wmaraci reklam

silinebilir

17 Mesajlar 1.946 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
silinebilir
Engin07 Mosoko

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
google öyle bir oyun oynamaz ve oynayamaz avrupa hoplatır zaten gözleri üzerinde. verilen tbm ile alakalı bu. tr hesaplar ve siteler tl den işler yabancı ülkeden tıklama olursa o konuma göre verilen tbm yi baz alır tl ye cevirir ücreti sana öder

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
dogandeniz hocam avrupa birliği google'un arka planda tbm kur farkını keşfetmesi için bi 50 sene geçmesi lazım, avrupa birliği daha google'un çalışma sistemi ve para kazanma sistemini geçen sene çözdü. ben kur farkını bile yansıtmadığını söylüyorum ve ödemiyor diyorum. zaten olayın avrupa birliği ile ilgisi yok, avrupa birliği euro kullanıyor, türkiyeye haksızlık yapılıyor diye mi dava açacak, ben tbm düşük demiyorum kur farkını bile yansıtmıyor diyorum. yani bugün dolar 10 tl olsa biz yine ortalama 0,8 tbm alıcaz, 2015'de de aynı tbmyi alıyorduk.
Mosoko

kişi bu mesajı beğendi.

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
Google istedigi gibi at kosturabilir dur diyecek olan da yok. Avrupa birligi Turkiye vs ceza kesse bile bunlar danisikli dovus. Kaybeden yine alttakiler oluyor. Benim 2 kere 40k$ paramin ustune yatti Google ne yapabildim hicbirsey. Hicbir neden gostermeden banlayabiliyorlar, performans dusuklugu diye sebep mi olur? kime gore neye gore performans dusuklugu? Reklam veren geri donus alamiyormus bu beni ilgilendirir mi? Ben Google'in kurallarina gore reklami koymusum, reklami yayinlamisim ama odeme zamani geldiginde hoop kapatiyor. :)

Size tavsiye e-ticaret yapmayi ogrenin 3 corpa 2 don satin yine de kendiniz satin kendiniz kazanin. Adsense ile icerik sitesi ile guvenilip yola cikilmaz. E-ticarette en azindan reklaminizi yaparsiniz kalici musteriniz olur. Google'a bagimli degilsiniz.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
Verdiğin istatistiğe göre öyle gözüküyor ama o zamanki tbm ile tesadüfte olabilir. Ona bakarsan 1 tıka yabancı siteye 30 40 lira gelebiliyor bazen. Bize yanlış yapsa kendine de bu şekilde yanlış yapar :) 5 10 dolar tek tıklama için çok fazla

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
dogandeniz orda tek tık yok hocam, biri mart ayı diğeri 2015 yılı. yani biri 30 günlük tbmnin ortalaması diğeri 365 günün ortalaması :)

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)

trgy adlı üyeden alıntı

Google istedigi gibi at kosturabilir dur diyecek olan da yok. Avrupa birligi Turkiye vs ceza kesse bile bunlar danisikli dovus. Kaybeden yine alttakiler oluyor. Benim 2 kere 40k$ paramin ustune yatti Google ne yapabildim hicbirsey. Hicbir neden gostermeden banlayabiliyorlar, performans dusuklugu diye sebep mi olur? kime gore neye gore performans dusuklugu? Reklam veren geri donus alamiyormus bu beni ilgilendirir mi? Ben Google'in kurallarina gore reklami koymusum, reklami yayinlamisim ama odeme zamani geldiginde hoop kapatiyor. :)

Size tavsiye e-ticaret yapmayi ogrenin 3 corpa 2 don satin yine de kendiniz satin kendiniz kazanin. Adsense ile icerik sitesi ile guvenilip yola cikilmaz. E-ticarette en azindan reklaminizi yaparsiniz kalici musteriniz olur. Google'a bagimli degilsiniz.

Bu olay zaten avrupa birliğini ilgilendirmiyor ki, dolar/euro farkı 1,12 ne kadar fark koyabilir, burda google şunu yapıyor; ne olmasa fakir ülkeler şimdi 1 dolar tbm versem ne gerek var 1 tl tbm versem bile havalara uçar diyor. avrupa birliğinin işi yok türkiyeye haksızlık yapılıyor diye dava mı açacak hadi bunu ispatlaması için bir de komisyon kurup türkiye adsense açıp ingilizce içerik üretecek ve yılların geçmesini bekleyip kur farkını takip edecek:)

ARSLANBEY066 ARSLANBEY066 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 23 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

trgy adlı üyeden alıntı

ÖM den yazar mısınız rica etsem yazamıyorum ben size

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Ingiltere adsense kullaniyorum bu yüzden 0.30 ile 0.90 pound arasinda tbm
Yanu 2.10 TL ile 6.3 TL arası
nigne2011

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Backlinkcigeldi işte ben de bunu diyorum, tamam sektör farklıdır filan ama bende de 0,3-1tl arası gidip geliyor, google bunu direkt ülkeye göre kendi para birimine çeviriyor üstüne kur farkını yansıtmıyor. ben de yukarıda bunu ispatladım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al