wmaraci reklam

Site Google'da çakıldı. Sebebi ne olabilir.

4 Mesajlar 836 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ByWarrior ByWarrior www.sohbet.biz Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makale yazarı, Editör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 36 / 41
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Ozletme.com isimli sitemiz, bugün sabahın ilk saatlerine kadar "sohbet" ve "chat" kelimelerinde ilk sayfada idi. Uzun bir süredir zaten 7-11 arasında değişiyordu zaman zaman. Bugün sabah itibari ile chat kelimesinde kayboldu. Diğer kelimede ise 66. Sıra yani 7. Saufa. Panelde herhangi bir ceza uyarı yada manuel web spam işlemi görünmüyor. Site içeriğini yalnızca ben giriyorum ve tamamen özgün. Nedir bu işin sebebi bilgisi olan arkadaşların cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorum. Tşk ederim

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Manuel işlem webmastertools'a hemen yansımıyor belki günler sonra görünüyor. Kalitesiz çöp backlink fazla mıydı?

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Dalgalanmaya maruz kalmış olabilir. Link alımına fazla yüklenmiş iseniz spam'a girmiş olabilir. Biraz bekleyin WM Tools üzerinde bir uyarı belirirse ne olduğunu anlarız.

ByWarrior ByWarrior www.sohbet.biz Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makale yazarı, Editör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 36 / 41
  • Ticaret 9, (%100)
Linkleri bilahare çok özenle seçtim. Fakat şöyle de bir şey var. Yaklaşık bir ay önce benim eklemediğim bazı kaynaklardan bağlantılar düştü panele. (7-8 bin civarı).Bu bağlantıları takip edip o sitelerde bağlantıyı göremedim hiç bi şekilde. Ama bağlantı vardı. Yaklaşık 1 ay önce reddetme aracı ile tek tek siteleri irdeleyip özenli bi liste ile reddettim. Bağlantılar halen panelde görünüyor ve reddetme dosyasıda yine görünmekte. En çok bağlantı dagenews isimli ni siteden geliyor. 4 bin küsür bağlantı.

Ek Olarak: Tespit ettiğime göre, sitemizle sürekli yanyana ilerleyen 3 sitenin daha aynı durumda olduğunu gördük.
Chat.gen.tr
sohbet.mynet.bz
Mobilchat.net

Google bir güncelleme mi yayınladı acaba. Şaşkın bir halde beklemeye devam ediyoruz

Ek Olarak: Manuel web spam işlemi WM tools'a yansıdı, gazamız mübarek olsun.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al