wmaraci reklam

Emrah Serbes itiraf etti: "Baba - Kızı ben öldürdüm"

8 Mesajlar 1.262 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Yazar Emrah Serbes sosyal medya hesabından yayınladığı itiraf mektubu ile takipçilerini şoke etti. Serbes geçtiğimiz hafta İzmir-Aydın otoyolunda gerçekleşen ve 2 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı kazayı kendisinin yaptığını imzalı bir mektup yayınlayarak açıkladı. Ünlü yazar, Torbalı Adliyesi'ne giderek teslim oldu. Serbes, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Mahkeme, Serbes'in tutuklanmasına karar verdi.

22 Eylül’de meydana gelen kazada; 34 NT 5005 plakalı otomobil, İzmir-Aydın Otoyolu Torbalı Kavşağı yakınlarında, Ayhan Özçelik (59) idaresindeki 35 TV 9335 plakalı otomobille çarpışmış; kazada sürücü Özçelik ile kızı 16 yaşındaki Zeynep Özçelik olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Anne Nilgün Özçelik ise ağır yaralanmıştı. Olay sonrası kazaya sebep olan 34 NT 5005 plakalı aracı Kenan Doğru’nun kullandığı iddia edilmiş ve Doğru gözaltına alınmıştı.

İŞTE, O MEKTUP:

“22.09.2017 tarihinde İzmir-Aydın otobanında meydana gelen kazanın sorumlusu benim. Bu kazada aynı aileden bir baba-kız hayatını kaybetti, anne ise yoğun bakımda. Ölen genç kız, bir çocuk, 16 yaşında. Hiçbir şey bir genç kızın hayatından daha değerli değildir.

Bir rampanın ardından birden önümüze çıkan araca çarpmamak için elimden gelen bütün çabayı sarf ettim. Kaygan zemin nedeniyle yavaşlayamadığımdan direksiyonu bariyerlere kırdım. Ama çarpışmanın önüne geçemedim. Bariyerleri aşarak üç-dört takla attık ve sonunda demir tellere takılarak durduk. Açılan hava yastıkları ve aracın güvenlik sistemi nedeniyle kazayı hafif sıyrıklarla atlattık. Kaza esnasında yanımda oturan arkadaşım Kenan Doğru ile birlikte aracın sunroof’undan çıktık ve diğer aracın yanına gittik.

Araçtakilerin nabızlarına baktım anne hâlâ hayattaydı. 112’yi aradık ama ambulans olay yerine çok geç geldi. Araçtan fırlayıp yolun kenarında yatan genç kızı görünce kendimi kaybettim ve bu şok nedeniyle olay anında kazayı üstlenemedim. Kazayı yanımda oturan arkadaşım Kenan Doğru üstlendi. Şu an suçsuz olduğu halde cezaevinde yatmaktadır. Kenan’ı Beşiktaş tribününden tanırım, senelerce birbirimizi kolladık. Bu hadise nedeniyle hiç kimseye bir şey söylemeden sonuna kadar cezaevinde benim için yatabilecek bir insandır. Ama aradan günler geçtikçe bu vicdani sorumluluğu kaldıramayacağımı anladım. Savcılığa geldim ve kendim teslim oluyorum. Hayatını kaybedenleri geri getirmeyecek olsa da cezam neyse çekmeye hazırım. Hayatını kaybedenlerin yakınlarından özür dilerim. Keşke bu kazada ben ölseydim. Hayatı boyunca haktan, hukuktan, adaletten bahsetmiş biri olarak bundan sonra doğan her gün benim için azap olacak. Suçun cezasından kaçabilirsin ama vicdanın azabından kaçamazsın.”

sözcü

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Bizzat tanıdığım, sıkı takipçisi olduğum ve sevdiğim bir insandır kendisi. Günümüz de yalamaktan dilinde pütür kalmamış yazar, gazeteci, tiyatrocu, sinemacı birçok insandan daha delikanlı bir adamdır. Ülkede yaşanan, yaşatılan tüm baskılara, zulümlere karşı her zaman doğru bildiği yolda ilerliyordu karşı. Şimdi de görüyorum ki yine ona yakışanı yapıp teslim olmuş. Çok üzüldüm böyle bir olayın yaşandığına. Ölenlerin ailelerine baş sağlığı, Emrah abiye ise geçmiş olsun dileklerimle.
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

dursunyilmaz dursunyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 24 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Bende severdim ama itirafı o kadar masum değil. Savcı hava yastığında ki kanı inceletmeye karar verince bi sitede haber çıkıyor bunun ismiyle birlikte. Sonra o siteden ismini sildiriyor ve itiraf ediyor suçunu. Maalesef tamamen ayak. Olan masum baba ve kızcağıza oldu. Bunu malum tarafa yakın biri yapsa herkes katil, cani, yandaş felan saydırırdı. Ama şuan kahraman oldu. Garip ülkeyiz vesselam.
Sungmert imONUR

kişi bu mesajı beğendi.

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Bende dursunyilmaz gibi düşünüyorum. İtiraf mektubunu çok masum bulmuyorum
Sungmert mimarcan dursunyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Gereksiz bir insanın tekidir. Bir kaç iyi sey yapması ya da iktidar yalakası olmaması bu gereksizliğini ört pas edemez. 2 kişinin canına mal olmuştur. Cezasını çekecektir. Arkadaşların dedigi gibi yusuf yusuf durumu da baş gösterince mecbur itiraf etmek durumunda kaldı.

2 kişiyi öldüren suçlunun suçunu itiraf etmesi adamlık veya övgü değer bir şeyse cidden bu ülke bitmiş üzerine toprak atın.
isousluer Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Suçunu itiraf etmesi hiçbir şekilde onu haklı, kahraman göstermez. Bunu düşünenler zaten ahmaktan başka bir şey değildir. Olayın yaşandığı gün bunu yapması gerekirdi. Yukarıdaki yorumum da genel olarak onun kişiliği hakkında beyanda bulundum.

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Kesinlikle dursunyilmaz 'ın söylediği gibi...
dursunyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Hakim inceleme kararı vermese Emrah Serbes bu mektubu yazar mıydı? Ayrıca ailenin avukatı tarafından yapılan açıklamalarda da mektupta yazdığı gibi 112'yi aramamışlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al