wmaraci reklam

Google adsense ihal var diyor reklam alamıyorum

2 Mesajlar 427 Okunma
wmaraci reklam

agasarts61 agasarts61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 0 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,
Saçma salak siteler adsense onay alıyor hiçbirşekilde hile hurdaya başvurmadan tamamen özgün içerikle onay alamıyorum.aşağıdaki maddelerin hiçbirini yapmadım yapmıyorum.bu işin formülü nedir bilen var mı?

https://www.************.com sitesinde, sitenin onaylanmasını engelleyen politika ihlalleri bulundu:
Değerli Envanter: Web Yöneticisi Yönergeleri
AdSense programına katılan tüm siteler, Google'ın web yöneticisi kalite yönergelerine uymalıdır. Aşağıda bu yönergelerden bazı alıntılar verilmiştir. Ancak, zaman ayırarak yönergelerin tamamını incelemenizi öneririz.

Sayfaları arama motorları için değil, kullanıcılar için hazırlayın.
Gizleme veya gizli yönlendirmeler kullanmayın.
Sayfaları alakasız kelimelerle doldurmayın.
Yinelenen içeriğe sahip birden çok sayfa, alt alan veya alan oluşturmayın.
Sitenizin sıralamasını veya PageRank'ini yükseltmeye yönelik bağlantı hilelerine başvurmayın.
Özellikle arama motorları için oluşturulmuş "eşik" sayfaları kullanmayın ve çok az miktarda orijinal içeriği olan ya da hiç olmayan satış ortağı programları gibi başka "çerez kesici" yaklaşımlara başvurmayın.
Arama motoru sıralamalarını iyileştirmek amacıyla yapılan hilelerden kaçının. Yaptıklarınızı, rakibiniz olan bir web sitesinin sahibine rahatça açıklayabilecek olmanız bu konuda iyi bir ölçüttür. Yararlı başka bir test de "Bu, kullanıcılarıma yardımcı oluyor mu? Arama motorları olmasaydı bunu yapar mıydım?" sorularını sormaktır.
Siteniz bir satış ortağı programındaysa, sitenizin değer kattığından emin olun. Kullanıcılara, öncelikle sizin sitenizi ziyaret etmelerini sağlayacak, benzersiz ve alakalı bir içerik sunun.
Bu yönergelere uygun olmayan siteler arama dizininden çıkarılabilir ve AdSense reklamları devre dışı bırakılabilir. Sitelerinizden birinin başına bu gelirse, sitenizi yönergelere uygun hale gelecek şekilde değiştirmeli ve yeniden değerlendirilmek üzere göndermelisiniz. Siteniz tekrar dizine eklendikten sonra, reklam sunumunu yeniden etkinleştirmek için itirazda bulunabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için İçerik politikaları'nı inceleyin veya Yardım Merkezi'ni ziyaret edin. İhlali giderdikten sonra sitenizin incelenmesini talep edebilirsiniz:

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
site adresinizi özelden gönderim bakayım isterseniz.

seditio.com.tr - dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 25 tl bakiye hediye
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al