wmaraci reklam

Adsese'den gelen ihlal raporları

4 Mesajlar 757 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Farukyldzfa Farukyldzfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 38 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar adsense'den gelen farklı günde 2 tane aynı mesaj geldi. Bunlar geldikten aonra cpmler düşüş gördüm. Adsenseye bir zararı var mı? Mesajta tam olarak ne demeye çalışıyor?

Sayın Yayıncımız,

Bu Google Yayıncı Politikası Raporu'nda, web sitelerinizin belirli sayfalarında tespit edilen son politika ihlali etkinliklerine dair genel bir bakış sunulmaktadır. Yaptırım durumları zamanla değişebileceğinden, etkin ihlallerin mevcut listesini görmek için AdSense Politika Merkezi'nin "Sayfa düzeyinde zorlamalar" bölümüne bakın.

Bu raporun genel site veya hesap düzeyinde meydana gelebilecek ihlalleri kapsamadığını lütfen unutmayın. Site veya hesap düzeyinde ihlal bulunması durumunda ayrı bir e-postayla bilgilendirilebilirsiniz. Reklamlar sayfa veya site düzeyinde politika ihlalinin bulunmadığı yerlerde gösterilmeye devam eder.

Son 24 saat içinde:

Yeni ihlaller tespit edildi. Bu nedenle, AdSense Program Politikaları'nın ihlal edildiği sayfalarda reklam yayını kısıtlandı veya devre dışı bırakıldı. Sorunları çözmek için, ihlalde bulunan içeriği kaldırıp inceleme isteğinde bulunabilir ya da ihlalde bulunan sayfalardan reklam kodunu kaldırabilirsiniz.

Yaptırımlarla ilgili daha fazla bilgiye AdSense Yardım Merkezi'nden ulaşabilirsiniz. Program politikalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen AdSense Program Politikaları'nı inceleyin.

Saygılarımızla,
Google Yayıncı Politikası

wmaraci
reklam

IbrahimCY IbrahimCY Ibo Originals Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 64 / 76
  • Ticaret 6, (%83)
Aynısının Admob olanından bana da geldi. Google fıttırmış...

Founder & CEO of Pikide Limited.

AllyBey AllyBey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 60 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
bana hergün geliyor. Dövme resimleri paylaştığım bi konuda bikinili kız var diye o hatayı vermiş ve o sayfada reklam gösterimini durdurmuş yada kısıtlamış. Google botu koyu bi islamcı gibi çalışıyor. Google playe dün bi oyun gönderdim logosunu öyle bi şeyden cinsel obje görüp onaylamamış görseniz gülersiniz.

Farukyldzfa Farukyldzfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 38 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

AllyBey adlı üyeden alıntı

bana hergün geliyor. Dövme resimleri paylaştığım bi konuda bikinili kız var diye o hatayı vermiş ve o sayfada reklam gösterimini durdurmuş yada kısıtlamış. Google botu koyu bi islamcı gibi çalışıyor. Google playe dün bi oyun gönderdim logosunu öyle bi şeyden cinsel obje görüp onaylamamış görseniz gülersiniz.

Web sitenin Cpmlerinde düşüş var mı?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al