wmaraci reklam

Digiturk'ten Paralel Medya Kanalları Kaldırıldı!

33 Mesajlar 4.257 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Yumurcak Tv Çalışanlarından Caillou ve Tavşan Arthur Paralel Yapı Operasyonu Kapsamında Sabah Saatlerinde Gözaltına Alındı

Emniyet, Paralel Yapı’ya göz açtırmamaya devam ediyor. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebiyle Cemaate yakın kanalların Digitürk’te yayından kaldırılmasının ardından, bu sabah da Yumurcak TV’ye operasyon düzenlendi. Kanalın yıldız isimlerinden Calliou ve Tavşan Arthur, taşhiye operasyonu kapsamında yaka paça gözaltına alındı.

‘Tavşanlık dışı muamele’ vurgusu

Kamuoyunda Fethullah Gülen cemaati olarak bilinen örgütün yönetim kadrosunda olduklarına yönelik iddia sebebiyle gözaltına alınan Tavşan Arthur ve Calliou, sabah saatlerinde Vatan Caddesi'ndeki bulunan Emniyet Müdürlüğü binasına getirildi. Emniyete girerken polislerin kolları arasında kısa açıklamalarda bulunan ikili; kendilerine ters kelepçe uygulanmasını protesto ederken, Tavşan Arthur Yumurcak TV'nin hiçbir koşulda susturulamayacağını da şu sözlerle haykırdı:

"Bugün bize yapılan bu zulüm yarın Baby TV'ye, Cartoon Network'e de yapılacak. Bu hukuksuzluktur, özgür basına vurulan darbedir. Ben eminim ki çizgi film dünyası bu yaşananlara sessiz kalmayacaktır. Bugs Bunny'sinden Rogger Rabbit'ine Allahıma hamdolsun bütün tavşan arkadaşlar aradılar desteklerini belirttiler. Hepsine selamlarımı söylüyorum. Bu tavşanlık dışı muamele, bu zulüm bitecek ve biz hep birlikte özgürce havuç kemireceğiz…"

Kaynak: http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=290691

wmaraci
reklam

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
[quote=tiger1894]...[/quote]
Beğenmeyen sizsiniz ben neden çekip gidiyorum?

Saygılar.

>/dev/null 2>&1

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
Kapatacaksan flas tv'yi birde botan tv gibi bal reklamı birde artı 18 reklamı veren siteleri kapatmıyor da bunları kapatıyor. Seçimlerde ak parti alamazsa süper lig seneye samanyolu sporda beyler :D
webtegez

kişi bu mesajı beğendi.

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Bunlar birbirleriyle ters düşmeden önce izlemezdim, sadece arada göz atardım. Ne zaman yandaş medya cemaat medya birbirinden ayrıldı o zaman izlenebilir hale geldi. Bu ülkede RTUK diye bir şey var. Eğer ki hatalı, yanlış bir haber yapılıyorsa zaten RTUK gerekli cezaları veriyor. Sırf sizden değiller diye yasaklamanın bir luzümü yok. Kendi medyasına laf yok, ondan olmayan herkese "vatan haini" sıfatını yapıştırıyor. Hangi ülkenin bir Cumhurbaşkanı medyaya el uzatır? İşin kötüsü artık şaşıramıyoruz, yapıyorlar ve yaptıklarıyla kalıyorlar. Yukarıdakini tutmasalar kafaya koysa ülkenin adını bile değiştirmeye kalkacak o derece.
xFeyz anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

"...bir daha gel, gel samsundan..."
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Savcılık böyle bir kararı nasıl veriyor anlamadım ?
En ufak HTS raporu isterken bile mahkemeden karar alması gerekir
Kararın doğruluğu yanlışlığı umrumda değil evimde tv bile yok benim hayatım int. ilgi konum değil siyaset
Ama mantıken DigiTurk D-Smart gibi platformlar uyduda olmayan ayrıcalıklı kanalları vermek için kullanıcıdan para alıyorlar diye biliyorum engellemek çok saçma değil mi sizce de ?
En güzeli benim hayat :) TV şeytan işi :) Siz Bilgisayar'da takılın :)

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Yumurcak Tv' bu neden den dolayi kaldirildi..

Prosedür eksikliğinden dolayı sabah değil de öğleden sonra gözaltına alınan Dumanlı, gün boyu ekranlara çıkarak propaganda yaptı.

Kendisini, örgütün çocuk kanalı olan Yumurcak TV'den dahi canlı yayınlatan Dumanlı, küçük çocukların algılarına da yönlendirmeye çalıştı.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Sonunda Samanyolu TV'den kurtulduk be. Darısı diğer duygu sömürüsü yapan kanalların başına.
isousluer YusufOzcan

kişi bu mesajı beğendi.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Merak ettim de diğer platformlardan da kaldırıldı mı acaba bu kanallar? D-smart, tivibu, turkcell tv gibi

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
Yumurcak TV ile samanyolu sanırsam aynı frekans oyüzden kapatıldığını biliyorum yani bir frekans kapatıldımı içindeki tüm kanallar gider yani

YusufOzcan YusufOzcan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 51 / 63
  • Ticaret 31, (%100)

FRTKRKL adlı üyeden alıntı

Yumurcak TV, Anayasal düzene karşı nasıl bir suç izleyebilir? Hala şaşkınım. İktidarın baskı politikası halen devam ediyor. Ne yapacaklarını cidden şaşırdılar...

yumurcak ile alakası yok. direk olarak onların bağlı olduğu şirkete yönelik suçlamalar olduğu için hepten kaldırılmış

Ek Olarak:

mustafa94 adlı üyeden alıntı

Her şeyi anlarım da Yumurcağı izleyen çocuklardan ne istediniz :)

Prosedür eksikliğinden dolayı sabah değil de öğleden sonra gözaltına alınan Dumanlı, gün boyu ekranlara çıkarak propaganda yaptı.

Kendisini, örgütün çocuk kanalı olan Yumurcak TV'den dahi canlı yayınlatan Dumanlı, küçük çocukların algılarına da yönlendirmeye çalıştı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al