wmaraci reklam

Edit.

43 Mesajlar 5.080 Okunma
wmaraci reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Edit.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Aynen görünce bende şaşırdım. Ne kadar bağış toplarlar merak içindeyim.

iqhaber.com

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Bağışlar Sınır Tanımayan Doktorlar, Uluslararası Kurtarma Komitesi, Çocukları Kurtarın Vakfı, BM Mülteciler Yüksek Komiserliği kurumlarına aktarılıyormuş.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

fyani adlı üyeden alıntı

Aynen görünce bende şaşırdım. Ne kadar bağış toplarlar merak içindeyim.

ilk 15 milyontl toplanmıs hedefleri 30 milyon tl

wmaraci
wmaraci

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)
Bizim ülkemizde 2 yılı aşkın süredir Suriye'li mülteciler kalıyor. Bugüne kadar 6 milyar lirayı aşkın masraf yaptık bu mülteciler için. Diğer ülkelerden gelen bağış ise 300 milyon lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Mülteciler Avrupa'ya dayanınca Google böyle bir şey yapma ihtiyacı duydu. Peki, zamanında neden bizim ülkemizdeki mülteciler için yardımda bulunmadı Google veya başka teknoloji devleri? Açıkçası ben güvenmiyorum. Özellikle işin içerisinde Birleşmiş Milletler ve Google varsa hiç güvenmiyorum.

Eğer gerçek amaçları yardım olsaydı bugüne kadar hem bizim ülkemizde kalan mülteciler için yardımda bulunurlardı, hem de diğer ülkelerdeki problemleri çözmek için çeşitli adımlar atarlardı.
melankolia Kakarotto Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

VeLiGokce VeLiGokce Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad V** G**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 50 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
BU işin altında başka şeyler var arkadaşlar inanmayın bu tür şeylere..

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

BKD adlı üyeden alıntı

Bizim ülkemizde 2 yılı aşkın süredir Suriye'li mülteciler kalıyor. Bugüne kadar 6 milyar lirayı aşkın masraf yaptık bu mülteciler için. Diğer ülkelerden gelen bağış ise 300 milyon lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Mülteciler Avrupa'ya dayanınca Google böyle bir şey yapma ihtiyacı duydu. Peki, zamanında neden bizim ülkemizdeki mülteciler için yardımda bulunmadı Google veya başka teknoloji devleri? Açıkçası ben güvenmiyorum. Özellikle işin içerisinde Birleşmiş Milletler ve Google varsa hiç güvenmiyorum.

Eğer gerçek amaçları yardım olsaydı bugüne kadar hem bizim ülkemizde kalan mülteciler için yardımda bulunurlardı, hem de diğer ülkelerdeki problemleri çözmek için çeşitli adımlar atarlardı.

Haklısın , fakat kaçırdığın nokta şu ki insanlar gördükleri kadar hissederler. Suriyelilerin hayatları düne kadar kimsenin umrunda değildi, çünkü Irak Filistin vs. bir çok sayısız örnek tvlerden izlene izlene normal bir durum haline gelmişti, batı için 100 bin ortadoğulunun ölmesi komşusunun kedisinin ölmesinden daha önemli ya da daha üzücü bir durum değil. Suriyelilerin yaşadıkları sonucu batının kapısına dayanmasıyla, orada batının topraklarında insanlık dışı şeylerin yaşanmaya başlamasıyla vicdan yapmaya, ortadoğu insanının da bir can taşıdığının farkına varmaya başladılar. Bizde de durum halk için farklı değil, 3. sayfa haberleri Suriyelilerin durumundan daha acı verici bulunuyor. Birçoğumuz hala yaşananların tam olarak farkında değil, o insanların neler çektiğini anlamaya çalışmıyor, acılarını hissedemiyor.

Google da her kan emici gibi fırsattan istifade ederek pr çalışması yapıyor, bakın ne kadar şirinim insanlık için yardım topluyorum demeye çalışıyor. Çok da suçlamanın anlamı yok, Google savaşa engel olacak bir güç değil ve Suriyelilerin yaşadıklarında Türkiyeden daha fazla payı da yok.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
İlginçtir ki o yardım kuruluşlarını kuranlar zaten terör örgütlerini kuran ve savaş çıkaranların ta kendileri. Google'ı samimiyetsiz buluyorum, fazlasıyla. Ortadoğu'yu kan gölüne çeviren BM ve NATO'dur. Hadis var kardeşim zaten:

Kafirler bizi asla gerçek manada sevmez. Dost gibi görünürler. Bunun için çok da umutlanmayın. Olacağı söyleyeyim. O paranın bir kısmını birleri yiyecek. Kalanını da hristiyan olmayı kabul eden Mülteciler olursa onlara verirler.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
komik olan sadece 2012 de geliri 50 milyar dolar, net kârı 10 milyar dolar olan şirket, 1 milyon euro bağış yapmış. 10 milyon euro yardım yapılırsa, 10 milyonda kendi yapacakmış.

kısaca timsah gözyaşları...

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)
3 - 5 demeyelim mültecilere yardım edelim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al