wmaraci reklam

Logo Tasarımı

17 Mesajlar 2.608 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

rudotasarim rudotasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 9 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
alicanaslan Anladığım kadarıyla sizin amacınız üretmek vs. değil siz üretileni düzenleyip daha iyi hale getirip sunmaya çalışıyorsunuz fakat burda düzenleme söz konusu olamaz olduğu gibi çalışmayı alıp kullanmışsınız yalnızca font eklemişsiniz o zaman herkes tasarımcı olabilir öyle değilmi ?
designerkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MrChee MrChee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

alicanaslan adlı üyeden alıntı

Sezer Okçu Merhaba hocam; 0 dan ben çizdim tasarladım diye bir açıklama yapmadım zaten. Diğer çalışmalarım da da soran olursa söylüyorum tamamen bana mı ait yoksa düzenleme mi diye. Bu bir logo tasarımı ( tamamen benim çizimim olmasa bile) Fındıktan bahsediyorsanız fazlasıyla her şeyde kullanılıyor zaten. Yeşili ve doğallığı yansıtması için yaprak iconlarını tercih ettim. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim, iyi forumlar :)

Arkadaş burda demiş ki; bir sürü hazır logoya baktım ama yapraklısı daha güzeldi :D
Şakamısın sen kardeşim ? İnsanların emeğini çalıp , kendin yapmış gibi sunuyorsun.
Sorana söylemen hiç bir şeyi değiştirmez, direk konuya alıntı yazman gerekirdi.
"0 dan ben çizdim tasarladım diye bir açıklama yapmadım zaten" Demişsin. O Zaman alıntı yazmak zorundasın. Senin gibilere hırsız diyorlar.
SezerOkcu designerkan

kişi bu mesajı beğendi.

SezerOkcu SezerOkcu Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 148 / 103
  • Ticaret 13, (%100)

MrChee adlı üyeden alıntı

Arkadaş burda demiş ki; bir sürü hazır logoya baktım ama yapraklısı daha güzeldi :D
Şakamısın sen kardeşim ? İnsanların emeğini çalıp , kendin yapmış gibi sunuyorsun.
Sorana söylemen hiç bir şeyi değiştirmez, direk konuya alıntı yazman gerekirdi.
"0 dan ben çizdim tasarladım diye bir açıklama yapmadım zaten" Demişsin. O Zaman alıntı yazmak zorundasın. Senin gibilere hırsız diyorlar.

Katılıyorum size.
İnternette bulunan logoları hiçbir değişiklik yapmadan logo yaptım diye gezinen binlerce grafiker var madem alıyorsunuz internetten renklerini değiştirin, harfleri boyayın, ekleme yapın, çıkarma yapın ki internette bulduğunu logo size özgü olabilsin. sizde bu durumdan ilham almış olursunuz.
designerkan

kişi bu mesajı beğendi.

grafikaraci.com - Tasarımın Kolay Yolu
tozlukalem.com - Tarihin Tozlu Rafları

TEHET TEHET Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 96 / 374
  • Ticaret 1, (%100)

:laugh:
SezerOkcu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

designerkan designerkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Grafik Tasarım, Logo Tasarımı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Sezer Okçu Emek verip, arayıp, bulup mesleğimize hakaret eden bu arkadaşları çıkardığın için teşekkür ederim. Yazıyı yazmış adam nasıl olmuş diyor. Dalga geçer gibi. Yazık bizim mesleğe ne hale geldi...
rudotasarim

kişi bu mesajı beğendi.

SezerOkcu SezerOkcu Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 148 / 103
  • Ticaret 13, (%100)

designerkan adlı üyeden alıntı

Sezer Okçu Emek verip, arayıp, bulup mesleğimize hakaret eden bu arkadaşları çıkardığın için teşekkür ederim. Yazıyı yazmış adam nasıl olmuş diyor. Dalga geçer gibi. Yazık bizim mesleğe ne hale geldi...

Hocam, bu tip insanlar olduğu sürece senin, benim ve bizim gibi grafik tasarım işi ile uğraşan insanlar hep dibi görecektir bunu unutma :)

Bu şekilde yapan insana da karşı değilim ama başkasının yaptığı tasarımı iki yazı ekleyip tasarımı ben yaptım edasıyla sunmak bu değil grafik tasarım, baştayken logo alıntı denilseydi, ben bu düşüncelerimi aktarmazdım logoya değil yaptığı mizanpaja yorum yapardım.
designerkan

kişi bu mesajı beğendi.

grafikaraci.com - Tasarımın Kolay Yolu
tozlukalem.com - Tarihin Tozlu Rafları

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Sezer Okçu adlı üyeden alıntı

Hocam, bu tip insanlar olduğu sürece senin, benim ve bizim gibi grafik tasarım işi ile uğraşan insanlar hep dibi görecektir bunu unutma :)

Bu şekilde yapan insana da karşı değilim ama başkasının yaptığı tasarımı iki yazı ekleyip tasarımı ben yaptım edasıyla sunmak bu değil grafik tasarım, baştayken logo alıntı denilseydi, ben bu düşüncelerimi aktarmazdım logoya değil yaptığı mizanpaja yorum yapardım.

Ahaha hesabı kapatıp uçmuş. Yurtdışında bu tür şeyler yapanlara hiç lafı eğip bükmeden direkt hırsız diyorlar. Credit vermek bu kadar zor olmamalı fakat bu arkadaş bir emeğin üzerine yatma amacı ile tasarımcıyı veya aldığı yeri yazmamış. Yazık. Biraz utanma duygusu varsa zaten şu saatten sonra bu işi bırakır. Herkes bildiği işi yapsın. Senelerdir grafik tasarımla ilgileniyorum yazıyordu biyografisinde onu da giderayak editlemiş. Onun yerine ben utandım doğrusu
SezerOkcu designerkan Arestr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al