wmaraci reklam

Google Adsense hesabı nasıl satın alınır?

13 Mesajlar 1.265 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Hesaplara güncelleme geldi. Bazı arkadaşların iddasına göre bazı hesaplara gelmedi. (Ne hikmetse bu iddada bulunan çoğu kişide hesap satmak isteyenler. Az bir kesimide adsense onayı alamayıp hesap almak isteyip, kendini bu şekilde teselli edenler.)

Çok eski bir hesabınız dahi olsa, bir siteyi eklediğinizde o sitede incelemeye tabi tutuluyor.
Yukarıdaki iddaa gerçek olsa bile, kısa bir süre sonra tekrar güncelleme gelir, güncellemeden sonra onay aşamasına sokulmadan eklenen siteler tekrar onaya alınır.

Birkaç tavsiye:

https://www.brkakts.com/ siteniz açılırken oluşan loaderi kaldırın. Menülerinizi düzenleyin (çok fazla 404 link var. Açılan menülerde. Menüdeki blog kısmını direkt blog sitenize yönlendirin.

Forum siteside kurmuşsunuz ama anlamadım :) Kişisel alan adına sahip bir forum pek tercih edilmez diye düşünüyorum.

Diğer önerim ise:

Güzel bir blog sayfan var, farklı bir alan adı alıp, oraya taşı ve 301 vb. yönlendirme işlemlerini uygula. Aradan bir kaç hafta zaman geçsin ve adsense başvurunu yap.

wmaraci
reklam

86314 86314 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdilik mevcut durumda kalsın daha sonra yine dediğiniz gibi yapabilirim çünkü alt domaini bu şekilde daha çok kullanmayı seviyorum. Sağolun hocam

86314 86314 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Escalous tavsiyelerinizi değerlendiricem, forum sitesinde birçok konuda yardımımın dokunması için oluşturmak istedim. Onun dışında diğer siteler bölümünde indir alt domaini de var orada da bir konuyla ilgili çeşitli indirmeleri gerekecek webmaster içerikleri olacak. Ana domainde birkaç sorun var hala çözemedim o ayrı... örneğin en alttaki iletişim formu çalışmıyor. Kişi gerekli yerleri doldurduktan sonra göndere tıklıyor ardından söz konusu ileti maile gelmiyor çünkü mail adresi eklemek için kod içeriğini düzenlemem gerekiyor. Daha önce bu konuyla ilgili deneyimim olmadı o nedenle kurcalamak istemiyorum. Loading açılış introsu temaya ait olduğu için bozmak istemedim orijinalliğini... alt domain blog sitesindeki tema gerçekten benimde hoşuma gitti gerekli yerden izni aldım ve bu temayı kullanmaya devam ediyorum. Ama yine de tavsiyelerinizi dikkate alıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al