wmaraci reklam

Music / Video Downloader (Youtube & SoundCloud)

5 Mesajlar 858 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Radio Network Teknik
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)

Linkler kırıldığından içerik silinmiştir.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: MetinBıyık (30.09.2022 10:50)

wmaraci
reklam

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
Eline sağlık fakat ben içerik alanında şarkı alanlarının adetinin çok fazla sayıda olduğunu gördüm akıllı telefonlarda ekran konusunda bir standartı olan apple'in ekranlarına göre alanlara tıklanabilme yönünde kullanıcılar zorluk yaşayacaktır.
MetinBiyik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)

Seçkin adlı üyeden alıntı

Eline sağlık fakat ben içerik alanında şarkı alanlarının adetinin çok fazla sayıda olduğunu gördüm akıllı telefonlarda ekran konusunda bir standartı olan apple'in ekranlarına göre alanlara tıklanabilme yönünde kullanıcılar zorluk yaşayacaktır.

Evet Mock-Up yerleştirince farkettim bende bunu. Çizerken çok güzel yoluna uymuş gidiyordu. İlk defa söyle bir mobil tasarım yapayım dedim oda olmadı :)

Beğenmenize sevindim, yorumunuzda haklısınız. Bu tasarımdan sonra İlk ve Son olacağına karar verdim mobil tasarımlarımın :)

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

MetinBıyık adlı üyeden alıntı

Evet Mock-Up yerleştirince farkettim bende bunu. Çizerken çok güzel yoluna uymuş gidiyordu. İlk defa söyle bir mobil tasarım yapayım dedim oda olmadı :)

Beğenmenize sevindim, yorumunuzda haklısınız. Bu tasarımdan sonra İlk ve Son olacağına karar verdim mobil tasarımlarımın :)

Mobil tasarımlarınız sonlanmasın bu alanda tasarım yapan insanlar oldukça az sayıda her ne kadar profesyonel insanlar olmuş olsada kendinizi geliştirip iyi tasarımlarda ortaya cıkarabilirsiniz dribbble , behance gibi sitelerde mobil tasarım örnekleri istemediğin kadar var başka tasarımlardan fikir edinerek yaratıcılığını tasarıma aktarabilirsin diye düşünüyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)

Seçkin adlı üyeden alıntı

Mobil tasarımlarınız sonlanmasın bu alanda tasarım yapan insanlar oldukça az sayıda her ne kadar profesyonel insanlar olmuş olsada kendinizi geliştirip iyi tasarımlarda ortaya cıkarabilirsiniz dribbble , behance gibi sitelerde mobil tasarım örnekleri istemediğin kadar var başka tasarımlardan fikir edinerek yaratıcılığını tasarıma aktarabilirsin diye düşünüyorum.

Orasını bilemem fakat aklıma fikir gelirse yapmam değil. Kafamda güzel birşey var kağıda çizip mobil geçmeyi düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al