wmaraci reklam

türkiye tbm değeri yüksek olan konular?

21 Mesajlar 4.367 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
merhaba arkadaşlar bu konu hakkında bilgi verir misiniz? türkiyede hangi konuda tbm yüksek?

wmaraci
reklam

Muhammedchan Muhammedchan sencesaglik.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)
Kardeşim bu işi asıl bilenler asla buraya yazmayacak bir süre sonra sende öğrenirsen böyle bir konu gördüğünde sen bile yazmayacaksın :)
Ben yinede genel olarak finans, hosting diyorum.
Bilenlerin yazmaması da takdir ediyorum bundan dolayı bende yazmayacağım. Yukarıdaki konularda istikrarlı şekilde yazarsan ihtiyacın olanı kazanırsın. Ancak çok fazla kazanmak için diğer konular burada yada pm ile her sorana yazılırsa gayet masum bir şekilde o konularda site açılacak ve çöp site sayısı arttığı için bir sürü SEO taktikleri türeyecek :)
Bence iyi bir TBM aramak yerine kazananların kafasından düşünürseniz doğru yola çıkabilirsiniz.
swerty111

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

Muhammedchan adlı üyeden alıntı

Kardeşim bu işi asıl bilenler asla buraya yazmayacak bir süre sonra sende öğrenirsen böyle bir konu gördüğünde sen bile yazmayacaksın :)
Ben yinede genel olarak finans, hosting diyorum.
Bilenlerin yazmaması da takdir ediyorum bundan dolayı bende yazmayacağım. Yukarıdaki konularda istikrarlı şekilde yazarsan ihtiyacın olanı kazanırsın. Ancak çok fazla kazanmak için diğer konular burada yada pm ile her sorana yazılırsa gayet masum bir şekilde o konularda site açılacak ve çöp site sayısı arttığı için bir sürü SEO taktikleri türeyecek :)
Bence iyi bir TBM aramak yerine kazananların kafasından düşünürseniz doğru yola çıkabilirsiniz.

çöp site kurmamıza bile fikir yok ya :D

Mosoko Mosoko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 157 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Saf degil ki millet yazar mi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
genel içerikli site açarsan zaten her türlü kaybedersin. Bir veya birkaç içerik üzerinde ilerlemelisin. Hali ile bu kelimeleri kolay kolay kimse de paylaşmaz. Bende hak veriyorum paylaşmayanlara.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Adsense En Çok Kazandıran Kelimeler
Kings

kişi bu mesajı beğendi.

alican121 alican121 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek hemşire
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 26 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Google adwords da kelimeleri inceleyebilirsiniz hocam. hangi kelime ne kadar veriyor ordan bakarsınız. tabi öncelikle adwords'e üye olmanız gerekir.

Ne kadar kazanıyorsan kazan, daima 5'te birini bi kenara bırak!

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

Mosoko adlı üyeden alıntı

Saf degil ki millet yazar mi.

saflıktan değil bence yazarsa hiç bir sıkıntı olmaz kendine ve sitesine güveniyorsa. sonuçta ben site açacaksam. onun konusunda açsam bile ben yeni olduğum için ona yetişmem hayli zaman alabilir. ayrıca şöyle bir durumda var. tbm yüksek olursa rekabette yüksek olur bu yüzden yazarsa da pek o konularda site açacağımı düşünmem sadece öğrenmek için sormuştum.

oBen adlı üyeden alıntı

genel içerikli site açarsan zaten her türlü kaybedersin. Bir veya birkaç içerik üzerinde ilerlemelisin. Hali ile bu kelimeleri kolay kolay kimse de paylaşmaz. Bende hak veriyorum paylaşmayanlara.

bilmem zaten açmayı düşünmüyom sadece merak ettiğimden sordum. zaten benim bir sitem var onunla uğraşmak bile zorken :D tbm yüksek olan bir siteyi taşımak kat kat zordur.

teşekkür ederim

alican121 adlı üyeden alıntı

Google adwords da kelimeleri inceleyebilirsiniz hocam. hangi kelime ne kadar veriyor ordan bakarsınız. tabi öncelikle adwords'e üye olmanız gerekir.

aynen mantıklı :D ben adwordsa üyeyim zaten :D sen dedein aklıma geldi teşekkürler hoacam.

zaferceyhan zaferceyhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Z** C**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 29 / 17
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşların da bahsettiği gibi bu konuda bilgi sahibi olanlar zaten bahsetmezler.
En doğru yöntem Adwordsde analiz yaparak ilginizi çeken ve TBM yüksek sektörleri bulmak,
Ardından da o sektöre dair Nish bir site açmaktır. Genel bir site açarsanız verim düşük olur ancak o sektörde tek bir konuda uzmanlaşırsanız siteniz daha kaliteli olur. Bunu seçerken de ekleyebileceğiniz makaleyi, içeriği düşünmeden site açmayın. Kaynağı bol olmalı. :)

Bundan daha fazla bilgi de verilmez :)

kişi bu mesajı beğendi.

kisabiara kisabiara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 33 / 60
  • Ticaret 15, (%93)

yeniakim adlı üyeden alıntı

saflıktan değil bence yazarsa hiç bir sıkıntı olmaz kendine ve sitesine güveniyorsa. sonuçta ben site açacaksam. onun konusunda açsam bile ben yeni olduğum için ona yetişmem hayli zaman alabilir. ayrıca şöyle bir durumda var. tbm yüksek olursa rekabette yüksek olur bu yüzden yazarsa da pek o konularda site açacağımı düşünmem sadece öğrenmek için sormuştum.

ben her ne kadar siteme ve kendime güvensem dahi arkamdan gelenlere bakmam gerekir. rekabet böyledir, tepedeysen alttakine alttaysan üsttekine bakarsın
zaferceyhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al