wmaraci reklam

Bunlar Nasıl Adsense Almış ? - Bu Arkadaşların Farkı Ne ?

14 Mesajlar 4.078 Okunma
wmaraci reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
İnternette arama trendlerinde gezinirken https://trends.google.com/trends/yis/2018/PH/ filipinlere bir göz attım.

En başta ki arama sonuçlarına bir göz atayım dedim, memoryhackers gözükmekte en başta. Neyin nesiymiş diye bir baktım ve site türk bir forum sitesi çıktı. Ne alaka bende anlamadım :)

Site illegal bir site, oyun hileleri yapıyor anladığım kadarıyla. Nasıl yayında anlam veremedim. Tabiki sektör illegal olunca hite ulaşmak çok kolay oluyor.

Oyun adlarını değiştirmişler. Örneğin: https://memoryhackers.org/forums/wolftu-hile-hack.530/ wolfteam oyun ismini bu şekilde değiştirmişler. Bu şekilde bu işlerden sıyrılmak çok saçma değil mi ? Sonuç olarak o program direkt olarak o oyuna müdahele ediyor. İsterse kategorinin ve programın adı abdurrahman olsun.

Zamanında bu oyun hilelerinden çok site kapatıldı, dava yedi, para cezası yedi. En iyi ihtimalle Tib, ESB gibi erişim engeli yediler. Bu sitenin diğerlerinden farkı ne acaba ?

1,132,940 adet üyeleri var. Fakemidir, reelmidir bilmem. Kazançları ise adsenseden sağlıyorlar anladığım kadarıyla.

https://www.youtube.com/watch?v=rrxmwqg70Ho Videosunun 1:35 ile 1:50 kısmını izleyin.

Anladığım kadarıyla hileyi indirdikleri zaman hileyi kullanabilmeleri için reklamlara tıklamaları gerekiyor. Güzel düşünce, güzel proje. Bunu yapanlar çok var tabiki.

Ama ya para cezası yediler, ya adsenseden vs. banlandılar, yada başka şekilde başka ceza aldılar. Bu arkadaşların farkı ne ola ki ?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar adam iyi kâr yapıyordur valla şaka maka youtube dakide resmen kandırmaca şikayet edilirse kapanır hesapları

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

Yusuf18 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar adam iyi kâr yapıyordur valla şaka maka youtube dakide resmen kandırmaca şikayet edilirse kapanır hesapları

Bencede sağlam kazanıyorlardır. Oyundaki hileleri kullanabilmek için reklamlara tıklamaları gerekli. https://memoryhackers.org/online.php Şuan olarak günlük hitleri 1K gibi gözüküyor. Hepsine günde birkaç defa tıklatsalar güzel paralar kazanabilirler :)

Ama kazandıkları paradan fazlasını ceza olarakta alabilirler, içeriye kadar girebilirler :) Çünkü sitedeki gördüğüm hileler çok köklü oyunlara ait. Bu oyun firmaları bu arkadaşların üstüne gelse kaçarı yok bunların.

Benim anlamadığım olay ise sektördeki tüm hile sitelerine çatur çutur dava açarlarken, erişim engeli atarlarken bu siteye niye dokunmamışlar anlamadım, kızdığım noktaysa oyun hileleri bi yana(tamam sinir edici bir olay ama illaki her oyuna hile yapılabilir, keşke oyuncular kullanmasa) tamamen reklam tıklamaları olayları. Birçok reklamverenin boşuna hakkını yiyorlar. Üzülmedim değil bu duruma.
Lim10Ata

kişi bu mesajı beğendi.

KingEray KingEray Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 56 / 87
  • Ticaret 1, (%100)
bu arkadaşlar yapmış bir program sitedeki reklama tıklamadan hile açılmıyor sayfa to 10'u geçmediği için sıkıntı olmuyodur. herkes bulmuş yolunu maşallah :D

wmaraci

darki66 darki66 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek BİLİŞİM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 10 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Akşam inceleyip googleye bildirim gondereyim.Boyle hile hurdalar yuzunden google adsence almayi iyice zorlastirdi.Gerçek emek verenler zor aliyor artik.

CihatOzgen CihatOzgen Özgen Medya Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühabir
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 6, (%100)
ömrü uzun sürmez reklamları devre dışı bırakılır :)

Sen Emek vereceksin ki Emeğinin Karşılığını Alacaksın

Mastermeido Mastermeido WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sağlayıcı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 5, (%100)
Bu site yıllardır yayında yıllardır da adsense kullanıyor. Gerçekten ilginç :)

batuhan78kk batuhan78kk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Loder ve hazır beton santral o
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Dedektif gibi adamsın vallahi helal sana.
Adamlar günde 2 bin tıklatsa iyi para ayda 30 bin tıklama ne kadar yapar hesaplasanıza :)
Lim10Ata Gencpanel

kişi bu mesajı beğendi.

bdrhnbaran bdrhnbaran OBirCanavar :) Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)
Ben çok çektim bu şerefsizlerden oynadığım oyunun anasını bellediler şerefsizler.!!

Doğrulama almadan işlem yapmayınız.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Siteyi biliyorum tüm istatistikleri gerçek hocam yeni bir sitede değil 10 yıl öncesinde hileevreni diye yollarına devam ediyolardı sanırım.Demek ki yolunu bulmuşlar adamlar yıllardır aynı taktikle kazanıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al