wmaraci reklam

Font sorunu

12 Mesajlar 1.215 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hayalinitasarlat hayalinitasarlat youtube.com/tasarimcidayi Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Graphic Designer & Youtuber
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 103 / 155
  • Ticaret 0, (%0)

melankolia adlı üyeden alıntı

enerjiveguc sanırım bunlar orijinal bir fontun replikasını kullanıyor hocam :D hani bazı fontların hemen hemen neredeyse aynısı ama çok ufak farklılıkları olurya onun gibi. Neyseki uzun bir metin yazısı değildi sadece bi slogandı aynısı olsun diye biraz uğraştım ama olmayınca onların gönderdiği çalışmadaki r yi kesip koydum kabul ettiler :D

Replika değil ancak fontun alternatif glifleri kendi sitesinde gözükmesine rağmen illustrator ve photoshop içerisinde gözükmüyor, dolayısiyle problem buradan doğuyor. Artık fontun eski sürümünde miydi, bir değişim mi oldu bilemiyorum ancak piyasada alternatifleri gözüken versiyonu maalesef yok. Ancak sorununuzu çözmenize sevindim :)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Kabul edildiyse sıkıntı yok :)
hayalinitasarlat bir font bulmam konusunda yardımcı olmuştu, yatkınlığını bildiğim için daha hızlı yardımcı olabilir diye onun adını vermiştim.

Merhaba, maalesef sıklıkla müsait olamayabiliyorum ancak teşekkür ederim beni düşünüp etiketlediğiniz için. :)
melankolia enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
hayalinitasarlat Merhaba hocam. Kendi sitesine bakmayı düşünememiştim vallahi :) şimdi bakınca hem farklı güzel fontları gördüm hemde konuda bahsedilen fontun içeriğini incelemiş oldum

burada gözüküyor r harfinin olduğu :D artık rahat ölebilirim.Sanırım ücretli versiyonunda diğer glifler gözüküyor.
hayalinitasarlat

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al