wmaraci reklam

Daha önce onay almış adsense hesabına yeni eklenen alan adı (Onaylandı)

11 Mesajlar 1.627 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hRSor hRSor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 654 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar,
Sanırım önceden website onay alan adsense hesabına yeni site eklemesinde onay gerekmiyordu diye biliyorum, yanlış biliyorsam da düzeltin lütfen.
Şimdi, yeni bir site daha ekledim, sizce ne zaman onaylanır?
Not; Alan adı yeni.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Güncelleme; Bu gün siteniz henüz reklam göstermeye hazır değil maili geldi. Sizce içerik eklemeye devam mı etmeliyim? Ne kadar süre sonra tekrar başvurmamı önerirsiniz?

Not: Site ingilizce..

Güncelleme; Tekrar başvuru gönderdim ve onaylandı.

wmaraci
reklam

FurkanKok FurkanKok Sabır, sabır Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 34 / 34
  • Ticaret 3, (%100)
Evet önceden ilk onaydan sonraki sitelere onay gerekmiyordu. Şuan güncelleme bütün hesaplara vuruyor artık her site eklemelerinde onay alınacak. Şans tamamen, yarında cevap gelebilir 2 gün sonrada şansın varsa ilkinde onay alabilir.
RADEMON hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

dontlike16 adlı üyeden alıntı

Evet önceden ilk onaydan sonraki sitelere onay gerekmiyordu. Şuan güncelleme bütün hesaplara vuruyor artık her site eklemelerinde onay alınacak. Şans tamamen, yarında cevap gelebilir 2 gün sonrada şansın varsa ilkinde onay alabilir.

Hocam benim hesap yeni yani açalı 3 ay flan olmuştur en fazla. 1 aydırda kullanıyorum.. İlk siteyi ekledikten sonra diğer sitelere onay istemedi bu normal mi? Yani yeni açılan hesabın güncelleme almama olasılığı var mıdır? Daha pin almadım bu arada kesinlişmiş 26 lira var
FurkanKok

kişi bu mesajı beğendi.

AinaKaradas AinaKaradas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek ogrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Dun gelen bu uygulamayla guncelleme oncesi sonrasi ayrimi kalkti. Yeni eklenen her site onay alacak, ki bugun bir sitem 1 saatte onay aldi diger sabahtan beri bekliyor (max 14 gunde sonuclanir diyor ama tahminim en gec 1-2 gunde cevaplanir)

Not: Ayrica eskiden Hazir gorunen bazi siteler de onaysiza donmus
hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Aynı konuyu açacaktım, sizinkine rastladım. Eskiden eklediğim sürüyle site var hiç onay istemiyordu, şimdi yeni dandik bi site açmıştım acayip hit almaya başladı site, kodları ekledim 2 gün sonra red geldi. Demek sistemi değişmişler.
hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

hRSor hRSor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 654 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Aynı konuyu açacaktım, sizinkine rastladım. Eskiden eklediğim sürüyle site var hiç onay istemiyordu, şimdi yeni dandik bi site açmıştım acayip hit almaya başladı site, kodları ekledim 2 gün sonra red geldi. Demek sistemi değişmişler.

AinaKaradas adlı üyeden alıntı

Dun gelen bu uygulamayla guncelleme oncesi sonrasi ayrimi kalkti. Yeni eklenen her site onay alacak, ki bugun bir sitem 1 saatte onay aldi diger sabahtan beri bekliyor (max 14 gunde sonuclanir diyor ama tahminim en gec 1-2 gunde cevaplanir)

Not: Ayrica eskiden Hazir gorunen bazi siteler de onaysiza donmus

RADEMON adlı üyeden alıntı

Hocam benim hesap yeni yani açalı 3 ay flan olmuştur en fazla. 1 aydırda kullanıyorum.. İlk siteyi ekledikten sonra diğer sitelere onay istemedi bu normal mi? Yani yeni açılan hesabın güncelleme almama olasılığı var mıdır? Daha pin almadım bu arada kesinlişmiş 26 lira var

dontlike16 adlı üyeden alıntı

Fikirler için teşekkürler. Az önce red cevabı geldi. Siteniz henüz reklam göstermeye hazır değil dendi.
Sizce içerik eklemeye devam mı etmeliyim? Ne kadar süre sonra tekrar başvuru yapayım? Fikirleriniz neler?

FurkanKok FurkanKok Sabır, sabır Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 34 / 34
  • Ticaret 3, (%100)
1 ay yeterli hergün özgün makale 1 veya 2 adet girin gizlilik iletişim hakkımda bölümü olmalı 2 kategori var ise herbirinde en az 10 15 içerik olmalı
hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

burakalaca burakalaca Lil Machiavel Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 43 / 51
  • Ticaret 21, (%100)
Adsense domain onay hizmeti vermekteyiz konumuz mevcuttur iletişime geçebilirsiniz.
https://wmaraci.com/forum/genel-ilanlar/adsense-domain-onay-hizmeti-561237.html

Software - Social Media - Brand & Business Development - Music Label - Life Coaching mevabak  

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
Tüm adsenselere gelecek olan bir güncelleme. Artık eklenen her site için ayrı onay alınması gerekiyor.

Demiurge Demiurge WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrencii
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bende yabancı sektöre gireceğim fakat hazırlık yapıyorum. Aynı zamanda biraz araştırıyorum. Bir kaç öneriniz varsa almak isterim :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al