wmaraci reklam

En Hızlı Adsense Onayı Nasıl Alınır (İçeri)

4 Mesajlar 908 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aosmanergen aosmanergen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 13 / 58
  • Ticaret 21, (%100)
Site açan insanların en büyük hayali Adsense’den onay alıp sitesinde reklam yayınlanmasını sağlamaktır. Ama günümüz şartlarıyla bu bir hayli zorlaşmıştır. Bu yazımızda en hızlı Adsense Onayı Nasıl Alınır onu anlatacağız. Yazının en aşağısından konu linkine ulaşabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Bir Tema Kullanın
Hayatımızın her anında akıllı telefonlar yer almaktadır. İnsanlarda haliyle araştırmalarını akıllı telefonlar üzerinden gerçekleşmektedir. Mobil uyumlu bir tema kullanmak hem kullanıcılar açısından hem de Google açısından olumlu algılanacaktır.

Anasayfanızı Sade Hale Getirin
Şatafatlı ve karışık arayüzleri kullanıcıları sitenize girmekten kaçındırmaktadır. Anasayfanızı kolay, anlaşılabilir ve sade hale getirmeniz kullanıcılar bakımından olumlu karşılanmaktadır. Sitenizi sadeleştirin.

Açılır Kategorileri Kaldırın
Açılır kategoriler Google’ın gözünde eksi birer puandır. Kategorilerinizi tek bir giriş olarak yapılandırın.

Bu Sayfaları Mutlaka Bulundurun
Sitenizde Gizlilik Politikası, İletişim ve Hakkımızda sayfalarını mutlaka bulundurun. Bulundurmanız Google açısından işinizi ciddiye aldığınızı gösterecek ve hızlı bir şekilde onay almanızı sağlayacaktır.

Sitenizin Hızlı Açılmasını Sağlayın
Hızlı açılan siteler Google’ın gözünde birer altındır. Birçok site sahibi sitesinin yavaş açılmasından dolayı bir çok ziyaretçisini kaçırmaktadır. Sitenizin hızlı açılmasını sağlayın.

Özgün Yazılar Yazın
Kopya içerikler Adsense Politikası’ndan geçemezler. Kopya içeriklerden kaçının. Yazılarınızı olabildiğince özgün ve kaliteli yazın. Özgün eserler sitenize ziyaretçi trafiği çeker. Buda size olumlu bir puan olarak yansır. En az 20 özgün yazı yayınlayıp yukarıdaki işlemleri uyguladıysanız Adsense başvurusu için hazırsınız demektir.

Sizler için ufakta olsa bir şeyler hazırlamaya çalıştım umarım beğenmişsinizdir. Konunun sitemdeki linki: https://www.bilgihattin.com/adsense-onayi-nasil-alinir/

wmaraci
reklam

ZShadow ZShadow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Programlama - Makale Editörlüğü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Adsanse onaylamasına yönelik site hazırlıyoruz da şu an tek ihtiyacımız cevap sürecinin kısalması başvuru yapıyoruz çok geç cevap geliyor böyle olunca hızlı onaylatmanın bir anlamı kalmıyor yine bekliyoruz :)

egitimm egitimm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 15 / 41
  • Ticaret 7, (%86)
Kısa Sürede olumlu veya olumsuz cevap almanın yolunuda ben buldum :) 1 haftadır araştırıyorum en sonunda oldu galiba ama emin olmak için gine denemek istiyorum daha sonra forumda paylaşırım :)
ZShadow

kişi bu mesajı beğendi.

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Türkiye saati ile amerika saati arasındaki farkı hesaplayip başvurunuzu amerika mesai saatleri arasında denk getirirsen başvuru talebin daha çabuk incelenebilir tabi bu mantık yürüterek ulaştığım bir çözüm denedim oldu.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al