wmaraci reklam

Sıralamaya giren yazım şuan görünmüyor?

2 Mesajlar 1.239 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MrForester MrForester WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 39 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
EDİT: Sanırım google az önce sıralamalarda güncelleme yaptı. Zaten bu konu hakkında mail aldım. Şuan 7.sayfaya çıkmışım. Haftada 1 kontrol etmek lazımmış. Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba

Yaklaşık 10 gün önce blog açtım. Daha önce free blogger üzerinde yazdığım yazılarımı wordpress e taşıdım. Ardından eski bloggerımı, şuan ki web sayfama yönlendirdim. Bu süreçte google ın eski blogger üzerinde bulunan indexlediği sayfaları URL kaldırma yöntemiyle kaldırma isteği gönderdim. Akabinde eski blogger ımın analytics ve search console hesaplarını kaldırtıktan sonra eski blogger ımı komple sildim.

Son bir kaç gündür yazılarımı yavaştan seo kriterlerine uygun şeklilde güncellemeye başladım, Yazılarımın başlık, URL ve içerikleri (az da olsa) değiştirdim. O sırada https://www.seocu.com/sira-bulucu sayfasından odaklandığım anahar kelimelerden birisinde arama yaptırdığımda 91. sıradaydım 2 gün önce. 2 gündür bakıyorum kontrol ettiğim o anahtar kelime bırakın, hiç bir anahar kelimede blogum sıralamaya bile giremiyor anca Google search console üzeirnden bakıyorum sayfalar indexlenmiş.

Sorun ne olabilir? Biraz daha bekleyebilirsiniz diyeceksiniz ama yazılarımı taşıdıktan 2 gün sonra sıralamaya girdiği için sormak istedim. Hiç girmese 1 ay daha bekleyip öyle sorardım. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

İlk yaptığınız hata seocu sırala bulucuya güvenmek :) o sitenin ben doğru payı verdiğini düşünmüyorum, onun yerine rankmath kullanın veya wmaracı'nın serptakip platformunu kullanabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al