wmaraci reklam

40 Günde 40 Şehit Verdik

26 Mesajlar 3.414 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

efskmn efskmn Ne Mutlu Türküm Diyene! Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Artık o kadar çok alıştık ki 40 gün boyunca 40 tane şehit vermişiz de haberimiz yok, aslında diyecek çok şey var ama yok… Sözlerin kifayetsiz kaldığı bir yerde hatırlatalım istedik, aslında hiç unutmamalıydık ama unuttuk, sıradanlaştırdık en kötüsü de alıştık… 40 gün içerisinde toprağa düşen bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına ve ailesine başsağlığı dileriz. Türk Milleti’nin başı sağ olsun..!

4 MAYIS: Suriye Azez’de çıkan çatışmada 1 Yüzbaşımız Şehit oldu,

4 MAYIS: Hakkari sınır bölgesinde teröristlerin havan atışı sonrası 3 Askerimiz Şehit oldu,

5 MAYIS: Şırnak’ta çıkan çatışmada 2 Askerimiz Şehit oldu,

6 MAYIS: Ankara’da dur ihtarına uymayan sürücünün arabasıyla çarptığı 1 Polisimiz şehit oldu,

6 MAYIS: Şırnak Gabar Dağı’nda çıkan çatışmada 1 Askerimiz Şehit oldu,

10 MAYIS: Türkiye- İran sınırının Iğdır tarafında yapılan saldırıda 1 Askerimiz Şehit oldu,

11 MAYIS: Tunceli’nin Pülümür ilçesinde çıkan çatışmada 1 Jandarma Başçavuşumuz Şehit oldu,

12 MAYIS: Yozgat’ın Yerköy ilçesinde otomobilin dereye devrilmesi sonucunda 2 Polisimiz Şehit oldu,

13 MAYIS: Tunceli’de intikal sırasında dereye düşen 1 Askerimiz Şehit oldu,

13 MAYIS: Hakkari Yüksekova’da yapılan saldırı sonucunda 1 Askerimiz Şehit oldu,

14 MAYIS: Hakkari’nin Irak hattında bulunan Serabat üs bölgesinde açılan taciz ateşi sonucunda 1 Askerimiz Şehit oldu,

17 MAYIS: Bayburt-Trabzon arasındaki Soğanlı Dağı’nda uçuruma düşen AA muhabirini arayan 2 Askerimiz dere sularına kapılarak Şehit oldu,

18 MAYIS: Hatay sınır bölgesinde sürdürülen devriye görevi sırasında 1 Askerimiz Şehit oldu,

18 MAYIS: Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde düzenlenen operasyonda 1 Polisimiz Şehit oldu,

20 MAYIS: Hakkari’de beyin kanaması geçiren ve tedavisi Ankara’da sürdürülen 1 Askerimiz ve Çanakkale’de eğitim sonrasında kalp krizi geçiren 1 Askerimiz Şehit oldu,

21 MAYIS: Tokat’ın Artova ilçesinde tırla çarpışan otomobildeki 2 Polisimiz Şehit oldu,

24 MAYIS: İstanbul Eyüpsultan’da Yunus Polisleri kaza yaptı. Kazada 1 Polisimiz Şehit oldu,

24 MAYIS: Irak’ın Kuzeyi’nde meydana gelen saldırıda 1 Askerimiz Şehit oldu,

27 MAYIS: Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında 30 Nisan 2019 tarihinde teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan ve yoğun bakımda tedavisine devam edilen 1 Askerimiz Şehit oldu,

29 MAYIS: Irak’ın Kuzeyi’ndeki Hakurk bölgesinde başlatılan ‘’Pençe Harekatı’’nda yaralanan 2 Askerimiz Şehit oldu,

1 HAZİRAN: Türkiye-İran sınırında çıkan çatışmada Iğdır’da 3 Askerimiz Şehit oldu,

1 HAZİRAN: Van’ın Edremit ilçesinde 1 Uzman Çavuşumuz silah kazasında Şehit oldu,

1 HAZİRAN: Hakkari Çukurca’da çıkan çatışmada 2 Askerimiz Şehit oldu,

3 HAZİRAN: Tunceli’nin Ovacık ilçesinde çıkan çatışmada 1 Askerimiz Şehit oldu,

6 HAZİRAN: Hakkari’de askeri araç kaza yapması sonucu 1 Askerimiz Şehit oldu,

7 HAZİRAN: Gaziantep’te kavgaya müdahale ederken yaralanan 1 Polisimiz Şehit oldu,

9 HAZİRAN: Suriye’nin Azez şehrinde TSK üssüne yapılan saldırıda 1 Askerimiz Şehit Oldu,

12 HAZİRAN: Tunceli’de çıkan çatışmada 2 Askerimiz Şehit oldu,
FurkanCanoz Linuxer UHNC10

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiye Cumhuriyeti
wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Sandıkta bunları göz önünde bulundurarak oy vermek lazım.
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
darknov4 sen ver kanka , başkasinin özgürlügünü bu pervasiz yorumunla engelleme . isteyen istediğine verir hem , ayrica sandiğa nasil bağladin bunu anlamlandiramadim .
kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

fanatikhamsi fanatikhamsi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 2, (%50)
Artık o kadar sıradanlaştı ki ertesi gün şehidin adını kimse hatırlamıyor bile. Yazık günah bu gençlere
bQnyy efskmn UHNC10

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)

FuryQaos adlı üyeden alıntı

darknov4 sen ver kanka , başkasinin özgürlügünü bu pervasiz yorumunla engelleme . isteyen istediğine verir hem , ayrica sandiğa nasil bağladin bunu anlamlandiramadim .

Ne demek nasıl bağladın baştakilerin suçu bunlar
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

Nuri07 Nuri07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
darknov4 haber sitelerinin her şehit haberi altında siyasete bağlayan kişiler var onlardan biri de anladığım kadarıyla sizsiniz. Şehitlerimizi siyasete alet etmek sizin gibi zihniyetlerin işi olmuş. Ben 5 senede 14 arkadaşımı şehit verdim daha şundan 6 gün önce kendim anlık kurtuldum. İnanın siyasetle bi alakası yok biz burda siyasete göre iş yapmıyoruz ülkemizin bekası için iş yapıyoruz bu zihniyetten vazgeçin.
CoaX mertbilgin UHNC10

kişi bu mesajı beğendi.

yatirimkulis.com

• Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Hocam senin kullandığın dildende ne kadar siyasi olup olmadığın anlaşılıyor neyse bir şey demiyorum ben bildiğiniz gibi devam edin.
Ucube ergulproduction

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)

Nuri07 adlı üyeden alıntı

darknov4 haber sitelerinin her şehit haberi altında siyasete bağlayan kişiler var onlardan biri de anladığım kadarıyla sizsiniz. Şehitlerimizi siyasete alet etmek sizin gibi zihniyetlerin işi olmuş. Ben 5 senede 14 arkadaşımı şehit verdim daha şundan 6 gün önce kendim anlık kurtuldum. İnanın siyasetle bi alakası yok biz burda siyasete göre iş yapmıyoruz ülkemizin bekası için iş yapıyoruz bu zihniyetten vazgeçin.

Bunlar tamamen siyasi politikalar pkknın yayınladığı videolara aç bir bak resmen askerlerimizi oralara ölüme gönderiyorlar videoların hepsinde aynı şey öncelikle sözleşmeli erler güvenliğin olmadığı teröristlerin alana hakim olduğu çöl gibi yerlere yerleştiriliyor ve çadırlarda kalıyorlar ne bir mevzi nede başka bir şey sonuç acı.
FurkanCanoz Ucube UHNC10

kişi bu mesajı beğendi.

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
darknov4 bu şekilde oy dilenmeye devam edin .
kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Hahah Niye sinirlendin kardeşim gerçekler zoruna mı gitti FuryQaos varmı bir yerlerden gelirin 3-5 bişey atıyorlarmı bari? Daima haklının yanında ol kardeşim birşey kaybetmezsin çıkarlar gelip geçicidir
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al