wmaraci reklam

Alexa Dünya siralamasi

9 Mesajlar 878 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kadirpekmert kadirpekmert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Üstatlar merhaba.
Sitemi acalı 2 ay oldu.(birsiir.com)
Alexa Dünya sıralamasında 19.791.626 sıradayım.Bu neyi ifade ediyor sizce.Dünya geneli site sayısına oranla adsense için yeterlibir konummu sizce..
Ayrıca siteye kaç ziyaretçi gelmesi lazim adsense için..

wmaraci
reklam

MustafaAKCA MustafaAKCA Grafik Tasarım - E-Tic. Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 47 / 47
  • Ticaret 4, (%100)
Dostum daha çok geridesin site yeni olduğu için. Dünya sıralamanı ortalama 2.000.000 kadar düşürmen lazım. Tr de sıralamaya girmemiş daha oda girer zamanla sabırla olacak işler bunlar. İsterseniz backlink çalışması yapabiliriz sitenin sıralamasını düşürmek için. Adsense için ise daha erken.

M.AKCA Graphic Design.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Adsense algoritmasının alexa gibi ÇÖP sistemin verilerini referans alacağını zannetmiyorum. Yakında Türkiye sıralamanızda belirlenir.

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

BEAR BEAR SEO Siteden Başlar Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO - Wordpress
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 5 / 59
  • Ticaret 8, (%100)
Alexa bir balondur hiç bir şey ifade etmez. Bot ile ilk bine site sokanları tanıyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MustafaAKCA MustafaAKCA Grafik Tasarım - E-Tic. Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 47 / 47
  • Ticaret 4, (%100)
BEAR Ben katılmıyorum alexa’nın bir balon olduğuna köklü ve sağlam bir site ve şuanda hala site satışlarında alexa değerlerine falan bakıyorlar. Varsa öyle bot ilk 1.000 e girme söyle bizde bilelim?

M.AKCA Graphic Design.

gokhanayan gokhanayan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

BEAR adlı üyeden alıntı

Alexa bir balondur hiç bir şey ifade etmez. Bot ile ilk bine site sokanları tanıyorum.

Alexa kesinlikle çöp değil. Bazı ufak hilelerle alexa sıralaması kısmi olarak biraz ilerler. Örneğin alexa siteye girenlerin sitede geçirdikleri süreyi dikkate alır. Siz alexa eklentinizi pc ye kurarsanız. Bir miktar sıralamaya etkisi var. Birde siteye girenler içinde sizin sitede geçirdiğiniz süre. tüm kullanıların ortalamasına etki edeceği için belli bir miktar sıralamaya etki eder. Fakat bu dediklerim 5 milyon 10 milyon gibi sıralamalar için geçerli. siz ilk 300-400 binlere geldikten sonra sizin ve çalışanlarınızın site içinde harcadığı zaman totale pek etki etmeyecektir. İlk 1000 değil ilk 10 bine sokabilen varsa bizde faydalanalım ücret karşılığında:)

www.magentoyardim.com

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

RefresH adlı üyeden alıntı

BEAR Ben katılmıyorum alexa’nın bir balon olduğuna köklü ve sağlam bir site ve şuanda hala site satışlarında alexa değerlerine falan bakıyorlar. Varsa öyle bot ilk 1.000 e girme söyle bizde bilelim?

alexa balon demem bence önemli, ama evet ilk 500 ilk 100 para ile girebiliyorsunuz, wmaracı 'nda da bu işin satışını yapan arkadaşlar var. aratırsanız çıkacaktır. hem de garantili diye yapıyorlar. google 'ın görmeyeceği şekilde direk alexa'ya hit göndererek işlem yapıyorlar. yani google analystic'te ziyaretçi göremiyorsunuz, ama alexaya milyon ziyaretçi gönderiyorlar. bu da 750-1000 TL arası bir hizmete yapıyorlar, ama sonra tekrar almazsan gene geriliyor :) bana sorarsanız her şey organik olmalı, ama karar sizlerin. ancak tanıtım yazısı backlink çalışması yerindedir, normal hit gönderimi ve alexa hit gönderimi benim açımdan uygun değil.

ama ne bileyim siyasi bir sitem olsa sıralama olsa, veya sanatçı olsam sıralamam önemli olsa, ne bileyim hürriyet milliyet gibi bir site olsam hemen alırım sürekli alırım. yani bizler adsense den para kazanmaya çalışıyoruz bu yüzden bize lazım değil demek istediğim bu. ne uzun anlattım yaw toparlayamadım lafları :)

iyi forumlar
gokhanayan

kişi bu mesajı beğendi.

gokhanayan gokhanayan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Alexa verisiyle kurumsal anlamda kimse ticaret ve site alışı yapmıyor. İlk istenen google analitik verileridir. Alexa doğal yoldan yükselenler için işini doğru yaptığının göstergesidir. Ama geçici olarak siteye gerçek dışı hit oluşturarak yapıldığında sadece kendini kandırmış oluyorsun. Kalıcı değil. 9 yıldır e-ticaret sektöründe aynı siteyi yönetiyorum. Her zaman google analitik ve Alexa verileri birbirini doğrulamıştır.

www.magentoyardim.com

KaRaKoSe53 KaRaKoSe53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 21 / 113
  • Ticaret 63, (%100)

RefresH adlı üyeden alıntı

Alexa için çöp demiyorum tabikide sadece trafik göndererek ilk 1000 girebilirsiniz. Trafik odaklı sonuçta.

Benim sitem alexa'da 23. sırada ama SimilarWeb sonuçlarında 256
SimilarWeb daha doğru sonuç veriyor orayı takip etmeni öneririm.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al