wmaraci reklam

Siteniz reklam göstermeye hazır değil, Kodu sitenizde bulamadık.

8 Mesajlar 1.817 Okunma
wmaraci reklam

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Google adsense için gerekli kodlar sitede eklidir. Hem header de ekli ilgili kod hemde reklam kodları ilgili yerlere konuldu. Sorun nedir anlamıyorum. 12 gün önce yaptım bu işlemleri. Dün red almıştım. Siteniz kapalı uyarısı vermişti. Şimdide koda erişemiyoruz şeklinde yanıt aldım. Sorunu nasıl çözeceğim yardımcı olabilecek kimse var mı ?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Halen aynı red mesajını almaktayım..

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
sıfırdan adsense alıyormuş gibi sitenizi özgün icerikler ile donatmaniz ve politika kurallarına göre tasarlamaniz gerekiyor, çerezler vs sayfalarıni sitenize ekleyiniz, ayrica blogger tabanli site kullaniorsaniz bazen bu sorunu veriyor eğer blogger tabanli deilse google son güncellemeler den sonra yeni sitelerde adsense reklamina eskisi gibi kolay kolay izin vermior tüm ayarlarin yapılması gerek.

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Google siteni şu sıralar yeni gibi algılıyor olmalı.
Sitede değişiklikler yaptınız mı. mesela tema değişimi gibi

wmaraci
wmaraci

Yazardurur Yazardurur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
botlarla ilgili olabilir tekrar gönder banada verdi 2 sefer aynı mesajı. üstelik siteyi farklı gmale kaydetmek için mevcut adsenseden kaldırmıştım. yeni gmaile ekledim. ona rağmen.

tayfuntemel tayfuntemel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 65 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
siten dırek www.siteadı.com olarak yonlenıyosa google siteadı.com a baktıgı ıcın kodu bulamamıstır.

https://3dprinter.blog

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

44Medya adlı üyeden alıntı

sıfırdan adsense alıyormuş gibi sitenizi özgün icerikler ile donatmaniz ve politika kurallarına göre tasarlamaniz gerekiyor, çerezler vs sayfalarıni sitenize ekleyiniz, ayrica blogger tabanli site kullaniorsaniz bazen bu sorunu veriyor eğer blogger tabanli deilse google son güncellemeler den sonra yeni sitelerde adsense reklamina eskisi gibi kolay kolay izin vermior tüm ayarlarin yapılması gerek.

merhaba,

Aynı red mesajını her gece 02,00 ile 05,00 arasında almaktaydım. Başvuruyu her sabah 10,00-12,00 arasında tekrar gönderiyordum. Bu sefer hosting ve tema değişimi uyguladım. Başvuruyu göndermeden önce siteye 10 adet özgün içerik girdim. Bütün konuları tek tek G.G.G.(Google Gibi Getir) yaptım. URL testlerini yapıp Google'dan dizine eklenmesini yeniden talep ettim. 15 adet içeriği zamanlayıcı olarak 3 güne yaydım. Bu gece red mesajı gelmedi. Halen incelemede hesap. Muhtemelen yaptıklarımdan dolayı bir hareketlilik sezdi ve bu siteye bir şeyler yapıyor, dur bakalım biraz inceleyeyim. gibi düşündüğünü sanıyorum. Yoksa 8 kez bu red mesajını almış biriyim. Düzenli olarak her gece aynı yanıt geliyordu. Düzenli olarak içerikleri girmeye devam ediyorum. Sonucu ileteceğim.

CoaX adlı üyeden alıntı

Google siteni şu sıralar yeni gibi algılıyor olmalı.
Sitede değişiklikler yaptınız mı. mesela tema değişimi gibi

Burada yer alan temayı kullanıyordum. Şimdi başka bir ücretsiz Adsense uyumlu olan tema kullandım. Daha hoş ve güzel oldu. Az önce verdiğim linkteki tema mobil uyumlu da değildi. Sade bir tema seçimi yapmak istemiştim fakat bunu seçerek hata yapmış olmalıyım. Şuan ki tema mobil uyumlu ve çok daha güzel. Domain 3 haftalıktır. Önceki konularıma bakarsanız ( tıklayın ) domaini regleyeli 3 gün olan ve 10 adet içerik girip, günlük 2 adet içerik zamanlayarak 2 haftalık domaine adsenseyi tek seferde almıştım. Bu domain 3 haftalıktır. Neden böyle oldu anlamadım. :)

Yazardurur adlı üyeden alıntı

botlarla ilgili olabilir tekrar gönder banada verdi 2 sefer aynı mesajı. üstelik siteyi farklı gmale kaydetmek için mevcut adsenseden kaldırmıştım. yeni gmaile ekledim. ona rağmen.

Merhaba,

Adsense Türkiye ekibi tarafından yetkili kişi ile de irtibata geçtim. Sitemin domain süresinin 2 ay doldurmasından sonra başvuruyu tekrar göndermemi söyledi. Fakat bu çok uzun bir süre.. Bir önce ki mesajımda belirttim. 2 haftalık domaine adsenseyi kolay bir şekilde aldım.

tayfuntemel adlı üyeden alıntı

siten dırek www.siteadı.com olarak yonlenıyosa google siteadı.com a baktıgı ıcın kodu bulamamıstır.

Merhaba,

Bununla hiçbir alakası yok hocam. Adsense başvurusu yaparken www. yazmanıza olanak sağlamıyor. Yalnızca http://siteadi.com veya https://siteadi.com şeklinde başvuru yapabilirsiniz. www. koyduğunuz vakit Lütfen adresinizi doğru girdiğinizden emin olun. gibi bir uyarı vermekte. Ve kendi gösterdiği örnek adres girişinde www bulunmamaktadır. 20 günlük adsense ile haşır neşir olarak bu bilgiden emin oldum. :)

NOT: Yukarıda 11.günde onaylanan adsense hesabım için, Wordpress kurulumunda http://www.siteadi.com olarak kurulum seçilmiştir. Adsenseye http://siteadi.com olarak başvuru yapılmıştır. www etkisi bulunmamaktadır.(Gördüğüm ve test ettiğim kadarıyla..)
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Bir kaç gün içinde onaylayacağını düşünüyorum
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al