wmaraci reklam

Asosyal olmadan adsense ile para kazanabilir mi?

10 Mesajlar 1.140 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Aslan19 Aslan19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 11 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Eskiden daha kolaydı, şimdi aylık 100 tl kazandıran sitenin benzeri 100 tane açılıyor yani adam başı 1 tl :) her gün algoritma güncellemesi. geçen hafta iyi hit alan bir yazı bu hafta almıyor neden? çünkü yeni bir site çıkıp spam basıyor veya daha iyisini yazmış veya algoritma hatası sonucu onu seçmiş, yani bilgisayar başında takip etmem dersen 3 ay sonra hitler tepe taklak. ne dersiniz? asosyal olmadan artık bu işler yürür mü? bu arada yeni arkadaşlarada söylemiş olalım. sakın adsenseye, youtube falan bel bağlamayın yoksa işiniz yaş.

*burda bi ayrım yapmam gerekiyordu ama yapamadım siz tamamlarsınız artık :cool:

wmaraci
reklam

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
mobil uygulamaya yönel web adsense eskisi gibi değil hatta admob bile eskisi gibi değil uygulama içi satın almalardan yürümek gerek.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
büyük bir ekibiniz yoksa sadece kahve parası verir

cansin39 cansin39 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 2 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam emek ve zaman olmadan hiçbir şey olmuyor maalesef :(

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
Alınteri olmayan hiçbir iş başarıya ulaşmıyor hocam :( Webmaster olmanıza da gerek yok, eğer bir işyeri sahibiyseniz sabahtan akşama kadar orada oturmanız gerekiyorsa para kazanmak için oturursunuz. Bu iş de böyledir aslına bakacak olursanız, eğer para kazanmanız gerekiyorsa ya oturacaksınız yazacaksınız zaman harcayacaksınız ve arzu ettiğiniz miktarlara o şekilde ulaşacaksınız. Yada sosyal olup biyerlerden birgün para kazanabilmek için farklı yollar arayacaksınız.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
2010 dan önce kazanmak çok daha kolaydı şuana göre. Artık google algoriymayı iyice zorlaştırdı. Genelde haber siteleri önde zaten adamlar ne var ne yok ekliyor. o yüzden onlardan farklı içerikler girmek lazım aslında. Daha özgün içerikleri ve başlıkları tespit etmek lazım. Az aransın ama onlarda başta çıkmak daha iyi olur bence. En azından başlarda onlardan hit alırsın daha sonra güçlü başlıklara geçersin. Bu şekilde yürümek daha mantıklı geliyor. sosyal medyanında gücü çok fazla. Büyük sayfalara sahipsen çok rahat bir şekilde büyütebilirsin. Yani bizim gibilerin zaman ve çok fazla emek harcamadan başarıya ulaşması zor. Taktiği bilenler iyi kazanıyor zaten.

42patriot42 42patriot42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 58 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

FurkanY adlı üyeden alıntı

2010 dan önce kazanmak çok daha kolaydı şuana göre. Artık google algoriymayı iyice zorlaştırdı. Genelde haber siteleri önde zaten adamlar ne var ne yok ekliyor. o yüzden onlardan farklı içerikler girmek lazım aslında. Daha özgün içerikleri ve başlıkları tespit etmek lazım. Az aransın ama onlarda başta çıkmak daha iyi olur bence. En azından başlarda onlardan hit alırsın daha sonra güçlü başlıklara geçersin. Bu şekilde yürümek daha mantıklı geliyor. sosyal medyanında gücü çok fazla. Büyük sayfalara sahipsen çok rahat bir şekilde büyütebilirsin. Yani bizim gibilerin zaman ve çok fazla emek harcamadan başarıya ulaşması zor. Taktiği bilenler iyi kazanıyor zaten.

Aynı fikirdeyim ancak google'ın ileride buna el atacağını düşünüyorum. Çünkü google trendlere giren tüm anahtar kelimelere atlıyor bu haber siteleri. Üstelik içerikte rezalet durumda ve konu ile hiçbir ilgisi yok. Algoritma olarak bu durumu nasıl çözerler bilmiyorum ama üzerinde kafa yorduklarını düşünüyorum.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
Bir çözüm bulmazlarsa diğer website sahipleri bu işten soğuyacaktır. Adamlar zaten sosyal medyadan bile bi ton adam sokuyorlar. Biz neyiz arkadaş nerden hit alcaz?

denizliweb denizliweb Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar durum gerçekten çok kötü eskiden google nevar ne yok sitedeki herşeyi indekslerdi ve ayrıca siteleri tarama hızı şimdikinin 10 katıydı. Örnek sahibinden com a
%000,1 benzeyen bir site bazı taktiklerle yayına girdigi ilk günde 100000 tekil ziyaretçi alabiliyordu. ARTIK BU İMKANSIZ. Google nın kendini mükemmelleştirecegi olacak olandı yada olacakta. 3 4 yıl içerisinde Türkiye deki çöp web sitelerinin 4 te 3 silinecek. 3 yıl sonra kaliteli degerli icerige sahip siteler gercek kazanması gereken parayı kazanacak iste o kaliteli siteler belkide şimdi kazandıgı paranın kat be katını kazanacak neyse çok uzun konu çok uzatmayalim

hkaradag hkaradag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 9 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Trendler değişiyor, dünya tekelleşiyor. Küçük çarklar, büyük çarklar için dönüyor. Kanaatim böyle benim. Web sitem bir şey kazandırır mı kazandırmaz mı kafaya takmıyorum. Ben eğitimciyim ve felsefem; şu gök kubbede hoş bir sada bırakmak. Bu işi kazanç kapısı gören arkadaşlara başarılar diliyorum. İşleri gerçekten kolay değil hiç.

https://blogkod.com/
Arduino, mBlock, Kodlama ve Scratch Uygulamaları
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al