wmaraci reklam

facebookta adsense exchange click grupları

46 Mesajlar 6.930 Okunma
wmaraci reklam

Cll Cll Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

enesbulut adlı üyeden alıntı

Gruplara nereden bakabilirim merak ettim?

tayfuntemel adlı üyeden alıntı

grupta birisi paylaşmış 175 tıka 165 dolar almıs. bız harcanıyoruz demedı demeyın

Yusuf18 adlı üyeden alıntı

Yapmayın günahdir etmeyin :)

du bende katılayim aralarına tekrardan

bilisimciblog adlı üyeden alıntı

Keşke grup ismide versen hocam 😀

evimkitap adlı üyeden alıntı

Ben bi kinayip geliyorum

adamlar yuksek veren reklama tıklıyo ozellıkle :D bırde yabancı konumda oldukları ıcın tbm yuksek gelıyor. gordugum kadarıyla herhangı bır rıskıde yok. grup ısmı ısteyen arkadas exchange click yazın facebooka. gruplar sekmesıne gelın goreceksınız zaten . adsensemın onaylanmasını beklıyorum bende sabırsızlıkla.

nigne2011 adlı üyeden alıntı

adsenseden amacınız 100 dolar kazanmaksa ve 6 ay sonra hesabı patlatmaksa kolay gelsin. millet aylık 5-10 bin dolar kazanıyor ufak bir blogla ve 10-15 yıl emekli maaşı gibi alıyor düzenli. tercih sizin ya spam peşinde koşmak ya da emek verip ömür boyu kazanç sağlamak.

deryaerdil adlı üyeden alıntı

Geçen paylaştım ban yiyordum az daha, linç geliyor hocam hazır olun. :)

mıllet aylık 10 15 bın doları belkıde boyle kazanıyor :D bılemezsın hocam belkıde dogru bıldıklerımız yanlıstır. yabancılar adsenseyı somururken ben sessız kalamam :)

bilisimciblog adlı üyeden alıntı

5 arkadaşını ekle diyor 😀

dıger gruplara bak sende :D

mertbilgin adlı üyeden alıntı

Günlük 10 kuruş kazananlar için bence mantıklı ya hep ya hiç 😀 Ban yesende koymaz.

katılıyorum. adsense zaten ban huyunu kaldırdı gıbı artık. gecersız tıklamayla kazancları sılıyor en fazla

aykucuksakal adlı üyeden alıntı

Söylemeyecektim de ben de bildiklerimi söyleyeyim. Bunu varklı VPN' ler tıklatma botları kullanarak yapmış, kendi sitelerine tıklatanlar da var. Ek olarak bu adamların Adsenseleri umrunda değil. Hesaplar güncelleme sonrası dahi olsa, onlara da onay almanın kolay bir yöntemi olduğu için, vurgunu yapıp yeni hesaplar, yeni sitelerle devam ediyorlar. Ben de istediğim her adsense hesabına, siteyi ekleyip reklamı çıkartabiliyorum.

Bu işin abartı boyutu olan, kendine özel bot yaptırıp, farklı lokasyonlar, IP' ler proxyler bilmem neler kullanarak, yapay zeka ile tıklatanlar... Yok diyenler olacaktır, onlara da pembe dünyalarında başarılar :)

kesinlikle var bu dediğin. hatta türkte vardır bu botları yapanlar arasında :) kımde varsa dagıtsın hayrına ...

Escalous adlı üyeden alıntı

Cookie kasıp tık yapmak 😁

Bu işleri bilen birisi olarak, inanın bana Ban riski çok yüksek.

Tek tıkla 30-40TL civarı yapılabiliyor, ama bunu yapmak bile bir haftayı buluyor. Bu sebeple mantıksız. Ama 30 proxy ile kasarim bir haftada, işsizim derseniz bir haftada 1200TL civarı kasabilirsiniz.

Tek bir şikayet, yada göze batma durumu olursa, incelemeye alırlarsa durumu anında ayıkırlar.

Sonra o bilgisayardan, o ad soyaddan, o telefondan, o adresten adsenseyi unut..

Tek kazanç kaynağınız adsense ise, kesinlikle böyle birşeyi denemeyin bile. Ban kapıda. Bu işlemleri rakiplerini banlattirmak için bile yapanlar varken nasıl bu kadar eminsiniz anlamadım 😂

Ödeme eşiği geçilir, ödeme günü gelir, ve bir email 'hesabınız bloke edilmiştir'

Dipnot: Bu yazıyı kesinlikle rakip elemek için yazmadım.

dontlike16 adlı üyeden alıntı

Risk almadan başarıya ulasamazsin. Ama kolay yoldanda para kazanmak kolay değil bir gün biter sonuçta google dan bahsediyoruz.

Hattushil adlı üyeden alıntı

Ban'lanırsanız yeni bir adsense hesabı açarsınız ama bu etik değil...
İsteyen aşağıda beliğrtiğim grupları deneyebilir, kendim kullanmadım etik olmadığı için kullanmakta istemem.

Exchange Adsense Group;
1
2
3
4

Mad adlı üyeden alıntı

Ben zamanında amerika ve Avrupa lokasyonlu kullanıcılara meraktan tıklattırırdım.Bu şekilde toplam 20 tl gelir elde ettikten sonra :) bunun gereksiz olduğunun farkına vardım.Tbm yi merak ediyorsanız yapın ama devamını getirmeyin.Banlanırsınız.

bence denesınler zaten gunde 10 tık anca alırlar gruplar uzerınden. ız bırakmasınlar yeter

onurgner adlı üyeden alıntı

Yabancı hitler olduğu için 2-3 tık ile 60-70 TL kasan arkadaşlarım var ki hitleri sosyal medya üzerinden gösteriyorlar. Yani bir sayfa kurup sitenin URL paylaşıp karşısındaki kişiyi de siteyi o sayfa üzerinden tıklatıyorlar. Böylelikle Google hitin Facebook'tan geldiğini zannediyor. He bir de anahtar kelime ile Google'da aratıp yaptıran da var ki en sağlamı o zaten. İlk başta 6-7 tık ile başlayıp yavaş yavaş rateler yükselince 2-3 tıka indiriyorsun ve Google'ın ruhu bile duymuyor. Lakin dikkat etmek gerekiyor. Bir nevi ben Google olsam nereden yakalarım diye düşünüp ona göre önlemler almak gerekiyor.

Ben de bugün başladım. Hem yabancı hem de Türk yapanlar var. Şu anda bir Türk grubundayım ve çok yardımcı oldular.

Dipçe; Siteye hitleri Facebook, Pinterest veya anahtar kelime araması ile ulaşıyoruz.

Şu anda yeni başladığım için rateler düşük lakin yükselecektir. Zira 1-1,5 ay önce kullanmaya başlayan birisi var tek tık ile 52 TL aldı bugün yabancı hitten.

baska deneyen arkadas varsa onlarında yorumunu beklıyorum :D ben adsense almakla ugrasıyorum hala.

Arkadaşlar gruplara üye olunca mesaj grupları kuruluyor ve sizi de alıyorlar. Müsait olanlar c4c, ex falan yazıyor ve onunla özel mesaja geçip hallediyorsunuz. Sitesi yüksek hitli olup günde bu sayede 10-15 tıklama da alan var ve bir sorun yaşamamışlar. Ben de yeni yeni başladım işte. Ama Ali diye birisi var bizim Türk grubunda ve çocuk bugün 1 tık ile 52 TL aldı hepimiz şaştık. 2 tane daha tık yaptı bugünü 60 TL ile kapattı tertemiz.

Facebook'da Adsense Exchange falan yazarsanız gruplar çıkıyor.

bir konu daha var dikkatimi çeken. niche site yada normal site farketmiyo sanırım. onemlı olan yuksek veren reklamları karsıdakının karsısına cıkarabılmek gıbı geldı bana

mert433 adlı üyeden alıntı

Gerçektende çok haklısınız

reklam yerleşimi bile aslında hiledir. hilesiz kazanmak için büyük olmak gerekir.

Mosoko adlı üyeden alıntı

İlk girdiğim zamanlar kaç yıl önce aylık 700 lira yapmıştım

su anda hala gruplardamısın pekı :D

adsense click turkey :D kur katılalım

Teslaa7 adlı üyeden alıntı

Reklamstore de çalışır mı bu sistem acaba :D

Yusuf18 adlı üyeden alıntı

ProjeveKod kardeş wp grubu kurdum yakın zamanda gece açıcam konuyu yurtdışı üyelerimizde olacak

ProjeveKod adlı üyeden alıntı

facebook sayfamıza da davetlisiniz özelden yazıyorum numaramı ekleyin :)

grup kurulunca benıde eklemeyı unutmayın. adsense alıp gelcem bende.

Sevgili blogger arkadaşlarım abilerim. Özür dileyerek bir defa da ben rahatsız edeyim o zaman. :D Başka rahatsız etmem

Gelin alın teri ile kazanalım hep beraber Forum tadında kurduğum ama bir süredir ilgilenemediğim siteme şu anda tekrar emek vermeye başladım. Sizleri de davet etmek istiyorum. Bence şöyle böyle adsense ve site gelirlerinden daha fazla parayı bu sitede takılarak geçirebilirsiniz.

Bir göz atmanızda fayda var. Sitem

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ProjeveKod ProjeveKod @projevekod Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 22 / 95
  • Ticaret 1, (%100)

grup kurulunca benıde eklemeyı unutmayın. adsense alıp gelcem bende.

https://www.facebook.com/groups/adsenseclickturkey/ buyrun

Proje ve Kod Paylaşım Platformu
https://www.projevekod.com

Teslaa7 Teslaa7 You're Next... Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İş güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 27 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Asıl önemli olan farklı konum ve ülkelerden gelen tıklar, kendi aranızda boşuna grup açmayın.

https://www.yazilimcase.com

tayfuntemel tayfuntemel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 65 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
bugün itibariyle adsensemi aldım. direk grublara daldım. 2 kisi buldum. sonuç olarak 2 tıka 3.52 tl para kazandım. uzun vadede neler getirir bilemiyorum. şu anlık dıyceklerım bu kadar.

https://3dprinter.blog
wmaraci

gqhan42 gqhan42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şu an işsiz
  • Konum Konya
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 51 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
denemek lazım

tayfuntemel tayfuntemel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 65 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
diğer türlü adsenseden kazanç imkansız çok büyük site olmadıkça.deneyin en fazla adsense hesabınız gider.

https://3dprinter.blog
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al