wmaraci reklam

Hemen Adsense Onayı Alın! Dev Rehber! Ücretsiz!

7 Mesajlar 2.680 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Muhendisbey6154 Muhendisbey6154 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makine mühendisliği öğrencisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 217 / 122
  • Ticaret 9, (%100)
Şuana kadar 3 siteyle Adsense aldım ve hepsini sattım.Yaptığım hatalar tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim.Adsense alamamak insanı sinir edebiliyor.Bu söylediklerimi yapınca kesin Adsense alırsınız diyemem zaten bunu kimse garanti edemez.Ama Adsense onay alma ihtimalinizi arttıracağı kesin.

Öncelikle başvuru yapıp 2 hafta bekleyip hala cevap alamıyorsanız o hesabı silip yeni gmaille tekrar basvurun.

İlk onayı bile geçemiyorsanız.Size bir taktik vereyim.Sitenize Google özel arama motoru ekleyin. Bunu yaptıktan kısa süre sonra reklam birimleri bölümü açılacak.2.onay için reklam ekleyebileceksiniz.

ADSENSE ONAY ALMA TAKTİKLERİ

1-Kesinlikle bir logonuz olsun.Bu logoyu photoshop veya Logoaster sitesi ile yapabilirsiniz.

2-Faviconunuz olsun.

3-Birde ana sayfayı mümkün olduğunca doldurun.Popüler yazılar, son yorumlar, kategoriler, abone ol bunları ekleyin.

4-Ssl sertifikası edinin.Ücretsiz olarak Cloudflare ssl alabilirsiniz.

5-Siteniz açıldığında sitemiz bazı çerezler kullanır yazısı ekleyin.

6- Onay için 2 haftaya kadar bekleyebilirsiniz.Bu süre içinde hergün en az 1 özgün yazı girin.Tecrübe ile sabittir.

7- Toplam içerik sayısı Adsense için önemli olmasa da en az 25-30 arası içeriğiniz olsun.Yazılarınızı Yoast seo ile yazın en az 300 kelime olsun.Yazılara eklediğiniz resimlere üzerine paintte yazı başlığını yazın.

8- Google Webmaster ile sitenizin sitemap ını gönderin.

9- Tema seçerken hızlı açılan temaları tercih edin.Ücretsiz Wordpress teması olarak Colormag'ı tavsiye ederim.

10- Sitenizin en alt kısmına metin widgetini kullanarak logonuzu sitenizin amacını iletişim mailinizi yazın.Footer kısmı)

11-Google Webmaster, Analytics e kayıt olun.

12-Sitenizi Yandex'e gönderin.

13- Telif hakkı olmayan fotoğraflar kullanın. (Pixabay sitesinden bulabilirsiniz)

14- Yazılarınızı yazdıktan sonra özgünlük kontrolü yapın (plagraism checker)

15- Gizlilik, iletişim, hakkımızda sayfalarınız olsun.Bu sayfalara özen gösterin. Özellikle hakkımızda sayfasına logonuzu ekleyin ve güzel bir metin hazırlayın.

İletişim sayfanıza iletişim formu ve e-mailinizi ekleyin.Bazı yabancı siteler iletişim sayfasına eklediğiniz mailin Adsense başvurusu yaptığınız mail ile aynı olması avantaj sağlar diyor.

16- Her kategori için eşit yazı girin.Mesela teknoloji, bilim, kültür kategorileriniz var.Her kategoriye 10'ar yazı girerseniz onay alma ihtimaliniz artar .10 burda özel bir rakam değil ama kategorilerdeki yazı sayılarının eşit olması için örnek verdim.

17- En önemli maddelerden biri: Bir yazı yazmadan önce Google'da yazacağınız konuyu aratın bakın Google'da reklam çıkıyor mu eğer çıkıyorsa o yazıyı yazın.Google Adsense reklamlarının çıkabileceği konuları tercih edin.

18- Başka bloglara yorum atın.Onlarda sizin sitenize yorum atacak.Böylece Alexa değeriniz düşecektir. Yeni açtığım sitemin Alexa değerini 1 ayda 13 milyondan 1.5 milyona bu şekilde düşürmüştüm.

19-
Adsense başvurusu yaptığınız mail siteadı@gmail.com olsun.Eğer bu mail doluysa buna benzer bir mail tercih edin.

20- Cevap gelmiyorsa bir internet cafeye gidin Adsense'inizi silin.Yeni Adsense açıp başvurunuzu oradan yapın. (Başvuru yaparken kullandığınız interneti değiştirin.Farklı ip adresi kullanın)

Adsense onayı alamadığınız sitelerinizi inceleyip önerilerimi sunmak isterim.Bu dediklerimi yapıp onay alırsanız bir dua etmeniz yeterli kardeşinize:)

https://tcetvelliadam.blogspot.com/2019/02/adsense-onay-aldiran-dev-rehber-20-madde.html
yalcnuygur SoonSelanikli ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CitaYazilim CitaYazilim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 47 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
"Başka sitelere yorum atın" Yorumun içeriği nasıl olmalı ki adam benim siteme yorum yapsın?
Muhendisbey6154

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 217 / 122
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam Facebook ta blogger grupları var herkes birbirine yorum atıyor.20 küsür yazıma 90 adet yorum gelmişti siz düşünün.Facede Büyük Blog yazarları Birliği grubuna üye olun

cigilbeyi cigilbeyi https://ilgintv.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 2 / 80
  • Ticaret 1, (%100)
siteyi açalı 15 gün oldu sitede 2 adet yorum var alexa değeri tr bazında milyondu 1 haftada 65 bine düştü içeriklerde hertelden var maşallah adsense onayı aldım

Google Indexi
1.140
Google Görsel Indexi
845
Alexa Dünya Sırası
5.598.696
Alexa Ülke Sırası
65.709

siteyi merak eden arkadaşlar blog tanıımına ekledim ordan bulabilirler
Muhendisbey6154 SoonSelanikli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

CitaYazilim CitaYazilim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 47 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

Mühendisbey6154 adlı üyeden alıntı

Hocam Facebook ta blogger grupları var herkes birbirine yorum atıyor.20 küsür yazıma 90 adet yorum gelmişti siz düşünün.Facede Büyük Blog yazarları Birliği grubuna üye olun

anladım hocam gireceğim şimdi. Peki siteye gelen spam yorumları onaylasak bir katkı sağlar mı site 1 haftalık bekleyen 16 yorum var

• Üyelik 11.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 217 / 122
  • Ticaret 9, (%100)
Hocalarım yorum olmadan da Adsense de alınabilir.Ben Alexa değerini düşürmek için taktik verdim.Adsense dengesiz onay konusunda çöp sitelere onay gelirken iyi sitelere vermeyebiliyor

• Üyelik 11.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 217 / 122
  • Ticaret 9, (%100)

CitaYazilim adlı üyeden alıntı

anladım hocam gireceğim şimdi. Peki siteye gelen spam yorumları onaylasak bir katkı sağlar mı site 1 haftalık bekleyen 16 yorum var

Ben tavsiye etmem hocam .
CitaYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al