wmaraci reklam

Adsense ihlal konusunda yardım

4 Mesajlar 447 Okunma
wmaraci reklam

tyfndncr tyfndncr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, geçen günlerde adsense ne zaman başvurmalıyım diye bir konuda bana çok yardımcı oldunuz.Ben bu siteyi ocak ayında almıştım ama boş duruyordu, o sırada başvuru yapmışım ve reddedilmiş.

Şimdi öylesine bir adsense paneline girdim ve aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir sorunla karşılaştım.

O bölümdeki bütün herşeyi okudum ama ne konusunda ihlal yaptım anlamadım yardımcı olursanız sevinirim:angel:

sitem= www.patikablog.com

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Maillerinizi kontrol edin bilgilendirmiş olmaları lazım..
tyfndncr

kişi bu mesajı beğendi.

tyfndncr tyfndncr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Maillerinizi kontrol edin bilgilendirmiş olmaları lazım..

Aşağıdaki gelmiş ama ben yetersiz içerik olduğunu biliyorum sitemde makale sayım 17 kadar fakat başka birşey olmasından korktuğum için soruyorum.

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir

Yetersiz içerik: Sayfalarınızın AdSense tarafından onaylanıp sitenizde alakalı reklamlar gösterebilmesi için, sayfalarınızda, uzmanlarımızın inceleme yapabilmesine ve tarayıcımızın sayfalarınızın neyle ilgili olduğunu belirlemesine yetecek kadar metin bulunmalıdır.

Bu durumu çözüme kavuşturmak için aşağıdaki önerileri göz önüne alın:

Sayfalarınızda yeterli metin bulunduğundan emin olun. Çoğunlukla resim, video veya Flash animasyon içeren web siteleri onaylanmaz.
İçeriğiniz yalnızca başlıklardan değil, tam cümlelerden ve paragraflardan oluşmalıdır.
AdSense'e başvurmadan önce, sitenizin tamamen oluşturulduğundan ve yayında olduğundan emin olun. Siteniz hâlâ beta durumunda veya "yapım aşamasında" ya da yalnızca web sitesi şablonu halindeyken başvuruda bulunmayın.
Reklam kodunu web sitenizin yayında olan bir sayfasına yerleştirin. Bunun ana sayfa olması gerekmez, ancak içerdiği AdSense reklam kodu dışında tamamen boş olan test sayfaları onaylanmayacaktır.
Ziyaretçilerinizin web sitenizin tüm bölümlerini ve sayfalarını bulabilmesi için net bir gezinme sistemi sunun.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Daha fazla içerik oluşturun henüz erken olabilir. Reklam kodunu her sayfada gösterin.
tyfndncr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al