wmaraci reklam

Seo Hizmeti Verenlerin Yaptığı Çalışmaları Kendim Yapabilirmiyim?

20 Mesajlar 1.831 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Seo Hizmeti Verenlerin Yaptığı Çalışmaları herhangi bir yerden öğrenerek kendim yapabilir miyim?

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
wmaraci
reklam

cylnmerve cylnmerve Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 47 / 115
  • Ticaret 5, (%100)
Sosyal medya hesaplarınız var ise yaparsanız. Bunun yani sıra webmaster forumlarında tanıtım ve linkleme yaparak yada edu .gov backlink olarakta yapabilirsiniz
doktorYazar Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

cylnmerve adlı üyeden alıntı

Sosyal medya hesaplarınız var ise yaparsanız. Bunun yani sıra webmaster forumlarında tanıtım ve linkleme yaparak yada edu .gov backlink olarakta yapabilirsiniz

facebook sayfalarım var baya ama pek aktif değil üye sayıları yüksek ama alanadım ile farklı isimler taşıyorlar bu sorun oluştururmu

cylnmerve cylnmerve Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 47 / 115
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam trafik olarak alacağınızdan dolayı isim farklılıkları farketmez
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
tamam teşekkürler :)

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)
SEO dışardan bakılınca çok karışık ve imkansız gibi birşey geliyor oysa özel ders alırsan ayriyetten araştırma yaparsan çok zor olmadığını görürsün. Tabi bunların sonunda SEO uzmanı olmuyorsun ama Seo adayı oluyorsun deneyimli oluyorsun ve ciddi zaman ile bir yerlere gelebilirsin şahsen 1 yıl 5 aydır özel dersler ve araştırma yapıyorum seo konusunda. kendime seo uzmanı bile diyemeyecek kadar bilgim yok çünkü bildiklerimi ne kadar biliyorum nasıl uyguluyorum onları da zamanla göreceğim. sitelerden link aldığında bu linkler ile ilk sayfayı bırak ilk 3 sayfaya gelmen bile şanstır :) yani, herşey link almak değil daha doğrusu Site hızı, kaliteli sitelerden link ve bir çok şey sitenin kalitesini etkiler ve biraz da sitenizin yaşı önemli daha doğrusu herşeyden daha önemli diyebilirim :)
doktorYazar Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
faydalı yanıtınız için teşekkür ederim ben şimdilik dijital atölye kursuna katıldım Google'un biraz anlamaya ve öğrenmeye başladım :)

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Sosyal medya, sosyal imleme sosyal medya backlink veya hedef kitleye özel sosyal medya hesabı oluşturma konusunda yardımcı olabilirim
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
bu saydıklarınızın nasıl yapıldığını biliyorum ben sadece başka yapılacak bilmediğim birşey gerekiyor mu diye merak etmiştim saydığınız kadarsa anladığım kadarıyla gerekmiyor. teşekkürler

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Nasıl yapıldığıni biliyorsunuz lakin kendiniz yapamazsınız. Yani çok uğras vermeniz hesapları en azından 1 yaşına getirmeniz gerekli. Öyle sifir hesap açip 5 10 bin takipçi yapayım oldu bitti olmuyor. Alexa değerinden indexlerine kadar özenle kasılması gerekiyor. Seo dediğiniz şey bir butündür. Ben firmalara ya da buyük seo paketi satan firmaların paketlerine de kaynak sağliyorum mesela.

Demem o ki nasıl yapıldıgıni bilmeniz onu yapabileceğiniz anlamına gelmiyor. Misal seo uyumlu makale yazabilirsiniz tagleri ayarlabilirsiniz meta ayarı yapabilirsiniz vs.. vs..

Lakin mesela bu tür backlinkler için veya destek amaçlı çevre hesaplar için 1 sene düzenli hesap kasmanız gerekiyor. Bunları hakkıyla yaparsanız çok yol kat edersiniz. Lakin inanın %10 bile bunu beceremiyor. Sanıldığı kadar kolay değil. Herkes sosyal medya uzmanı günümüzde biliyorsunuz :)

Bu iş için tecrübe gerekiyor. Kaliteli sadece sosyal medya hesapları kullanarak bile site uçurulabilir. Bunlar bir bütün yani. Dediğim gibi bilmeniz yapabileceğiniz anlamına gelmez.

Şunu da söyliyeyim aylık 30 40 bin dolar ciro yapan bir dekorasyon firmasının websitesine seo işleri için özel paketler hazırlıyorduk mesela. Adam dışarı masraf yapmak istemiyordu seo paketleri içinde ne varsa özenle biz hazirlıyorduk onları. 10 15 önemli kelimede 1.sıradaydık. Siz de böyle bir şey yapmak istiyorsunuz galiba. Baya baya baya uğraş vermeniz gerekli. İngilizce kaynakları tarayın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al