wmaraci reklam

Adsense hesabı devredilir mi ?

6 Mesajlar 923 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Blogspot Blogspot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Dostlar merhaba. Bu konuda uzman arkadaşlardan sorunuma çözüm sunacak gerçek cevaplar istiyorum. Cevap verenlere şimdiden saygılarımı sunarım.

1. 4 yıl önce adsenseden banlandım. Defalarca denememe rağmen hesap başvurularım onaylanmadı. Şimdi forumda siteler görüyorum. Adsense onaylı siteler satılık. Bu siteleri aldıktan adsense hesaplarını nasıl kullanıyoruz ? Yani sorun olmuyor mu. Gidişat nasıldır. Adsense hesabını aldıktan sonra tekrar banlanmaz mı ?

2. Diğer sorumda banlandığım hesap benim adımaydı banka hesabıda babamın adınaydı. Bu siteleri alırsak adsense hesabını babam üzerine yapsak tekrar banlanır mı.

3. Hesap devredilmiyorsa hesap adamın adına kalsa banka hesabı benim yada babamın olsa ödemede sorun olur mu yada hesap banlanır mı?

Kısacası adsense onaylı site alırken nasıl oluyor. Adsense uzmanları tüm sorularıma cevap verirse sevinirim.

wmaraci
reklam

Marnayagmur18 Marnayagmur18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Bak simdi dunyada ayni isim ve soyisime sahip binlerce kişi var. Buda demek oluyor ki ismin bir anlamı yok. Kullanacağın banka hesabının farklı ibana (farklı banka daha garanti olur) sahip olması tum sorunu çözecektir. Hesabın banlanması soz konusu olmaz. Yeter ki ihlal yapma. Benim hesabım 1 yaşındaki oğlumun adına banka hesabım ise farklı bir bankadaki hesabıma tanımlı.

Uzunadam Uzunadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 43 / 55
  • Ticaret 2, (%100)
Benim kullandığım adsense hesap isimleri tamamen sallama isimler, her ayda sorunsuz ödeme alıyorum.

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam benim adım soy adımda bir iki kişi vardır onlarda benim yeğenlerin çocuklarının adındadır. onu geç eşimin kardeşimin bir kaç arkadaşımın adına denedim hepsine de " daha önce yasaklanmış hesapla ilişkili hesap " diyor. nasıl anlıyor anlamadım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Uzunadam Uzunadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 43 / 55
  • Ticaret 2, (%100)
Aynı adresimi yazıyorsun.

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Yok hocam. ama ne garipse yinede bağlantılı diyor. tamamen başkası nasıl başka ip de başka adreste başka ilde hesap açıyorsa aynı öyle başvuruyorum yakalıyor yine anlamadım gitti kokumdan mı algılıyor nedir

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al