Merhaba,

Çok önemli bir sorunum var. Umarım yardımcı olan çıkar.

Google Pay ödeme merkezinden ödeme yöntemi (kayıtlı kredi kartımı) kaldırmak istediğimde;

"Bu ödeme yöntemi, hizmet veya aboneliklerinizle ilişkilendirilmiştir. Bu ödeme yöntemini kaldırabilmek için önce farklı bir ödeme yöntemi ile değiştirmeniz gerekir. Ardından, buraya geri dönüp ödeme yöntemini kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Bu ödeme yönteminin bağlantısını kaldırmak için aboneliklerime git"

diye bir uyarı alıyorum. Bağlantıyı kaldırmak için tıkladığımda da Abonelikler ve hizmetler sayfasına gönderiyor. Orada da önceden başlattığım sonra da iptal ettiğim Google Cloud "Cloud Translation API" var. Ama iptal etmiştim geçen ay, yani aboneliğim yok.

Ben kredi kartımın Google'da saklı kalmasına istemiyorum. Kaldırmaya çalışıyorum kaldıramıyorum. Cloud Translation API deneme süresi ücretsizdi. Sonra otomatik ödeme yapmasın diye iptal ettim ve API'yi kullanmıyorum.

Ödeme profilimi tamamen de silemiyorum. "Google Play Geliştirici Simgesi iptal edilir" uyarısı veriyor. Orada uygulamam var. Ödeme profilini silersem uygulamam Google Play'den kaldırılır mı? Ya da kredi kartını kaldırmanın başka bir yolu var mı Google Pay'den?