSense hesabınızdaki "Reklamlarım" sayfasına gidin.
Bu sitede, program politikalarımızla uyumlu yeni bir sayfada reklam göstermek için reklam kodunuzu dilediğiniz zaman ekleyebileceğinizi unutmayın.
İnternette görüşmek üzere!

Otomatik reklamları etkinleştirdim Oradan da aldığım Kodu

temamın script ayarlarından buraya ekledim. Sizce yeterli midir. Reklamlar ne zaman çıkar .

wmaraci
reklam

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Evet, başvurunuz onay almış. Otomatik reklamlar kodu Adsense'nin sitede uygun yerlere kendisinin yerleştirdiği bir reklam tipidir. Ben bu reklam türünü kullanmam. Yazıda belirttiği gibi Reklamlar kısmından kendinize ait(otomatik boyut ayarlayan) reklam kodu alın. Bu reklam kodunu sitenizde uygun yerlere yapıştırın. Almış olduğunuz bu otomatik boyutlu reklam kodu, yerleştirdiğiniz yere göre kendisi şekil alır ve site yapısını bozmadan reklamlar göstermeye başlar. Reklamları yerleştirdikten sonra maksimum 2-3 saat içerisinde gözükmeye başlayacaktır. Benim başvurum onaylandıktan 1 saat 10 dakika sonra gözükmeye başladı.

Reklam yerleşimleri ve tipleri hakkında bilginiz yok ise wmaracı'nda veya Google'da bununla ilgili bir çok makaleye ulaşabilirsiniz. Ayrıca politika kurallarını okumasanız bile genel olarak bilinmesi gereken kurallara da göz atmanızı tavsiye ederim. Bilmeden yaptığınız bir hamle hesabınız için risk oluşturabilir.

• Üyelik 19.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Kodu Bazı yerlere yerleştirdim. Şuan da sadece mobilde Logo üstünde gözüktü diğerleri daha gözükmedi. Beklemedeyim

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam kodu 1 kere yerleştirmeniz yeterli. Otomatik reklamlar farklı kullanıcılara farklı yerlerde reklam gösteriyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Tema script de reklam alanları var nerede gözükmesini isteniyorsa oralara ekledim problem yaşar mıyım. ?

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
özel reklam kodu oluşturman gerekiyor reklam alanları için aksi halde oralarda reklam görünmez otomatik reklam kodlarını 1 kere eklemeniz yeterlidir. siteniz de footer veya header kısmına eklemeniz yeterli

seditio.com.tr - dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 25 tl bakiye hediye

• Üyelik 19.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Buraya yerleştirmem Yeterli olur mu ?

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam otomatik reklam kodunu sitenize 1 kere eklediğiniz zaman adsense kendi uygun gördüğü alanlarda reklam gösteriyor. Yani temanın reklam alanlarına otomatik reklam kodunu eklemeniz gereksiz olur. Onun yerine bir yere otomatik reklam ekleyin, reklam alanlarına da başka reklam kodu ekleyin. Böylece temanın belirlenen yerlerinde reklam çıkar ayrıca adsense gerekli gördüğü yerlerde reklam gösterir.

• Üyelik 19.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
O zaman Tema Düzenleyicisinde Header klasörü içindeki kodların arasına mı eklemem gerekecek?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al