wmaraci reklam

Google de sitem görünmüyor Site adresini yazsam bile

5 Mesajlar 869 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

StreetStiLLs StreetStiLLs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba daha önce hiç kelime bazlı çalışma yapılmamış Eğitim Kart kelimesinde googlede çıkmak istiyorum fakat sitemin ismiyle bile googlede arama yapsam sitem googlede çıkmıyor. Bu sorunu nasıl çözerim.
Sitem : http://egitimkart.blogspot.com

Not: Lütfen hizmet satmaya çalışan kişiler yazmasın çünkü ben hicbirşey yapmasam bile benden baska bu kelime için çalışan olmadığı için en üstte olucam.

Bu arada bazı kişiler tasarımın daha iyi olabilecegini soylediler fakat site hem hızlı olsun hem de basit olsun diye bu sekilde yaptım.
Proje kapsamında yardıma muhtaclara kırtasiye yardımı yapılıyor ve her türlü aralarında teknolojiyi iyi kullanamayan veya özellikleri dusuk telefonla baglanan olabilir dusuncesiyle en minimal bu temayı bulabildim. Yine bu tarz onerdiginiz bir tema varsa tavsiye alabilirim.
Proje: belki tavsiyeleriniz şekillenebilir diye size projeden bahsedeyim.

Buyuksehir belediyesi tarafindan yardima muhtac kisilere kırtasiye yardimi yapiliyor ve alisveris yapmalari icin bir kart verildi. Ama daha yeni bir proje oldugu icin karti alanlar nerde nasil harcicaklarini bilmiyorlar. İl genelinde de belediyeyle bu yardım kapsamında anlasak çok az kişi oldugu icin nereye gitseler bu kart gecmiyor diye geri donuyorlar. Bu insanlara kırtasiyemizde kartın gectigini duyurmak istiyoruz.
dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

semx semx insolissistibiturbalocis Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 120 / 63
  • Ticaret 2, (%100)
Not: Lütfen hizmet satmaya çalışan kişiler yazmasın çünkü ben hicbirşey yapmasam bile benden baska bu kelime için çalışan olmadığı için en üstte olucam.

demişsiniz, ama olmamışsınız. Google da bile çıkmıyorum diyorsunuz. :) Demek ki bir sıkıntı var, değil mi?
DreamPrince alperi lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

Satılık torrent oyun sitesi: https://wmaraci.com/forum/3410458-mesaj1.html

StreetStiLLs StreetStiLLs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

semx adlı üyeden alıntı

demişsiniz, ama olmamışsınız. Google da bile çıkmıyorum diyorsunuz. :) Demek ki bir sıkıntı var, değil mi?

Googlede son sırada bile yokum çünku indexlemiyor. Googleye nasıl indexlerim diye soruyorum

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Şimdi kardeşim baltalamak gibi olmasın ama google'a site eklemeyi soruyorsan daha çok vakit ayırman gerekiyor demektir. Buraya yazmadan önce "Google site ekle" yazınca en başta zaten Google in site ekleme aracı çıkıyor. Hani bilmeyebilirsin ama altta da nasıl yapıldığını anlatan bloglar var. Yani 3 kelime yazıp aratman çok daha hızlı sonuç elde etmeni sağlardı. Daha sonra search console bağlantısı filan yapacaksın filan. Ama bilmiyorsan bu 5-10 dk lık işler günlerini alır

Hedef kitlesi kaç yaş aralığı veya ortalama kaç kişiden bahsediyorsunuz bilmiyorum ama çok amatör bir site olmuş. Blogspot domainle, böyle bir temayla pek bir sonuç alınmaz. Tabi hedef kitle kaç kişi bilmiyorum, projenin devamı olacak mı bilmiyorum onun için çok ayrıntılı tavsiye veremem. En azından sitede Google maps vb kullansanız hedefe daha uygun olur. Blogspot uzantılı bir domaini de ciddiye alacaklarını sanmam. Ayrıca kelimede çalışma yok en başa çıkarım düşüncesinden kurtulun, eğer SEO berbat olursa anahtar kelimede siteniz zirveye çıkmayabilir. Hatta alakasız şeyler en başta çıkar ama siteniz ilk sayfada bile çıkmaz. Bu mümkün en azından Temel seviye SEO uygulamak lazım ki araştırarak bir şeyler yapabilirsiniz, her şey parayla değil sonuçta.

Benim anlamadığım şey belediye madem böyle bir şey yapıyor neden arkasında durmuyor? Kartları dağıtıp unuttular mı?

Bu arada link bu
https://www.google.com.tr/intl/tr/add_url.html

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Siteye daha bugün içerik girmişsiniz az sabırlı olun. Eğer düzelmezse sandbox kontrol edin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al