wmaraci reklam

Adsense'de daha önce banlandım, ismimi tekrar kullanabilir miyim?

6 Mesajlar 741 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

OzkanOner OzkanOner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, daha önce 2 defa farklı isimler ile adsense hesabım vardı 2si de banlandı. Yeni bir başvuru yapacağım yeni bir site için (banlanan sitelerden farklı yeni bir site), bu site için banlanan hesaplarda kullandığım 2 isimden birini kullanabilir miyim? Kullanırsam tekrar banlanır mı hesabım bu yüzden?

wmaraci
reklam

DisOrientedb DisOrientedb YouGiveUp? Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 115 / 67
  • Ticaret 14, (%100)
Aynı isim, geriye kalan tüm bilgiler farklı şekilde aldık birçok kişiye AdSense. Ben tecrübelerimden isimle alakası olmadığını söyleyebilirim.
OzkanOner

kişi bu mesajı beğendi.

nesine nesine Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Farklı bir ip ile farklı bir google hesabı kur abin veya kardeşinin adına farklı iletişim bilgileri farklı tel ve hesap no ekle yani herşey önceki adsense hesabından farklı olsun hiç bi sıkıntı olmaz
OzkanOner

kişi bu mesajı beğendi.

OzkanOner OzkanOner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Daha önce ip farklı ama aynı pc'den başvuru yaptım 1. banlanmasına rağmen 2. onay almıştı. Bu konular ile pek alakası olduğunu sanmıyorum nesine

Daha önce hiç ödeme alma aşamasına gelmemiştim ve kredi kartı bilgilerimi girmedim hiç. Telefon numarası konusunda da yeni hat alacağım. Yakın zamanda taşındık zaten adres de farklı. Sanırım bir sorun olmayacaktır :) DisOrientedb

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

nesine nesine Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

OzkanOner adlı üyeden alıntı

Daha önce ip farklı ama aynı pc'den başvuru yaptım 1. banlanmasına rağmen 2. onay almıştı. Bu konular ile pek alakası olduğunu sanmıyorum nesine

Daha önce hiç ödeme alma aşamasına gelmemiştim ve kredi kartı bilgilerimi girmedim hiç. Telefon numarası konusunda da yeni hat alacağım. Yakın zamanda taşındık zaten adres de farklı. Sanırım bir sorun olmayacaktır :) DisOrientedb

bence yapacaksan herşeyi farklı yap sonuç da adsense alıyorsun google bu sağı solu belli olmaz anlaya bilir eşeğini sağlam kazığa bağlamak lazım
OzkanOner

kişi bu mesajı beğendi.

DisOrientedb DisOrientedb YouGiveUp? Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 115 / 67
  • Ticaret 14, (%100)

OzkanOner adlı üyeden alıntı

nesine ye katılıyorum. Eşeği sağlam kazığa bağlamak daha mantıklı. Aynı PC'den de alıp ödeme aldım ama isim dahil her şey farklıydı. Son AdSense'i aynı isim, farklı tel, bank, adres ve PC ile aldım, hiç bir sorun yok.
OzkanOner

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al