wmaraci reklam

Adsense reklamlarımda sıkıntı var

20 Mesajlar 2.219 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Yemin ediyorum sayende güldüm. Bilmediğin konu hakkında yorum yapıp bilen insanların bilmediğini iddia ediyorsun. Adsense formunda bu konu ile ilgili günde en az 10 konu açılıyor ve cevaplar stabil aynı. Bu forumda *** da sürekli aynı konular açılıyor. Attığın Linkin ne işe yarayip yaramadığını bilmeden konuşma. Benim 10 un uzerinde adsense sitem var hepsiyle denendi attığın link. Hiç bir işe yaramiyor. Gelen cevap geçersiz trafikten dolayı hesabınızda Google trafiginizi doğrulayana kadar reklam gösterimi durdurulmuştur. https://support.google.com/adsense/threads?hl=tr&max_results=40 Sen galiba buradaki uzmanlardan daha fazla biliyorsun.

wmaraci
reklam

onurgoler onurgoler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

MetinOzturk adlı üyeden alıntı

insanları sadece yanlış yönlendiriyorsun.. bilmiyorsun konuyu karışma bari kardeşim

konu sahibi sende https://support.google.com/adsense/contact/cant_see_ad?hl=tr
buraya başvur 2-3 güne düzelir

Aynı sorunu bende yaşıyorum fakat websitesi ile alakalı değil benim uygulamamda reklamlar görünmemekte gitti ve hala gelmedi :norespond: Herhangi bir uyarı maili ve ihlalda söz konusu değil bunun için bir öneriniz varmı acaba

MetinOzturk MetinOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 22 / 48
  • Ticaret 0, (%0)

batukay adlı üyeden alıntı

Yemin ediyorum sayende güldüm. Bilmediğin konu hakkında yorum yapıp bilen insanların bilmediğini iddia ediyorsun. Adsense formunda bu konu ile ilgili günde en az 10 konu açılıyor ve cevaplar stabil aynı. Bu forumda *** da sürekli aynı konular açılıyor. Attığın Linkin ne işe yarayip yaramadığını bilmeden konuşma. Benim 10 un uzerinde adsense sitem var hepsiyle denendi attığın link. Hiç bir işe yaramiyor. Gelen cevap geçersiz trafikten dolayı hesabınızda Google trafiginizi doğrulayana kadar reklam gösterimi durdurulmuştur. https://support.google.com/adsense/threads?hl=tr&max_results=40 Sen galiba buradaki uzmanlardan daha fazla biliyorsun.

Etiketleseydin beni galiba tekrar cevap vermemden korkmuşsun :laugh:

Şimdi güzel kardeşim 10 sitem 10 adsensem var diye demin attığın mesajın haksızlığını ortadan kaldırmaz.. Eğer ki geçersiz trafik olsaydı uyarı maili gelir ya da arkadaş adsenseye girdiğinde uyarıyla karşılaşırdı.. Ki sorun adsesenin yeni güncellemesinden dolayı kullanıcılarda oluşan bir sorun

Arkadaşla pmden konuşuyoruz attığım linkten sorunu çözmüş eğer mesajında insanlara yardım edemiyorsan ya konulara yazma yada edebinle otur dahada benle polemiğe girme..

MetinOzturk MetinOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 22 / 48
  • Ticaret 0, (%0)

onurgoler adlı üyeden alıntı

Aynı sorunu bende yaşıyorum fakat websitesi ile alakalı değil benim uygulamamda reklamlar görünmemekte gitti ve hala gelmedi :norespond: Herhangi bir uyarı maili ve ihlalda söz konusu değil bunun için bir öneriniz varmı acaba

Hocam adsense güncellemesiyle bu sorun ortaya çıktı yoksa uyarı ban vb.. yüzünden değil. Mail atın yada geri bildirim yapın yetkililer tarafından sorun otomatik düzeltilecek

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
2-3 kez geri bildirim gönderdim fakat herhangi bir dönüş veya bildirim olmadı direk mail ile ulaşabileceğim bir mail adresi var ise yardımcı olursanız sevinirim.

• Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

onurgoler adlı üyeden alıntı

2-3 kez geri bildirim gönderdim fakat herhangi bir dönüş veya bildirim olmadı direk mail ile ulaşabileceğim bir mail adresi var ise yardımcı olursanız sevinirim.

MetinOzturk adlı üyeden alıntı

Hocam adsense güncellemesiyle bu sorun ortaya çıktı yoksa uyarı ban vb.. yüzünden değil. Mail atın yada geri bildirim yapın yetkililer tarafından sorun otomatik düzeltilecek

VeyselSerhad VeyselSerhad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bloger
  • Konum Van
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
ads.txt dosyasını yüklediniz mi? Kısa bir süre önce bana da uyarı geldi. Yükledim düzeldi.

hcetin032 hcetin032 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
VeyselSerhad evet hocam ads.txt ekledim bildirimi kayboldu ama reklamlar hala yok maalesef.

VeyselSerhad VeyselSerhad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bloger
  • Konum Van
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense'den Reklamların aktif olup olmadığını kontrol ettiniz mi? Reklam kodunu Adsenseden ön izleme yapın açılıyor mu kontrol edin.

hcetin032 hcetin032 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
VeyselSerhad gözüküyor hocam. Ama sitede gözükmüyor maalesef.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al