wmaraci reklam

Grafik tablet

2 Mesajlar 601 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar. Grafik tablet almak dusuncesindeyim. Uygun fiyatli cin mallari var ama guvenemedim. Wacom lara bakiyorum. Monitorum 27 inc. 2k cozunurlukte kullanmaktayim. Small boylar yetmez anladigim kadariyla. Wacom intuos art medium modelini bilen kullanan var mi? Basinc hassasiyeti 1024 diye geciyor. Yuksek olmasinin ne gibi avantaji var? 1000 lira bandinda onerebileceginiz ürün var mi?

wmaraci
reklam

fetiihh fetiihh adembozkurt.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mühendis, 2d-3d Designer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 13 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Bende wacom'un bu modeli ve parblo'nun bir modeli daha var. Wacom tahmin edebileceğiniz gibi çok iyi ama parblo'da iş görmekte, ben genellikle zbrush için kullanıyorum ama photoshop ve illustratorde de gayet iyiler.

Basınç hassasiyeti gerçekten çok önemli, özellikle 3d sculpting yaparken çok fark ediyorsunuz. Her iki tablete de uyguladığınız basıncı tasarımınız üzerine hemen ve doğru biçimde almanız gerekiyor, bunu wacom çok iyi yapıyor sadece parblo'nun arada basıncı pek uyuşmuyor.

Wacomu gerçekten öneririm ama dediğim gibi parblo da iş görüyor. Parblo'nun bir eksi yönüde, tablet yüzeyi çok çabuk çiziliyor bunu da göz önünde bulundurun. Tabii tasarım aşaması sırasında ben pek olumsuzluk yaşamıyorum ama bunu da bilmiş olun alırken.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al